Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helllo Kitty1

Zaczynam myslec cipka a nie glowa

Polecane posty

Gość Helllo Kitty1

3lata temu chodzilam na pewiem kurs,trwalo to 6mies,na kurs uczeszczal tam tez taki facet,mysle ,ze oboje wpadlismy sobie w oko,ale oboje bylismy w stalych zwiazkach.On czesto zapraszal ,zebysmy poszli razem na kawe,ale czulam ,ze to moze byc nie fair wobec mojego meza.Potem wyprowadzilam sie z miasta,na poczatku byly maile,ale niby tylko takie z pozdrowieniami,maile sie skonczyly i tak minely 2,5roku,ja wrocilam do tego samego miasta,jest po rozwodzie.Spotkalam kolezanke,ktora ma z nim kontakt,mowila,ze czesto omnie pytal,i pytala sie mnie czy zorganizowac wspolne spotkanko.Przez te 2,5roku czesto onim myslalam,a teraz przestac myslec onim nie moge na minute,ciagle mam marzenia ,ze sie pieprzymy,calujemy,prawie,ze czuje jego dotyk.W sumie jestem osoba,ktora nie rozwala zwiazkow,ale teraz mam ochote chociaz raz poczuc go w sobie i nie obchodzi mnie nic innego,czy byla ktoras z was kiedys w podobnej sytuacji????Powinnam starac sie onim zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek.........................
czyli jednym slowem masz chcice na niego. warto zdradzac meza dla kolesia o ktorym nic nie wiesz ? chyba rzeczywiscie zaczelas myslec cipka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniourmanio
Zobacz sobie tę stronę- tam panienki myślą wyłacznie cipką i im to nie przeszkadza :) www.fajna-panna.notlong.com a co! Jak fajna to podam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllo Kitty1
tomek ja jestem po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllo Kitty1
Kurs trwal pol roku,i pol roku od rana do poludnia bylismy razem,wiem duzo onim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllo Kitty1
Mialam napisac jestem po rozwodzie,ale wyszlo widze jest po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on nie jest po rozwodzie
:O czizas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllo Kitty1
Meza bym nigdy nie zdradzila,tu chodzi oto,ze przestaje mnie obchodzic,ze on dalej jest w stalym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllo Kitty1
On niema z nia slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on nie jest po rozwodzie
ślub czy nie ślub - jest w związku, jak by mu było z nią źle to by moment ją dawno rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
nie martw się jest mnóstwo lasek które myslą muszelką szpareczka cipką itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllo Kitty1
A wiecie co,i tak go zerzne,myslalam,ze ktos mnie ochlodzi,i serce mi drgnie ,ale nic a nic ,dalej mam taka sama ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne...
wszystkie tak macie, nie martw sie wpieprzacie sie z butami w czyjes zycie i nie liczycie sie z nikim, tylko to co chcecie sie liczy a potem sie dziwicie i wyjecie do ksiezyca - czemu ja jak to czemu, bo znalazla sie inna ktora mysli tak samo - ma w dupie wszystkich wokol to tak ejst, ze w przyrodzie nic nie ginie, to co zrobisz predzej czy pozniej do ciebie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Kalafior
Haha, wypowiedź wyżej dosadnie ujęła temat. Dokładnie - jesteście jak pożoga, która rujnuje innym życie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spermen
ale ile kosztuje kilogram cebuli w piatek, jezeli nie w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzidekWawa
tylko narkotyki, jezeli juz cos to tylko natkotyki, pamietajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzidekWawa
drogi to trzeba lepperowac w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujoo
typowa frustratka, ktorej nie wyszlo zycie, malzenstwo i bedzie miala satysfakcje, jak jakas kobieta zostanie zdradzona. Zajmij sie swoim zyciem i nie wpierdalaj sie do zycia innych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw trezba miec swoje zyc
ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensor
przebieranie się jest fajne i faceci to kochają, tu masz kilka fajnych strojówwww.dyskrecja.pl/sklep.php/k221-Stroje.html?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGETHINI39
Ty kitty nie myślisz cipką, ale wyobrażeniami poprzez cipkę!!!Jescze raz wyobreżeniami!!! Ja przez parę lat chciałem zdobyć jedną mężatkę, wejśc w nią i poczuć, że jest moja ta dzika tygrysica. Dopiąłem swego i okazała się, że ta kipiąca seksem na zewnątrz leży pod moim kiziorem jak kłoda, sztuczna lala, zero incjatywy... o ku tyle lat o niej marzyłem, a okazała się zimna ryba i sztywnym pojemnikiem na moje soki... wyobrażenia brutalnie zderzyły się z faktami i prysło...dlatego najładniej piszą ci którzy nigdy jej nie doświadczyłi, ale którzy wiecznie za nią tęsknią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGETHINI39
miało być, że najlepiej o miłości piszą ci, którzy nigdy jej nie doświadczyli i nie doświadczą, bo ciągle żyją jej wyobrażeniem a nie rzeczywistością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×