Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniapaniahania

biedronka czy cukiernia ?????pomóżcie.przeczytaj

Polecane posty

Gość aniapaniahania

pracuję obecnie w biedronce na 3/4 etatu i mam 940zl na ręke.godziny pracy są różne zalezy jak ustalą grafik.ogolnie pracuje się od 6.30 do 22.jest cieżko jak cholera i wszystko mnie po pracy boli:/ niedlugo mam dostac caly etat i na ręke niecale 1300zl.mam mozliwosc pracy tez w tej biedronce ale juz nie u nich tylko jest tam stoisko z ciastem i cukierkami.male osobne stanowisko gdzie bylabym sama.tam jest czynne od 7 do 19.na zmiany z kims oczywiscie. za 7 godzin dziennie wychodzi rowniez 940zl.pracuje tam moja kolezanka i czyta ksiazki z nudow.ja sie zastanawiam gdzie mam pracowac.czy za 1300 ciezka praca czy za niecale 1000zl sprzedajac ciasto.jakbyscie wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjhgf
cukiernia - luzik i jak slodko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka232
A w tej cukierni będziesz miała umowę o pracę, pełny etat i wszystkie świadczenia? Płatny urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiernia 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniapaniahania
tak jest umowa normalna.a w biedronce wprowadzili system premii mozna nawet 350zl premii do wyplaty dostac:/ teraz to dylemat jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała cukiernię, gdy nie będziesz wykonczona po pracy, możesz pomysleć, w jaki sposób ewentualnie dorobić do pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×