Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zostawił mnie facet

Zostawił mnie wczoraj facet

Polecane posty

Gość Zostawił mnie facet

Po prostu nie wierzę, po kłótni powiedział, że przesadziłam i poszedł. Koniec. Mamy małe dziecko. Jestem teraz w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostawił mnie facet
Mam 30 lat, boję się, pokłóciliśmy się po raz kolejny o jego rodzinę, ciągle wplątywali nas w długi. Poza tą jedną sprawą byliśmy szczęśliwi, naprawdę byliśmy szczęśliwi. On zakochany we mnie bardzo, widziałam to. Jak mógł tak odejść, po prostu iść i oznajmić, że już nie wróci. Nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flatka
Jak to jego rodzina wpędzała Was w długi? Ciągle im pożyczaliście, a oni nie oddawali w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostawił mnie facet
Nie, wkopali go w komornika. On w tym temacie akurat był totalnie bez winy a oni nie lubią płacić swoich długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie dziwi
to musiał cię faktycznie BAAAARDZO kochać, jak cię zostawił bez słowa jeszcze z dzieckiem :D prawdziwa miłość musiaął być :D dziwi mnei jak wszystkie przucone pisza o wielkiej miłości...a potem nagle facet odchodzi z dnia na dzień się odkochuje, czy wy zyjecie w swoich fantazjach?? facet jak kocha to nie odchodzi ani ni zdradza, może ty go kochałaś, ale on ciebei widocznie nie przestań pisać bajki i w nie wierzyć :o żenada... jeszcze napisz, żego ci jakaś ukradła, to się posikam z radości - bo są i takie co wierzą w porywaczki! facet zakochany po uszy a tu nagl;e odszedł do innej... szok! zabrała go, rozbiła, wyciagnęła za krawat i on teraz nie chce wrócić biedny miś i wredna obca suka.... a przecież taki udany związek był, taka miłość! jak u ciebei, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" mnie dziwi to musiał cię faktycznie BAAAARDZO kochać , jak cię zostawił bez słowa jeszcze z dzieckiem prawdziwa miłość musiaął być dziwi mnei jak wszystkie przucone pisza o wielkiej miłości...a potem nagle facet odchodzi z dnia na dzień się odkoch*je, czy wy zyjecie w swoich fantazjach?? facet jak kocha to nie odchodzi ani ni zdradza, może ty go kochałaś, ale on ciebei widocznie nie przestań pisać bajki i w nie wierzyć żenada... jeszcze napisz, żego ci jakaś ukradła, to się posikam z radości - bo są i takie co wierzą w porywaczki! facet zakochany po uszy a tu nagl;e odszedł do innej... szok! zabrała go, rozbiła, wyciagnęła za krawat i on teraz nie chce wrócić biedny miś i wredna obca suka.... a przecież taki udany związek był, taka miłość ! jak u ciebei, nie? " Ja to bym jednak trochę zmodyfikował. Może on faktycznie ją kochał ale zorientował się ,że ona nie kocha jego. Więc poco mu było tkwić w takim związku . Kobiety w rozpadzie związku o ile w ogóle zastanawiają się nad przyczynami tego rozpadu to najczęściej szukają ich tam gdzie tak naprawdę ich nie ma. Są albo pozbawione wyobraźni albo bardzo słabo widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej rzeczy uczyniła niepocieszonym....DO NICZEGO nie przywiązuj się sercem tak mocno by CIĘ strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO NICZEGO nie przywiązuj się sercem tak mocno by CIĘ strata tej rzeczy uczyniła niepocieszonym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochal nad zycie.. Az tak ze az nie mogl wytrzymać i odszedł taaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
do niczego się nie przywiązuj i NICZEGO SIĘ NIE WYRZEKAJ:-) przykre , co piszesz, porzucona Pani.... Tak to już jest...oddaj mu dziecko a powinien wrócić w podskokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też zostawił.Byliśmy razem 14 lat.Przeżyłam.Ty też przeżyjesz. Na początku jest bardzo ciężko.Teraz minęło 4 miesiące jak się wyprowadził i daję radę bez niego.Ty też dasz radę.Życzę powodzenia.Zapomnij o nim ,bo nie jest Ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste panie /
wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mojego ex,to nie wróci.I patrząc z perspektywy czasu ,nawet nie wiem,czy bym chciała.Nie wiem ,czy po jakimś czasie znowu by nie poszedł w długą.A pewnie by tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalna 13
Wczoraj też rozstałam się z mężem- po 4 latach małżeństwa... wokół mnie pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dzis lzy
I ja mam male dziecko, facet mnie nie zostawil, ale zle sie dzieje miedzy nami. Kochalismy sie, ale coraz czesciej mysle ze to czas przeszly. To ja mysle zeby go zostawic, bo nie chce byc pozucona? moze?? Ale czy moge to zrobic dziecku? Choc jesli to prawda to wczesniej czy pozniej bedziemy musieli sie rozstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalna 13
My też mamy 2 miesięczne Maleństwo...M małżeństwo, wierność, przysięga - to wszystko iluzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×