Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaś_ka

Głupie zachowanie faceta

Polecane posty

Z cyklu durnego zachowania facetów - co wy na to: Spotykam się z nim od 9 m-c. Moja przyjaciółka, która nie zna go osobiście dostała od niego upominek (przekazałam jej go). Dziewczyna grzecznie podziękowała sms-em za pamięć a na II dzień dowiedziałam się, że korespondowali ze sobą sms-owo do 1 w nocy i nie dowiedziałam się togo od niego tylko od niej, bo nawet dała mi telefon do ręki żebym sobie poczytała (wie, że mi na nim zależy i sama się zdziwiła, że tak się rozpisał). Treść samych wiadomości nie była może jakaś tam podejrzana, ale: 1.On mi o tym nie powiedział a wręcz próbował mnie wybadać czy ja wiem 2. Zapytany wprost o sprawę zaczął mnie atakować i posądzać o to, że to była prowokacja z mojej strony???? Stwierdził, że o też może rozdać mój numer swoim kolegom i zobaczymy???? 3. Kiedy się zorientował, że może jednak ja niczego nie "zaplanowałam" to pisał teksty w stylu , że ja jestem neurotyczna, że się czepiam po za tym zaczął wywlekać bolesne sprawy z mojego życia i na tej podstawie udowadniał mi ja to ze mną jest nie wszystko ok. Powiem wam, że nie rozumiem, o co chodzi, dla tego opisałam sprawę z grubsza - może wam coś się rozjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cholerę on dawał jej upominek???? A po jasnego grzyba twoja koleżanka z nim pisała? Chciała go wybadać czy poderwać? Coś dziwna ta bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upominek dostała bo on coś tam produkuje i tak też z grzeczności jej dał bo ona mi sporo w życi pomaga. Też nie wiem o co jej chodziło z tym pisaniem, tym bardziej ze powiedziała mi później że on jest strasznie nudny i że nie rozumiała połowy jego tekstów (ma dość ciężki patetyczny styl). Onajest młodą osobą (20 lat) a on przed 40.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że nie tylko ja tak myślę - i jeszcze idiotkę chciał ze mnie zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwne ze z dziewczyna ktorej nie zna pisał do 1 i ktora go raczej nie zachęcala skoro piszesz uznała go za nudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak - no i teksty że on nie wie jak ona wygląda (nie wiem - czekał na to żeby ona się opisała czy jak ?) i żeby pamiętała o balsamie do ciała (bo napisała mu że idzie się kąpać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cymbal :O u mnie mialby przesrane :O nie takie numery ze mna bruner! wypad z baru! zachcialo mu sie flirtowac z Twoja kolezanka, a swoja droga glupia kolezanka, po co odpisywala :O widac, ze ja to jaralo, ze Twoj facet do niej pisze pozna noca :O oboje by mieli u mnie przesrane i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nim to już wiem że baran - tylko zastanawiam się co o niej myśleć. Może Młoda bawiło to że zakręciła nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takihoj
a wleb go hoja jebnij patelą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - instynkt samczy się włączył.... czas na nową ofiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz - ja myślałam, że kocha i tylko charakter ma podły a to zwykła świnia jest i w dodatku zakłamana i tchórzliwa świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaś_ka pogadałaś sobie z podszywaczem :D udowodniłaś jaki to facet zły... A teraz się zastanów lepiej nad koleżanką. Jaki miała cel w tej pogawędce. Co ją podkusiło żeby z NUDNYM facetem pisać smsy do pierwszej w nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieczego nie musiałam udowadniać- 99% kobiet na moim miejscu poczuło by się tak jak ja w takiej sytuacji, dodatkowo większej lojalności oczekiwałam od kogoś z kim sypiam a nie się przyjaźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaś_ka A czytałaś smsy jego i jej? Było w nich coś podejrzanego? a swoją drogą to są siebie warci ;) i nie myśl że go bronie ale też koleżanka jest niewiele warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jego i jej. Ona Małolata która poczuła się dowartościowana ale mi powiedziała. Ciekawe jak długo on by w to brną. Może to i byo niewinne z obu stron tylko w takim razie czemu on chciał to zataić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu zapytany nie odpowiedział - nie wiem może na przykład że faktycznie jakoś tak im się fajnie gadało czy co kolwiek innego? tylko od razu był zarzut o prowokacje? Czy to nie świadczy o tym że intencje z jego strony jeśli chodzi o te sms-y nie były zbyt czyste? Zresztą po jaką cholerępisał z obcą babą do późna??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty czytałaś smsy i ty wiesz czy było niewinne czy nie. Czemu chciał zataić no pewnie żeby cię nie denerwować :D Jakaż głupia i naiwna wymówka :D Ale u wielu prawdziwa :( Koleżankę pogoń bo jak by nie było młoda siksa jak zacznie się kręcić ci koło chłopa to pokusa spora. No chyba że wolisz pogoić chłopa :) Tylko wtedy się nie zdziw jak koleżankę za jakiś czas z nim zobaczysz... Bo on taaaki nudny że po nocach się jej chciało z nim pisać... A ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysliciel999- czytałam te smsy i moim zdaniem nie były takie niewinne, ona opowiadała o sobie a on strzelał gadki jaki to on jest dojżały,jak już wszystko w życiu widział oraz dawał jej wskazówki jak ma postępować żeby być szczęśliwą bo on już nie będzie szczęśliwy..... I wiesz co ? Mnie rwał w identyczny sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę żałosny facet... Troszkę to mało powiedziane....facet to o wiele za dużo. W zasadzie to jeśli takie były smsy to ty doskonale rozumiesz o co chodzi. Poszukaj sobie jakiegoś mężczyzny z jajami a tą marną imitację sobie odpuść. Takiemu "amantowi" nigdy raczej nie będziesz mogła zaufać i nigdy nie poczujesz się pewnie więc szkoda niszczyć sobie nerwy i tracić życie... A na psiapsiółki w przyszłości uważaj bo potrafią ślicznie podwalać się do facetów swoich "najlepsiejszych" przyjaciółek. Szkoda tracić czas na zakały gatunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem napewno, że
koleżanka jest spoko, nie wiń jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I raczej do niej nie mam pretensji - oczywiscie mogla nie pisać ale .... no jak on do niej pisał to ona odpowiadała i tak poszło ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam potrzeby zdradzania go, napisałam mu że z nami koniec... ale teraz się łamie .... brakuje mi go i wiem że ciężkoto zniosę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×