Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

faithy

Podoba się Wam ta sukienka?

Polecane posty

Gość to będzie mój ulubiony topic
taka sobie jeśli mam być szczera... tzn pomysł na sukienkę może i nie zły, ale obawiam się, że ateriał jest kijowy- wygląda na zdjęciu jakoś nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na potliwy ten materiał , poza tym troszkę za krótka , no i jeszcze poczytaj negatywne komentarze - wiele osób mówi że towar odbiega od tego co na obrazku. lepiej kup o 20 zł droższą w sklepie gdzie przynajmniej widzisz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za krótka? chyba cie pogielo
pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staż jest dla osób
niekobieca zbyt krótka i kobieta wygląda jakby mówiła "zobacz, taka jestem mala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziewczeca i sexi
ze za krotka to pisza chyba pasztety z krzywymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sama jesteś pasztetem który pokazując pupe i stringi myśli że jest seksi :o obejrz sobie TV - czy elegancko wyglądają kobiety w długich sukniach czy w miniówkach z gołym tyłkiem a la Doda? oczywiście, nie bede dyskutować czy styl tirówki czy damy jest lepszy. ta kiecka ładnie wygląda na obrazku ale na WESELE za krótka, trzeba umieć się ubrać odpowiednio do okazji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma 90cm
dlugosci:Oile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma 90cm
wiesz ile to 90 cm?wez metr krawiecki i zmierz do kad ci bedzie siegac ta twoja sukieneczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsalovska
japan style to szmira...ja nie noszę takich łachów przywiezionych we workach tirami, póxniej to wywalają łopatami i sprzedają w sklepach po Tuszynach i allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shamla
Tez bym poszukala innej. Na zdjeciu wyglada cool, ale cos mi sie wydaje, ze na zywo bedzie inaczek i ze tylko pasuje szczuplusienkim dziewczynom, bo jak tylko masz troche kraglosci to Cie bedzie pogrubiac. Co powiesz na cos w tym stylu? http://img405.imageshack.us/img405/395/sukienka2.jpg moze inny kolor albo lepiej na ramiaczkach, ale generalnie jakas podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 'japan style' oni maja bardzo kieoskie materialy i niski standard wykonania - poczytaj chociaz opinie na kafe i komentarze sprzedajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Daj sobie spokój z japan style to są szmaty! Poczytaj inne na fora na ten temat to zobaczysz jaki to badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedzi :-) mam 164cm wzrostu i tak by mi sięgała trochę przed kolana, do shamla: całkiem ładne te sukienki,chyba macie rację- poszukam innej sukienki, ale dzięki za rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj!to szmatka z japan style,nie nadaje się nawet do mycia podłogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grisszzaaa
trochę jak bielizna erotyczna i nie nadaje się na wyjścia, bo zbyt krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×