Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Cześć

Polecane posty

czy ja wiem, czy delikatny, jestem okaz zdrowia, ostatnio byłam chora 2 lata temu. ale jak już mnie dopadnie, to mogiła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnsson brązujący. albo 4 pory roku z drobinkami złota-chyba jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propozycje
tez tak choruje :D jak juz cos mnie wezmie to ani reka ani noga:D leze i zdycham:D no co z tym balsamem ,jakiego uzywasz ?dzis ide na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propozycje
oki wielkie dzieki:) a powiedz mi jeszcze jak u tych balsamow z zapachem?bo niektore to tak potrafia capic a do tego efekt mizerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wyżej:) no niestety, tacy jak my maja najgorzej. u mnie sisotra tez juz lapie cos-choc sie z nia kilka dni nie widzialam, ale u nas to chyba ta blizniacza telepatia dziala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnson może nie każdemu przypasowac, bo ma mdły zapach wanilia taka mdła, ale mi sie podoba. a 4pory roku nie umiem opisac-ale sliczny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propozycje
masz siostre blizniaczke...zazdroszcze ja zawsze chcialm miec siostre ale niestety rodzice sie nie postarali a teraz jestem w takim wieku ze moze bede miala core ...ale za jakis czas bo na razie nie mam warunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propozycje
ok to mi pasuje lubie jak kosmetyki silnie daja wanilia :D ogolnie slodkie zapachy sa niam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propozycje
no to od jutra zaczynam swoje brazowienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propozycje
ale z drugiej strony jak posiedzialam troche na kafe i poczytalam ostra to chyba jednak nie zaluje ze nie mam siostry:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh. to cos mamy wspolnego. nikt nie cierpi tego zapachu, a mojemu chce sie rzygac jak sie klade nim wybalsamowana, to wiem, ze z seksu nici:P:P a z blizniaczka, noo trafilo mi sie-kazda zawsze chce miec starszego brata i siostre blizniaczke, ja mam i to i to:) no i do tego jestem ta starsza blizniaczka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam propozycje
okey lece bo pewnie cie oczy bola od czytania tych pierdol :D duzo zdrowia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×