Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viejra00

DOBRY STOMATOLOG LUBLIN

Polecane posty

Gość gość
A próbowałaś tutaj: http://www.bezbolesnie.pl ? To co prawda nie jest bezpośrednio w Lublinie a Zamościu, ale ma naprawdę bardzo dobre opinie, też sprawdzone przeze mnie! Warto podjechać ten kawałek. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lublinie niestety nie znam ale moge polecić krakowskie Studio Stomatologii Estetycznej SE+, dla mnie najlepsi stomatolodzy http://www.studiose.med.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, przychodnia Multimed w Zamościu jest rewelacyjna. Świetni specjaliści, leczenie nie boli i jest zawsze przeprowadzane sprawnie i szybko. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Lwowskiej znajdziecie dobry gabinet stomatologiczny, przyjmują tam bardzo dobrych stomatologów, między innymi lek. dent. Macieja Dąbałe. http://przychodniadental.pl/ oferuje kompleksowe usługi, w tym implantologię, ortodoncję, protetykę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenlife
Jeśli ma Pani możliwość wybrać się do dentysty kawałek dalej to proponuję odwiedzić klinikę AWO DENT w samym centrum Puław. Bezpłatna wizyta konsultacyjna i fachowe podejście do pacjenta. Ja się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela_B
Mogę polecić dentystów z Aldent, którzy przyjmują w sumie w trzech punktach w mieście. Ja chodzę zawsze po pracy na Pana Balcera i jest ok. Sprzęt mają nowy i profesjonalny, więc od razu lepiej się człowiek czuje. Odkąd zaczęłam chodzić do Aldentu to wizyty przestały być bolesne, a przełamałam wreszcie swój paniczny strach przed dentystą. Na stronie mają wszelakie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z siostrą chodzimy do https://przychodniadental.pl/. Bardzo fajne miejsce. Przy zabiegu zawsze można prosić o znieczulenie. Na stronie jest podanny cennik więc można się zorientować jaki zabieg ile kosztuje. Co do leczenia to szybkie i skuteczne. Nigdy nie zgłaszałyśmy żadnych reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, też polecam Dental, byłam ostatnio pierwszy raz i było naprawdę w porządku. To bardzo nowoczesny gabinet, co sobie cenię. Nie ufam tym rodem z PRLu. Do tego mili delikatni stomatolodzy. Rozważam wybranie się też do nich do ortodonty. Był ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić nie tyle w Lublinie co w Puławach gabinet stomatologiczny AWO-DENT :) Personel jest bardzo sympatyczny, już nie boję się dentysty :D Namiary na gabinet http://awodent.pulawy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie polecę nikogo bezpośrednio z Lublina, ale znam świetny gabinet w Zamościu. Sprawdźcie tutaj http://www.bezbolesnie.pl - bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie endodontyczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodontyczne i zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, znajdziesz w ofercie www.przychodniadental.pl. Bardzo polecam, ja i dzieci często tam bywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankazlublina
wg mnie najlepszym gabinetem w Lublinie jest Aldent chodzę tam już kilka lat i raczej nie zamienię na inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ALDENT z Lublina,profesjonalna obsługa, rzeczowi lekarze a sprzęt i materiały bardzo dobre jakościowo, pracuja szybko i bezbolesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,bylem w Aldent Lublin,na ul.Pana Balcera Bardzo profesjonalna obsługa, rzeczowi lekarze a sprzęt i materiały bardzo dobre jakościowo. Byłem na kilku wizytach w klinice, o różnych godzinach dopasowanych do moich potrzeb i przede wszystkim co mi się podoba to szczegółowy wywiad i propozycje leczenia z wszelkimi za i przeciw. Oczywiście zdaję się na sugestie lekarza, bo on wie najlepiej jak sprawić, by mój uśmiech był idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aldent- Lublin – Sławin Jak dla mniesa najlepszymi stomatologami w Lublinie. Profesjonalizm, doświadczenie i fachowość:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata2945
Ja również mogę polecić Aldent. Pracują tam bardzo profesjonalni stomatolodzy, którzy skutecznie wyleczyli mi zęba i nie musiałam go usuwać. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo sobie chwalę Dental. Stomatolodzy naprawdę profesjonalni, z dużą wiedzą. Polecam również ortodontę, pana Dąbałę - świetne podejście do pacjenta, dbanie o jego zadowolenie. Wszystkie kwestie wytłumaczone w przystępny sposób dla każdego człowieka, a kwota za wizytę nie paraliżuje portfela. Polecam, ja na pewno tu jeszcze wrócę w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam Aldent. Byłem u nich wybielać zęby i wyrywać ósemki. Za każdy razem wychodziłem z gabinetu zadowolony. Efekt wybielenia był widoczny, a wyrwanie zębów mądrości odbyło się sprawnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam ostatnio w Lbn stomatologa, który leczy pod mikroskopem. W sumie to nie ma ich zbyt wielu, wybrałam się więc dentala. Faktycznie przyjazny, nowoczesny gabinet. Leczenie bezbolesne i dokładne, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kilku stomatologów wypróbowałam zanim trafiłam na tego odpowiedniego. Ostatecznie zdecydowałam się na korzystanie z usług gabinetu www.new-dent.pl Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×