Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Czy wasz mężczyzna pyta o zabezpieczenie?

Polecane posty

Witam,poznałam super mężczyznę.Zakochalam się w nim i wydaje mi się,że on się też.Może powiem,że zaangażował.No i tak chcieliśmy się do siebie zbliżyć,że pocałunki skończyły się w łóżku.Po grze wstępnej cudownej jaką mi zaoferował "zabiera":)się do meritum.Bez gumki i pyt.odnośnie mojego zabezpieczenia.Ja mu mówię,że nie biorę tabl.bo nie było takiej potrzeby,byłam sama.A sexu bez miłości nie uważam.On stwierdził:jestem odpowiedzialny.To jest b.mądry i na poziomie facet,nie bawidamek.Jesteśmy sobie bliscy.Jak sądzicie,brał pod uwagę ew.wpadkę.Zażartował:myślę,że dziś można robić z tobą dzieci:D Jak myślicie czym się kierował?Może jest obeznany i panowałby nad wytryskiem,ale różnie to bywa.I przerywany może być wpadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półka on myślę,że nie jest debilem.Powiedział,że "wreszcie trafiłem na tą właściwą". Miarka- nie podchodzę lekko.Zabezpieczyliśmy się w końcu gumką.Ale na mój wniosek:) Kurcze,ale ja byłaby ta wpadka,to nawet bym nie płakała.Odpowiedni facet i kocham Go.A już chciałabym być mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półka,a może on też nie robiłby problemu.Swoje lata mamy,świetne warunki materialne więc dziecko miałoby dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy facet powie wszystko, byleby tylko poruchać. Nawet to, że jest odpowiedzialny, że Ty jesteś tą wyjątkową...żenujące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delette a dlugo jestescie razem? zanim ktos zdecyduje sie na dzieci poiwnien dokladnie zponac druga osobe, bo sama milosc z Twojej strony nie wystarczy. W ogole to dla mnie Twoje wypowiedzi brzmi jakby wypowiadala sie nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joan-ka,nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora.:(Nie wszyscy są tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, przyjemnie jest się mądrzyć z dropsami, jak się ma Małą przerobioną... Dropsy ogólnie są do bani, bo mnie łaskoczą w nogi, znaczy od kolan w dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvgy
Dziewucho czy Ty wiesz co piszesz? Widzę, że jestes podjarana samym faktem ,ze Cię przeleciał. Ciekawe czy on byłby podjarany jak by Ci dziecko zrobił :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półka,noe masz rację.Ale może zrozumiesz zakochaną babeczkę:)mam głowę w chmurach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po 4,5 miesiaca twierdzisz ze jestescie zakochani i chcecie dziecka :D no nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4,5 razem non stop nie biorąc życia tak na odległość.A w ogóle 2,5 lata ale jedno sporo km.Ej kobiety,czy wy musicie tak twardo stąpać po ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvgy
2,5 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvgy
Po prostu znamy życie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja też znam pary,ktore tak spontan stały się rodziną.I są szczęśliwe.Niektórzy są 10 lat ze sobą i nie są pewni inni kilka miechów,więc nie uogólniajmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×