Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malwilena123

Idzie Wiosna! zaczynam bieganie kto ze mną??

Polecane posty

Dzięki:) Ja muszę" co, nieco "zrzucić i dla tego postanowiłam sie w końcu wziąść za siebie:) Niestety po maluchach zostało:D Ale może nie będę pisała ile:P Od pon mam 2 kg na minusie więc jestem dobrej myśli:) Oprócz rowerka,oczywiście dieta mż:) Zawsze ciężko mi było coś zrobić ze sobą bo jestem strasznym słodkożercom;) Ale pewna kobieta poleciła mi chrom organiczny,i nie mogę uwierzyć,ale w tej chwili słodycze mogą dla mnie nie istnieć:) Hurrrrrrrrrra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum padło tak jak ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkao
nie łapie Was kolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno biegac zaraz po jedzeniu bo wtedy kolka gwarantowana najlepiej najesc sie 2 godz przed bieganiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasia87
ja biegam z koleżanką w Jeleniej Górze, średnio 3 razy w tyg., na razie marszobiegiem;) ale niedługo przerzucimy się na bieg ciągły:) aha i w zeszłym roku też biegałyśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 2605
to i ja sie dołączam moze mnie to bardziej zmobilizuje;-) zaczełaj juz 2 dni temu . dzisiaj biegałam drugi raz . ciezko mi to idzie powiem szczerze bo ngdy chociaż licze sbie 24 wiosenki nie biegałam ;-)) no ale jest silna motywacja : we wrzesniu bire ślub ;-)) a więc musze być piekna . jak narazie sporo mi do tego brakuje przy 165 waże 67 kilo przytyło mi sie troszeczke ;-( no ale cóż moze podajmy swoje wymiary i aktualizujmy je co miesiac moze bedzie nas to motywować . ja zaraz sie zmierze i podam w nastepnym pości e. ok? a wiec ruszajmy do działa ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 2605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 2605
to i ja sie dołączam moze mnie to bardziej zmobilizuje zaczełaj juz 2 dni temu . dzisiaj biegałam drugi raz . ciezko mi to idzie powiem szczerze bo ngdy chociaż licze sbie 24 wiosenki nie biegałam no ale jest silna motywacja : we wrzesniu bire ślub a więc musze być piekna . jak narazie sporo mi do tego brakuje przy 165 waże 67 kilo przytyło mi sie troszeczke ;-( no ale cóż moze podajmy swoje wymiary i aktualizujmy je co miesiac moze bedzie nas to motywować . ja zaraz sie zmierze i podam w nastepnym pości e. ok? a wiec ruszajmy do działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 2605
haha przepraszam za błędy ale klawiaturka mi się zacina ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2605
no i jka tam biegamy dalej ? ;-) tylko nie mowcie ze juz sie poddałyście . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam narzie biegam po pol godziny bo mialam problemy z kregoslupem o których pisałam wczesniej ale mysle że już w przyszłym tygodniu zaczne biegać godzinę tak jak w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 2605
witam ;-) ja również sie nie poddalam biegam co 2 dzien ;-) u mnie narazie nie trwa to dłuzej niz 30 min no ale jest coraz lepiej ( wydolnościowo) efektów brak . zobaczymy co dalej a u ciebie jak z efektami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieganie
Ja zaczynam od jutra diete i bieganie. Mam zamiar biegać rano i wieczorem...Juz wczesniej biegalam wiec moze nie bedzie tak zle. A przy 160 cm waze 59 kilo troszke mi sie przytylo ostatnio. Ale mam motywacje. W lipcu jest bardzo wazna uroczystosc u mnie w rodzinie i musze sie komus podobac.:D A chce schudnąc ile wlezie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2605
właśnie wrociłam z bieganka;-)) idzie mi coraz lepiej i łatwiej o i 1 kg w dol . nizsza waga utrzymuje mi sie od tygodnia wiec ozna przyjac ze tyle mi ubyło;-) niby mało ale t mze poczatek gubienia zbednych kilogramów ;-)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest ktoś chcętny ze Szczecina na bieganie w towarzystwie? Miejsce- park Kasporoiwcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwiec21
Witam wszystkich, Chciałabym zacząć biegać, ale problem jest taki, że nie mam z kim, a samej to nie chce mi się, brakuje mobilizacji i zapału. Chciałabym zrzucić kilka kilo, szczególnie z brzuszka i wiem, ze jakikolwiek ruch przyda się, na pewno nie zaszkodzi. Czy jest ktoś chętny na bieganie ze mną, tak dwa razy w tygodniu? Chociaż bieganie, to chyba zbyt duże słowo, bo wolałabym truchcik spokojny, żeby zadyszki nie dostać, bo jestem astmatyczką. Mieszkam w Szczecinie w okolicach Stoczni Szczecińskiej. Zainteresowane osoby zapraszam na gg: 7139669.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×