Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irenasantor

Swing - spróbowaliscie już tego, jesli tak to jakie macie wrażenia?

Polecane posty

(chodzi o sex w większym gronie) Ja mam wielka ochotę zrobić to z moim partnerem , ale czy się zgodzi?Jak go przekonać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym wiecej tym lepiej
Ja tez mam na to ochote,ale w zyciu bym na takie cos nie poszla ze swoim partnerem,dobrze,ze teraz niemam,wiec moze wkrotce spelnie swoje fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że ci się uda ja jestem gotowa zrobić to z moim partnerem może dlatego ze jestem bi i on o tym wie spełnia wszystkie moje zachcianki więc może i ta spełni, oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym wiecej tym lepiej
Niewiem czy sie odwaze,chyba bym musiala sobie z 4drinki szczelic. A jak by sie zgodzil ,jakbys zorganizowala takie przyjatko,z netu to troche niebezpiecznie,niewiadomo zy ktos nie chory,ja bym chetnie wparowala na taka impreze ale w duzo wiekszym gronie i nie z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym wiecej tym lepiej
no jasne zycie jest takie krotkie,trzeba sie nim cieszyc,przeciez to zadne przestepstwo,namawiaj swojego namawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary górnik z zagłębia
Cymu to, panie, te ślunzoki takie zbocune som, cymu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczone ?????????? nie może troszkę wyrafinowane ale przecież każdy szuka swojego spełnienia, życie takie krótkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanutu bretytu
Jak ci sie już swingi znudzą idź do ZOO, kucnij pod lwem i zacznij go obciągać, a potem wypnij się przed hipopotamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat już znam mam dużego psa jełopie!!!!!!!!!! Co wieczór mi cipę oblizuje, ale tak na poważnie zoofilia, tylko dla zboków a ja jestem kobietą i to bardzo odważną jełopie!!! Temat poruszyłam całkiem na serio i nie wstydzę się tego, a ty co tam ukrywasz pod swoja maską???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
widziałam tylko w tv do ciekawskich świat należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanutu bretytu
to nie odwaga, żadna to odwaga tylko masz pewne upośledzenie, brakuje ci pewnej substancji w organizmie To tak jak z tłuściochem, musi dużo żreć, ale czy on jest odważny bo zeżre 4 michy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Wielu o tym marzy. Mało kto potrafi się do tego przyznać.Spełniaj swoje fantazje - życie tak krótko trwa jak słusznie zauważyłaś. - Czy koniecznie Twój man musi być przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbgetge
irenasantor--- fair,a nie fer :-) Za seks sie zabieraja,a pisac nie potrafia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbgetge
To jest super sprawa. My tak zabawiamy sie juz od kilku lat w gronie znajomych, które jednak sukcesywnie powiększamy. Takie podmianki są bardzo podniecające. Wiesz,że za chwile będziesz obciągała mężowi tej lalki co siedzi obok ciebie albo dosiadasz go i widzisz jak jego żona robi to samo z moim mężem. To jest dopiero dreszcz emocji. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to adrenalina na maxa, ale mi chodzi o to by spędzić upojne chwile z kobietą a mój facet na to patrzy wkracza wtedy kiedy ja na to będę miała ochotę a na pewno będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze imprezy swingerskie www.secretface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.06 Sobota - Największe sex party Mazowsza! Euphoria Club Marki! Start 20:00! www.euphoria-club.pl! Nie przegap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×