Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viejra00

DOBRY STOMATOLOG LUBLIN

Polecane posty

Gość piroxeni
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Anię Ścibak-Boroch, przyjmuje na Wschodniej, w razie potrzeby podam nr telefonu na maila. Bardzo dokładna osoba, wręcz perfekcyjna, tylko ceny ciut wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@piroxeni, zazwyczaj warto zapłacic wiecej ale mieć pewnośc, ze n aprawde zęby będą dobrze wyleczone i nikt Ci krzywdy nie zrobi :) moja mama chodzi do Kukuły prywatnie, mowi ze dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniqa Ariella
B. dobry jest gabinet New-dent na Nowowiejskiego. Miałąm tam robione leczenie kanałowe pod mikroskopem. Poprzedni dentysta zostawił kawałeczek ukruszonego wiertła w kanale więc sprawa wymagała precyzji. Na szczeście uratowali mi ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam pani Kalinowskiej pracującą w Biodent na ul.Męczęnników Majdanka.Poszłam ze zwykłą próchnicą, a wyszłam z zębem leczonym kanałowo,krótszym i węższym o połowę i na dodatek bolącym przy jedzeniu.Na koniec leczenia nie chciała sprawdzić stan moich innych zębów,gdyż spieszyła się do kolejnego pacjenta.Wcale nie starała się go wyleczyć i uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Lublinie chodzę do dr Kiernickiej,do przychodni www.new-dent.pl nie mam większych problemów z zębami i moim zdaniem to bardzo dobra dentystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataryna30
Rownież lecze zeby w przychodni www.new-dent.pl i raczej nie zamierzam znimeniac gabinetu. chodze tam od paru lat i nie mam wiekszych problemow ani z zebami ani wypadajacymi plombami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja leczę zęby w Lublinie na Lwowskiej - www.przychodniadental.pl/kontakt personel bardzo przyjemny, bezproblemowo znieczulenie można dostać itp. No i mam juz kilka zaleczonych u nich zębów i do tej pory żadnych problemów z nimi, nic mi się nie "sypie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam właścicielkę TOP DENT w Lublinie, ostatnio opisywała swoją pracę z dziećmi na www.kobietaxl.pl/zdrowie/dlaczego-dzieci-boja-sie-dentysty.html, przesympatyczna kobieta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdapacj
Dr Marlena Wojtak , po mężu- Pedowska polecam , bałam się bardzo dentysty,dzięki niej ząbki mam już wyleczone, chodzę tylko na kontrolę. Mogę ją polecić,przyjmuje na ul.racławickie 34. Rejstracja: 505 008 736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku miesięcy jeżdżę do kliniki Multimed http://www.bezbolesnie.pl/ która znajduje się przy ul. Śląskiej 40 w Zamościu. Tam fachowo leczę zęby. W klinice pracują wykwalifikowani specjaliści. Zawsze jestem zadowolona z leczenia. Teraz jeżdżę na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrego stomatologa znalazłam w Zamościu. Małe miasto ma jednak to do siebie że w gabinecie jest mniej pacjentów. Sprawdź ofertę gabinet Multimed http://www.bezbolesnie.pl/ . Tam wykonywane są różne zabiegi stomatologiczne, dentystyczne, implantologiczne i protetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony Pacjent
Ja zdecydowanie mogę polecić Aldent w Lublinie ! Świetni fachowcy znający się na rzeczy . Nie przerażają się trudnymi przypadkami . Wizyty są zawsze sprawne , czyste , sterylne a przede wszystkim bezbolesne. w klinice panuje zawsze miła i spokojna atmosfera . Do Aldentu chodzę ja i cała moja rodzina łącznie z dziećmi , wszyscy są zadowoleni a dzieci od Pani doktor Paradowskiej wychodzą zawsze Uśmiechnięte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzamosclubl
Byłam w Multimedzie w Zamosciu. Mozw i mają dobry sprzęt,fachowcow ale cenu z kosmosu. Chyba wyzsze niz w Warszawie. Mam wrazenie,ze jednak naciągają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublinianka76a
W Lublinie jest wielu stomatologów, których można polecić. Na Karmelickiej i Lubartowskiej przyjmuje wielu specjalistów. Osobiście jednak jeżdżę do Zamościa i tam leczę zęby- pochodzę z tamtych okolic i tam mam swojego ;) na stronie Krajowego Centrum pacjenta http://kcp.pl/ znajdziesz wszystkich lekarzy i opinie o nich ;) sama dość często z tego korzystam ;) dzięki tej stronie znajduję najlepszych lekarzy specjalistów a przy okazji czytam sobie o nich opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Lublinie polecam przychodnię stomatologiczną Dental. miałam tam robione leczenie kanałowe i całą protetykę. leczenie kanałowe należało do tych bardziej skomplikowanych i świetnie przeprowadziła je dr. Motor-Pyda. jeżeli ktoś ma taki sam problem z trudnym kanałem to jak najbardziej może się tam udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Dental Studio dr Agnieszka Pawłowicz, znak ktoś?Coś wiecej w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry Stomatolog to dr Lisiecka (ul.Chopina) i dr Orzeł (przychodnia KUL),natomiast z całego serca odradzam przychodnię przy ul. Willowej zwłaszcza dr Annę Michalak-Pyrę, przez jej brak kompetencji o małonie straciłam zeba i bardzo się nacierpiałam, bardzo drogo i niekompetentnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powierdzam od dr Michak-Pyra i całej przychodni na Willowej trzymac się z daleka, bardzo droga i co ważniejsze niekompetentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 1212
Polecam gabinet na ul.AL.Racławickie 34, doktor Marlene Pedowska-kompleksowo i dobrze, chodzimy tam juz rodzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deks
A ja byłam ostatnio w nowo otwartej klinice Pure Clinic. W galerii w drogerii był event,można było się załapać na darmowe zabiegi :D(kosmetyczne) wyglądało profesjonalnie więc postanowiłam skorzystać z ich usług dentystycznych. Poszłam z zębem któremu rzekomo nic nie jest i... wyleczony ! Bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonekB
Moja znajoma niedawno też szukała dobrego stomatologa w lublinie. Sporo jest miejsc do których można pójść ale wydaje mi się że tutaj http://dentamed.lublin.pl/ najbardziej się opłaca. Sprawdzałem ich ofertę, wiem że mają doświadczenie. Po za tym ich opinie na okolicy sa bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALDENT to dobry gabinet stomatologiczny, mają kilka oddziałów, ja byłam akurat na al. Kraśnickiej. Oferują kompleksowe usługi, zajmują się zarówno stomatologią zachowawczą, jak i ortodoncją, protetyką i implantologią. Ja miałam w tym gabinecie usuwane ósemki, jestem zadowolona, także mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TMajewska
Też chodzę do Aldent i polecam, nie naciągają pacjentów na niepotrzebne koszty, mają profesjonalne podejście i co najważniejsze leczenie przebiega w miarę szybko i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teres3
Miałam przyjemność skorzystać z usług Aldent na ul. Pana Balcera 6, z tego co wiem, mają 3 gabinety. W sumie poszłam tam w ciemno z bolącym zębem, stomatolodzy bardzo mili, pomogli mi uporać się z problemem, przyjęli mnie bez kolejki. Jeżeli chodzi o ceny, to nie jest tam najtaniej, ale za jakość się płaci. Miałam wykonane leczenie kanałowe, polecam ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do gabinetu na Pileckiego: http://dentamed.lublin.pl nie moge narzekać na jakość leczenia, jest ona bardzo wysoka. Gabinet ładnie wygląda, lubię tam chodzić. W dodatku podejście mojej cudownej pani doktor jest takie, że ulatuje ze mnie cały stres :) Dentamed słynie też z dobrego znieczulenia, co mnie zachęciło do pierwszej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam PURE CLINIC na Majdanku 181 www.pureclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoloo
Ja się też zastanawiałem pomiędzy Aldentem i Pure Clinic. Miałem zapisać się do Aldentu na protetykę ale koleżanka, która robiła tam protezę była niezadowolona, musiała chodzić kilka razy na poprawki i dalej ponoć coś nie gra. Ponoć złe wykonanie przez technika, nie wnikam. Ostatecznie poszedłem do doktora Rahmana chyba tak się nazywa z Pure Clinic. Szybko, Miło, Profesjonalnie i w miarę Tanio. Fajne dziewczyny na recepcji. Jestem zadowolony Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×