Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość novaaa
Hejka. od jutra planuje zacząć głodówkę...może ktoraś by mi podpowiedziała, jak robić, by dlugo wytrzymać??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-little
ewak1981 to super!!! Jak tam po 1 dniu? Dałaś radę? Mi idzie całkiem ekstra. Nie jestem głodna, tylko w brzuchu śmiesznie burczy ;) Narazie wszystko odbywa się bez najmniejszych problemów. Novaa, na to by długo wytrzymac nie ma chyba złotej rady. Musisz miec po prostu silną wolę. To przede wszystkim. Walczyc z pokusami ;D A jak wszystkie wiemy jest ich mnóstwo. Cierpliwośc, cierpliwośc i jeszcze raz cierpliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moi mili. Dzisiaj rozpocząłem 5-ty dzień głodówki. Jest całkiem nieźle. Jednak zarejestrowałem się na portalu dieta.pl i tutaj podaję linka do swojego tematu nt głodówki: http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/facet-na-diecie/7262-moj-nietypowy-start.html I wszyscy tamtejsi użytkownicy mnie zjechali od góry do dołu, mówiąc, że głodówka, to śmierć i wyniszczanie organizmu oraz śmierć dla naszego metabolizmu. Jeżeli ktoś się na tym dobrze zna, to proponuję dołączyć się do dyskusji i pokazać, co ma się do powiedzienia w tej kwestii. Powodzenia, życzę wytrwałości, bo właśnie przez pierwsze 2 dni jej najwięcej potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam temacik :) Piszcie w nowym, a nie w sytarym ktory juz ledwo dyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika9401
Hey:)ja właśnie jestem na głodówce 4 dzień:)chce wytrwać 21 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadia
ja dziś zaczęłam- planuję 10 , by zrzucić nadmiar tłuszczyku i znów czuć się sobą, nie unikać ludzi,mieć ochotę na spacer , albo żeby w ogóle ruszyć się z domu , teraz czuje się jak worek kartofli, nie chcę znosić tego dłużej-chcę znów być szczęśliwa, a wiem, że na głodówce, samopoczucie i energia do życia wraca:)byłam już kiedyś na takiej głodówce i chcę to powtórzyć, zbieram się od dawna, a za 10 dni wyjeżdżam i nie chcę zepsuć sobie wakacji urlopu przez wiecznie opadające poczucie własnej wartości pozdrawiam i życzę powodzenia":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam głodówkę znowu;).Ale teraz 1 dzień;).Ale po serii głodówek czuję ze schudłem-mam tylko troche ponad 70 kg a ostatnio tylko raz po 4 dniowej głodówce ważyłem mniej-ale dlatego ze się wysuszyłem a nie z powodu dużego ubytku tłuszczu;).Do tego wczoraj przejechałem około 40 km i chyba nawet na wadze nie przybrałem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zaczęłam 10 dniową albo 14 dniową głodówkę, wszystko zależy od rezultatu.jak narazie jest ok.przez wakacje sporo przytyłam dlatego zamierzam schudnąć ok 8 kg.Mam nadzieję że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kilimanjaro No moi mili. Dzisiaj rozpocząłem 5-ty dzień głodówki. Jest całkiem nieźle. Jednak zarejestrowałem się na portalu dieta.pl i tutaj podaję linka do swojego tematu nt głodówki: http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/facet-na-d iecie/7262-moj-nietypowy-start.html I wszyscy tamtejsi użytkownicy mnie zjechali od góry do dołu, mówiąc, że głodówka, to śmierć i wyniszczanie organizmu oraz śmierć dla naszego metabolizmu. Jeżeli ktoś się na tym dobrze zna, to proponuję dołączyć się do dyskusji i pokazać, co ma się do powiedzienia w tej kwestii. Powodzenia, życzę wytrwałości, bo właśnie przez pierwsze 2 dni jej najwięcej potrzeba." Ogłądnałem sobie tamten temat i stwierdzam: Po 1 to nie jest głodówka:P. Po 2 w czasie głodówki pety bardziej szkodzą:P. Po 3 cola 0 to gorszy syf niż ta z cukrem:P.Dodatkowo tak samo niszczy ząbki:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zaczęłam głodować. Mam 175 wzrostu i zaczęłam z wagą 87 kilo. Jest to moja trzecia głodówka. Pierwsza trwała 20 dni i spadło mi 16 kilo. Druga trwała 10 dni i pozbyłam się 8 kilo. Swoje perypetie głodówkowe opisuję na blogu. http://jatrzydziestka.blox.pl/html Może komuś przyda się info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziulko
Max Zander vel Klaun no to powodzenia w prowadzeniu takiej głodówki na napojach nisko-energetycznych i coli 0 :) :) jak wytrzymasz 5 dni i nie dojdzie do samozatrucia to gratuluję i jeszcze papieroski :) Ja przechodziłem dwie głodówki 20 i 35 dni i na tego typu "wyskoki" trzeba mieć trochę czasu wolnego Bo to nie tylko oczyszczanie organizmu ale i duszy :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela24
Hej. mam 24 lata, od wczoraj zaczęłam głódówkę. planuję minimum 10 dni. czy macie jakieś pomysły na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z ust. i pytanie czy można używać kosmetyków do pielęgnacji twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ziulko Max Zander vel Klaun no to powodzenia w prowadzeniu takiej głodówki na napojach nisko-energetycznych i coli 0 jak wytrzymasz 5 dni i nie dojdzie do samozatrucia to gratuluję i jeszcze papieroski Ja przechodziłem dwie głodówki 20 i 35 dni i na tego typu "wyskoki" trzeba mieć trochę czasu wolnego Bo to nie tylko oczyszczanie organizmu ale i duszy Pozdr." Nie jestem szaleńcem:P.Cola 0 to syf a pety to już oczywisty syf :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polcia.m
dziewczyny bardzo prosze Was podeslijcie mi ksiazke malachowa -glodowka lecznicza na polcia.m@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.tasia
Hej! Niedawno zrobiłam sobie głodówkę 6-cio dniową i w związku z tym mam do Was pytanie; czy ktoś z Was miał po głodówce zaparcia, tzn. zero wypróżnień i jak sobie z tym radzicie??? Gorąco dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga93
Witam, od jutra chce przejsc na głodówke. Przez ostatnie dni bardzo mało jadłam chciałam sie w ten sposób przygotować i zmniejszyc moj apetyt. Ile mozna schudnąc i przez jaki okres? Tak wiem to zależy od organizmu. A jakie sa wasze wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez 12 dni schudłem okolo 10 kg w tym około 5 kg wody i sporo z jelit ubyło po lewatywach:P.Licząc czas od kiedy zaczałem się odchudzać czyli około 20 miesięcy to ubyło około 25 kg:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga93
to świetny wynik! Od jutra zaczne i zobaczymy co to będzie :D Widze że nikt tutaj juz nie pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo was prosze o pomoc bo nie potrafie zaczac sama 2-tygodniowej głodówki a jak bym z kims zaczeła to mialabym motywacje :):):)czy ktos pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adjoining
Hej:) chce zaczac glodowke za kilka dni. od jutra kilka dni na samych plynach, mysle ze mniej wiecej.. 10,11,12,13.07 po 4 dniach glodowka 2 tygodniowa: 14.07-27.07. przylaczcie sie:) nie odwlekajcie tego na pozniej. jest lipiec, mnostwo swiezych warzyw i owocow na ktorych wspaniale mozna sie przygotowac do oczyszczania. na pewno warto. w zeszlym roku bylam na tygodniowej; czulam sie po niej po prostu swietnie. stracilam kilka kg, ktore nie wrocily przez ponad pol roku. od ok 3 miesiecy ze wzgledu na duzy stres zaczelam jesc wszystko co wpadlo mi do rak. efekt oplakany. kluska sie ze mnie zrobila, cera bardzo nieciekawa, szara i ziemista; cale cialo po prostu nieapetyczne. do tego ciagle zmeczenie, mnostwo kawy, malo snu (chodze non stop niewyspana); chce sie obudzic z tego stanu, bo juz coraz trudniej rano jest mi sie podniesc z lozka, ubrac i isc do pracy. marze ciagle o spaniu, a wolny czas ucieka nie wiem kiedy. czuje sie jak w jakims chorym letargu. mam nadzieje,ze kilka dni przygotowania wystarczy (poprzednia robilam bez przygotowania), oraz ze z kazdym dniem bede sie czula lepiej w srodku, i wygladala lepiej.. mam nadzieje,ze pojawi sie ktos chetny... byloby razniej. buziaki obudzcie sie ze mna; zaparaszam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adjoining
hej:) Max - fajnie:) kaskadową robisz? czy to w związku z wychodzeniem z poprzedniej, kontynuowaniem oczyszczania robisz 1 dniowa?:) jak sie czujesz po 8dniowej? planujesz nastepna w najblizszym czasie? ja dzis malo jadlam; na pewno bledem jest picie kawy, ale coz.. probuje jej pic mniej.. jutro postaram sie wypic 1 tylko. w srode/czwartek start. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzenie stosuję tylko przy dłuższych głodówkach-przy minimum 5 dniach i to znacznie krócej niż zalecają i mimo tego nie ma problemu:classic_cool:.Chociaż niektórzy mogą mieć problem dlatego nie polecam tak mocno skracać jak ja robie:O.Dzis mam znowu minigłodówkę:classic_cool:.Ale przy dłuższych zawsze jestem mocno zasyfiony i mam chęć na rzyganie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaAaaav
i jak tam dziewczyny i chłopaki? Nikt nie pisze? żyjecie po tych głodówkach bo tak zachwalałyście przed a jak jesteście po to cisza. Można myśleć, że nie jest tak jak miało być???? Napiszcie coś? Jak to wygląda po paru miesiącach - bo zaczynalyscie gdzieś w marcu, kwietniu- to już 4-5 miesięcy. jestem ciekawa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaAaaav
czy zagląda tu jeszcze Fanka_Głodówek55??? Miała dużo do powiedzenia i bardzo ciekawie. Ciekawa jestem czy nadal stosuje głodówki i jak się czuje.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!Jestem tu nowa ale juz kilkakrotnie przeprowadzałam głodówkę i zawsze byłam bardzo zadowolona z efektów,samopoczucie miałam równiez fantastyczne...:)Chce znów to powtórzyć,dla oczyszczenia organizmu,pozbycia sie toksyn i schudnięcia przy okazji paru kg:)Dziś od rana głoduje,jest dobrze,głodu wielkiego nie odczuwam,czuję sie w miare dobrze.Kto sie do mnie przyłaczy???Zapraszam serdecznie,zawsze rażniej w grupie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaavaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hej. mnie zależy głównie na efekcie oczyszczającym. Nie chce chudnąć tzn. nie jest to mój cel. nie stosowałam jeszcze głodówki, czytam ten wątek już długo. Napisz jakie miałaś efekty oczyszczające i jak długo się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaavaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i jak Ci mija już 2 dzień??? Dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violettap
Dziewczyny przyjmijcie mnie do swojego grona głodnych kobiet. Jestem stara gruba (wredna) i cholernie mi smutno. Tylko głodówka mnie uratuje! Kiedyś przeprowadziłam 10 dniową było bardzo trudno, ale czułam sie po niej zajefajnie! Teraz się zapuściałam, że strach. Lata świetlne nie słyszałam, że jestem piękna , ani nawet ładna. Chodziłam w lato na bieżnię, ale bez efektów... Od jutra zaczynam i to porywam się na 21 dni. Albo wów, albo przewóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×