Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whisky2010

Pomocy - czy ktoś słyszał o zespole Pompa Band z Raciborza?

Polecane posty

Czy ktoś słyszał może o zespole Pompa Band z Raciborza? Zostali mi poleceni przez zespół, który miał grać na moim weselu - ale niestety nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alijka
Z taką nazwą to bym się wiele nie spodziewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słysząca
Słyszałam o tym zespole, bawiłam sie przy ich muzyce. Jak dla mnie są rewelacyjni. Każdy członek zespołu oprócz tego, że gra na instrumentach to jeszcze śpiewa. Większa cześć członków jest po szkołach (akademiach) muzycznych. Więc wiedzą o co chodzi. Graja ambitną muzykę typu Abba, Sting, Michael Jackson... Zagrają co tylko bedziecie chcieli bo sama ich prosilam o kawałek U2 i nie bylo problemu. Jesli bedzie potrzeba poprowadza wesele w jezyku angielskim czy niemieckim. Dla mnie są profesjonalistami. Od kiedy bawilam sie na kilku weselach z nimi kazdemu polecam "POMPĘ"... Pozdrawiam i życze udanego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abba to rzeczywiście ambitna
muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siliconka
nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.pompaband.pl - to nasz adres zapraszamy... Dzięki za opinie :) nazwa jak nazwa - ważne, że reklamacji nigdy nie było:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cerazo Kleo :)
Bawiłem się na ich weselu i powiem krótko (ale mam nadzieję, że treściwie)- lepszego zespołu nie znajdziecie!!! Byłem już na weselach, gdzie grały zespół w podobnym składzie i ten BYŁ NAJLEPSZY i to zdecydowanie. Pełny profesjonalizm i podziw z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka 115
Ostatnio bawiłam się na weselu przy ich muzyce. Zabawa była przednia :) Muzyka na wysokim poziomie 100% NA ŻYWO. Tak się wytańczyłam, że nogi bolały mnie przez kilka dni. Gorąco polecam :) Nie pożałujecie! Wszyscy goście byli zachwyceni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrissSRC
Ludzie! Ja w tym roku byłem na 4 studniówkach! Na 2 z nich grał ten zespół! To jest totalna porażka! Fatalnie grają! Śpiewać nikt nie potrafi, imprezy też nie rozkręcali! Totalne dno, nie warci żadnych pieniędzy! Tylko spieprzają młodym studniówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, nie znam tego zespołu, więc ich nie oceniam, ale wyrażę swoją opinie co do zespołów i muzyków po AKADEMIACH MUZYCZNYCH. Uwierzcie mi, że nie każdy kto jest po szkole muzycznej jest muzykiem, bo wyuczyć to się można wszystkiego a czuć muzykę i nią żyć to co innego.... Sama śpiewam od dzieciństwa, po prostu to kocham, nigdy nie chodziłam do szkoły muzycznej a potrafię śpiewać, grać na gitarze, pianinie i przymierzam się do saksofonu. Śpiewam także na weselach i ludzie zawsze się bawią, a opinie są tylko pozytywne pomimo, że nie kończyłam żadnej szkoły muzycznej. Po drugie słucham sobie na stronkach innych zespołów dema tych wielkich muzyków po szkołach i czasem aż uszy więdną... Niestety takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zadowolona
Jestem bardzo zaskoczona wypowiedzią CrissSRC, bo albo jesteś jakimś totalnym hiphopowcem albo nie wiem kim że mówisz że totalna porażka. 14.09,2013 było moje wesele właśnie z tym zespołem, i wszyscy jak jeden pytali skąd ich wytrzasneliśmy bo jeszcze nie byli na weselu na którym byłby tak fantastyczny zespół !! Nasz kamerzysta nawet powiedział że nie był jeszcze na tak dynamicznym weselu, że podstawą jest zespół i tu mieliśmy strzał w dziesiątkę. Uważam że to profesjonaliści godni polecenia, i warto wydać tyle pieniędzy za niezapomniany wieczór!! Ponadto to jak zagrał saksofonista w kościele podczas ceremonii to każda skrzypaczka jest po prost przy nim cieńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×