Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieska chmurka

Pomóżcie! Jaką książkę polecacie na prezent dla fana...

Polecane posty

Gość Przegralam Zycie....
Stephena Kinga- wszystkie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sagę George'a RR Martina Pieśń lodu i ognia. Pierwszy tom o tytule Gra o tron. Wciąga jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaką książkę polecacie na prezent dla fana "Władcy Pierścieni" i "Wiedźmina" " "Władcę pierścieni" i "Wiedźmina"💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japsio
Polecam "Porady na zdrady" Popowskiego i Koniecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Polecam sagę George'a RR Martina Pieśń lodu i ognia. Pierwszy tom o tytule Gra o tron. Wciąga jak nie wiem co" Dobre, dobre są, ale saga niedokończona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimikizameryki
No takiej sagi wielkiej to bym na prezent nie polecała... Może coś Neila Gaimana -"nigdziebądź" albo "Amerykańscy Bogowie". Też jestem fanką władcy i wiedźmina i Gaiman tu podchodzi. Albo coś Pratchetta? Jeśli King to "Talizman" albo "Czarny dom" - to takie bardziej fantastyczne niż horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
skoro jest fanem fantastyki, to na pewno książki Pratchetta mu się spodobają, moim zdaniem najlepsze są te z serii 'Świast Dysku'..polecam Morta i Czarodzicielstwo..na bank mu się spodobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobre, dobre są, ale saga niedokończona" Masz rację Persymona, ale mam nadzieję, że się chłop w końcu zabierze do roboty i dopisze resztę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AR Rulez, ja też mam nadzieję, ale ciągle przesuwają datę premiery :/ A Pratchetta to chyba już każdy przeczytał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam grę o tron! na bazie tej książki powstał nawet serial! widziałam dziś premierowy prolog na HBO, zapowiada się niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wszystkie S. KINGA
oraz"Marina" Carlosa Ruiza Zafona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest "Czaropis" Blake Charltona, nietypowa powieść fantasy, ciekawie rozwiązano kwestię rzucania czarów, magowie je piszą na rękach jako runy. A główna postać jest "dyslektykiem magii" czyli kakografem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę sobie jeszcze raz polecić pierwszy tom sagi Martina, w Internecie wciąż można obejrzeć prolog serialu (na stronach telewizji hbo), a w poniedziałek pierwszy premierowy odcinek, także jeśli obejrzycie w TV, będziecie wiedzieć dokładnie co to za książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ostatnio przyjemność obejrzenia pierwszego odcinka Gry o tron- film jest niesamowity- wprost kipi kasą- te wszystkie piękne lokalizacje, bronie, efekty- to niesamowite zobaczyć, co ktoś spisał na karatach książki- a to dopiero pierwszy tom. możesz sprezentować tę część a zakup kolejnych należeć będzie już do zainteresowanego- polecam i film i książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiasia
czy mogłabyś mi napisać, jakie wydanie gry o tron najlepiej kupić? zaczęłam oglądać serial w TV i niezmiernie mi się spodobał ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytałam ostatnio w necie książka została wydana na nowo w serialowej oprawie (może okazać się niezłą gratką), a jeśli Twój angielski jest dobry, może skusisz się na coś w oryginalne? jutro sprawdzę czy w hbo, przy okazji trzeciego odcinka można wyłączyć lektora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atoh
Polecam mało znanego u nas Stevena Brusta i jego serię o przygodach Vlada Taltosa. Na polski przetłumaczono 5 pierwszych części. Każda jest w miarę samodzielną historią. Dobrze zacząć od pierwszej, czyli Jhereg'a, chociaż chronologia w serii nie jest zachowana, a następny tom może być umiejscowiony w czasie poprzedzającym wydarzenia z poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie akurat okładka zainteresowała „Cisza przed burzą” Joanna Stańczyk, przeczytałam kilka recenzji, kupiłam na próbę i na pewno zapoluję na kolejne tomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×