Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenka________88

Jak zgubić 5 kg

Polecane posty

Gość magdalenka________88

Hej dziewczyny! Chciałabym, schudnąć coś ok.5kg, Zapisałam się już na fitness, ale czy mam przestrzegać jakieś radykalnej diey? Nie jem słodyczy, pije dużo wody... co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam tańczyć
nie jedz po 17. ja tak robie, dodatkowo ograniczam do minimum spozycie slodyczy i fast foodow. przez 3 tygodnie schudlam 2 kg. poza tym jem normalnie, nie katuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka________88
no tak, też nie jem pizzy, makaronu, białego pieczywa. Z Jedzeniem po 17 będzie ciężko, bo kończe pracę o 16 i w domu jestem przed 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam tańczyć
no to po 18 :) ja naprawde dzieki temu czuje sie duzo lzejsza(wiecej niz te 2 kg) i zdecydowanie lepiej sypiam. nie moge podjac radykalnej diety, bo karmie piersia. a po porodzie niestety zostalo mi kilka kg-glownie na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka________88
nie,nie... nie cierpię kapusty... wiec ta dieta odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnfjfgjghjghjhg
jesc nie powinno sie jakies 2 - 3 h przed snem, wiec z tym jedzeniem po 18 to zalezy o ktorej godzinie ktos chodzi spac... a jedzac kolacje lekka, bialkowa to nie zaszkodzi na pewno nawet te 2-3 h przed snem. jak sie robi dlugie przerwy pomiedzy posilkami np zakladajac nie jedzenie po 18 a chodzac spac ok 23 to jest 5 h, za dlugo, spowolni sie metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfbvc
mniej jesc . JEsli na sniadanie jesz zwykle na przyklad 4 kromki, to jesc 3 kromki . Efekty beda widoczne i to znacznie szybciej niz sie wydaje . Wystarczy stosowac sie do diety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZSĄDNA
KOBIETO/DZIEWCZYNO A PO CO TY SIE ODCHUDZASZ ZEBY ZADOWOLIC S[POLECZENSTWO/CHŁOPAKA, PO CO CI TO I CO CI TO DA? JA MAM LEKKI TLUSZCZYK I ANI MI SIE SNI ZEBY SIE ODCHUDZIC, MAM TEZ CHŁOPAKA I JAK BY MU SIE NIE PODOBALY MOJE WAŁECZKI TO WONT I NIECH SZUKA ANORKTYCZKI, PO CO WY SIE ODCHUDZACIE??? PRZESTANCIE BADZCIE SOBA I EJDZCIE SLODYCZE MIESO WARZYWA WSZYSTKO, NIE BADZCIE IDIOTKAMI KTORE JAK TE SZCZURY BRNĄ DO TEGO ABY BYC SZCZUPLE, PRZEZ WLASNIE TAKKIE JAK WY WIELE KOBIET CIERPI, CHOCIAZ JA TAM UWAZAM ZE EJSTESCIE IDIOTKAMIZ E DAJECIE SIE TAK SOBA MANIPULOWAC, WASZA SPRAWA JAK JESCESCIE GLUPIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam tańczyć
po pierwsze:wylacz caps lock po drugie: staram sie zrzucic kilka kg dla siebie, chce sie leiej czuc w swoim ciele, chce lepiej wygladac i nie widze w tym nic zlego. nic ci do tego, jesli ty kochasz swoj tluszczyk to go kochaj i nie czepiaj sie tych, ktorzy maja co do niego inne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka________88
ROZSĄDNA- to Ty tak uważasz że jesteżmy głupie. Kazdy odpowiada za siebie. Jeżeli zauważyłam zę trochę przytyłam na wadze i żle się z tym czuje to jest to tylko moja indywidualna sprawa. Jeżeli Tobie odpowiada zwisający brzuch-to proszę bardzo, Twoje życie. Jeżeli dobrze się z tym czujesz to ok, nikt nie ma do Ciebie pretensji, ale nie powinnaś za to krytykować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
5 kg dziewczyno, to Ty szczuplutka jesteś ;) Ja muszę z 10 kg zrzucić do lata... Muszę. Niestety. Słyszałam, że podczas nordic walkingu spala się sporo tłuszczu. Chodzi o to, że oprócz wysiłku podczas chodzenia, działają również ramiona i ręce, do tego mięśnie skośne brzucha. Wydaje się, że kijki (http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1287) pomagają, ale one tak na prawdę odciążają tylko kręgosłup. W rezultacie chodzi się zdrowiej, ale spala więcej kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj próbuje zrzucic pare kg.chce jesc normalnie sniadnie,obiad ,kolacja tylko w mniejszych porcjach.Koniec ze słodyczami,fast foodem i jedzeniem przed snem.Chce poprawic przemiane materii-od kilku ni jem activie.Jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxdsxfdsxadfa
a ja musze zrzucic 20 kg musze stosowac diete długo wiec musi byc mądra jem często a mało, praktycznie wszystko - nawet troche slodyczy, ale jem wszystko w małych ilościach np. śniadanie kanapka, potem serek wiejski, potem zupa pomidorowa talerz, potem kotlecik z kurczaka, wieczorem jogurt, w miedzyczasie moze sie skusze na niewielka porcje słodyczy u mnie to działa zawsze pod warunkiem ze wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZSĄDNA
napisalam cpsem abyscie zwrocili na moj post uwage, kobiety zauwazcie ze przewaznie to wy sie odchudzacie chcecie wygladac pieknie dla siebie dla faceta dla przyjaciol, tylko po co? przewaznie faceci sie nie dochudzaja bo po prostu MAJĄ LPESZA I INNĄ PRZEMIANE MATERII i lepiej znoszą tłuscz, ale nikt tego nie zrozumie, wy sie emczycie z dietami, domawiacie slodyczy przy czym facet nie musi tego robic bo oni mniej tyją- jest jest udowodnione naukowo, wiec po co wypruwac sobie flaki, faceci ans powinni aklceptowac takie jakie jestesmy i powinni zrozumiec ze my szybciej tyjemy bo tak juz jestesmy skonstruowane, co to za sprawiedliwosc jak facet i kobeita zje golonke i oczwyiscie tylko kobeita przytyje, wiec oni powinni zrozumiec ze my juz tak mamy ze szybicej tyjemy i nic an to nie poradzimy, kobiety zrozumcie to i nie odmawiajcie sobie slodyczy itp tylko przetlumaczcie facetowi ze oni po prostu wolniej tyją niz my i powinni sie pogodzic z naszymi fałdkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_______88
Hej dziewczyny, jakoś idzie mi to odchudzanie, ale powiem że jest ciężko. Czasami mam taką ochotę na coś słodkiego, a moi bliscy mi tego nie ułatwiają. Przerzuciałam się na ciemne pieczywo, zaczynam mniej słodzić herbatę (nie potrafię tak z dnia na dzień nie słodzić) Trzymajcie za mnie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna luna_
tez bym chciała schudnąc ze 3 4 kg:) ale w gruncie rzeczy wiem, że sie da. nie tak dawno musiałm przejśc na dietę z powodów zdrowotnych i nie mogłam jesc cukrów prostych, czyli wogóle słodyczy jasnego pieczywa, makaronów. nie piłam alkoholu i zadnych napojów słodzonych, gł wodę niezgaz i herbatki owocowe (ale te rzadko) w ciągu miesiąca schudłam 4 kg powiem, że nie cwiczyłam bo w sumie nie odchudzanie było moim celem. Teraz ciągle sobie myslę, ze wtedy dałam radę to i teraz musze to zastosować, ale jakoś konsekwencji mi brakuje i motywacji. Ale obiecałam sobie że od tego pn zaczynam....zapisałam sie ejszcze na fitness od kwietnia, ale to tak dla lepszego samopoczucia. Oderwę się troszke od obowiażków, macieżyństwa:) życzę powodzenia i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_______88
Ten fitness to supersprawa. Więcej ruchu każdemu dobrze zrobi,przy okazji można spalić trochę kalorii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie mam żadnej diety, jeśli mam ochote na czekolade to sobie nie odmawiam, po prostu jem dużo warzyw, owoców i pije dużo wody, do tego różne formy ruchu : taniec, bieganie, joga i nigdy nie miałam problemów z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak już się zapisałaś na fitness to chyba nie musisz przestrzegać jakiejś radykalnej diety, Wystarczy, że będziesz regularnie jeść i zdrowo się odżywiać. Poza tym jest tyle różnych diet, w których wcale nie musisz się ograniczać. Wystarczy jeśli znajdziesz odpowiednią dietę dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_________88
Nie mam jakieś radykalnej diety. Jem normalnie, pije dużo wody, ok (1.5l - 2l) Raz w tygodniu pozwoliłam sobie na coś słodkiego. Jem ale nie obiadam się. Zaczęłam jeść otręby pszenne (mają dużo błonnika i ułatwiaja trawienie) i chleb razowy. Przestałam słodzić herbatę. Na fitnes chodzę 3 razy w tygodniu i staram się dawać z siebie wszystko. Na fitnes planuję chodzić do sierpnia, myślę że już jakieś efekty będą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Magdy
1.dieta MŻ i prawidłowe odżywianie 2.wysiłek fizyczny ale rekreacyjny na poziomie potu i raz/tydz. sauna sucha; i tu najzdrowszy/najtańszy rower górski na "ostrym trybie:", gdyż nie obciąża stawów 3.higiena 4.systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn 5.pozytywne nastawienie psychiczne Szczegóły pod linkami: www.vademecum.zdrowia.prv.pl http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka________88
bardzo śmieszne... to zdjęcie widziałam ze 100 razy,na kafeterii. Ludzie, nabijacie się z kogoś, a ciekawe jak wy wyglądacie. Gratuluję inteligencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ75
cyt. Madzi: Ludzie, nabijacie się z kogoś, a ciekawe jak wy wyglądacie. Gratuluję inteligencji... ======================================================== Moja kochana Madziu, skoro chcesz wiedzieć jak my wyglądamy, to masz: http://img187.imageshack.us/my.php?image=image002ky2.jpg A z tym IQ to przytyk czy podzif ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5kg to niewiele, więc bez problemu je zrzucisz :) Fitness to świetny krok, ja też zaczęłam od wykupienia karnetu open do fitness parku w warszawie, gdy postanowiłam zrzucić troche sadełka :) później jednak znalazłam sobie proteinową dietkę. Waga neisamowicie leci w dół kiedy je się tylko białe mięso, ryby, nabiał. Spróbuj. Nazywa się dieta dukana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×