Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenka________88

Jak zgubić 5 kg

Polecane posty

Gość polbartek7
U mnie coś dziwnego się stało: zamiast zrzucić sadło z brzucha skurczył mi się mój przyjaciel i otrzymałem od żony na 55-te urodziny CD z piosenką "Witaj brzusiu żegnaj siusiu" i "rogi" Oto mój przyjaciel: http://img220.imageshack.us/my.php?image=penisok3cmzforum21406zc4.jpg Poradźcie jak go przywrócić do dawnej świetności, bo młoda żona chce mnie rzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiele dobrego słyszałam o diecie Cambridge. Pod okiem konsultant, specjalisty można uzyskac naprawdę dobre wyniki. Ja się często posiłkuję ich propozycjami, przepisami na obiad bo naprawdę nisko kalorycznie to wcale nie oznacza nie smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się ciut obawiam... czy dam radę.. Ale przepisy mi bardzo odpowiadają. To chyba taki mój przedwstęp. Skuteczna ta dieta, słyszałam, że nie ma po niej efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie ma ;) Cały program DC oparty jest na 6 stopniach energetycznych, które pozwalają zredukować masę ciała, a potem ją ustabilizować, aby nie doszło do efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga435
a ja w okresie jesienno zimowym w tym roku zaczęłam wspomagać się suplementem acetomale. I jestem szoku, że istnieje na rynku cos tak skutecznego. Acetomale oczyscilo mój organizm i czuje sie ow iele lepiej niz kiedys. i w koncu dita przynmiosla efekty. acetomale bardzo przyspiesza metabolizm. uwielbiam ten suplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella123
regularne ćwiczenia plus zielona kawa max będzie dobrze spalać tkankę tłuszczową i ta 5kg szybko pójdzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle tych diet, czy nie może być jakiegoś magicznego sposobu dla leni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madenia2
Sporo jest stron na których są opisane przykładowe diety i treningi np. https://adamed.expert/ tutaj znalazlam cos takiego jak trening ABT na piekne uda i posladki od 2 tygodni cwicze i mam nadzieje ze wytrwam w tym wszystkim trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam do odwiedzenia strony: www.centrumfigury.byethost14.com warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że suplement diety może być aż tak skuteczny.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 16 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowanie Foreverslim. W 3 miesiace schudłam 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×