Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wielki Mistrz

Szukam uległej dziewczyny

Polecane posty

Gość marusia1111
WM A, mnie się wydaje, że tak naprawdę to, Ty wcale nie lubisz uległych kobiet. Wydaje mi się również, że lubisz bardzo mocne kobiety, a kręci Cię tylko wyobrażanie sobie, że one są uległe. Więc, będąc wobec Ciebie uległą, chyba wpada się w pułapkę. (Czy, mam trochę racji?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu - tak generalnie to kićkają mi się te tematy w których piszę..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli 12 28
Hej Mistrzu wpadłam zobaczyć jak tam poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli 12 28
Mistrz chyba sobie poszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli 12 28
No widzisz jakie zainteresowanie Twoją skromną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
"Skąd taka refleksja Marusiu?" WM! To nie jest odpowiedź na moje pytanie. A, jeśli przyjmiemy, że refleksja to krótko mówiąc - z autopsji. (Potrzebuję konsultacji na swój użytek - jeśli byś był taki miły. Nie jesteśmy w relacji - więc, przecież możesz mi odpowiedzieć. Spróbuj tak, żeby nikt się nie kapnął)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta ii
potrzebujesz masy?? chcesz przypakowac? meczy Cie to ze jestes chudy? Zacznij porzadnie jesc! Ludzie z www.dieta4u.com.pl Ci pomoga zapoznaj sie - nic nie tracisz a mozesz wiele zyskac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusiu, nie możesz tego wiedzieć z autopsji, bo jak sama napisałaś nie jesteśmy w relacji, a każdy jest inny. Zdecydowanie potwierdzam, ze najbardziej lubię kobiety maksymalnie uległe fizycznie i psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja.... to czemu ten temat nie dla mnie? dowiem się Mistrzu w końcu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie któreś z Was używa starej wersji gg, która nie obsługuje "dużych" numerów i wiadomości wtedy nie dochodzą. Żeby się skontaktować musicie mieć nowe wersje gg, zdaje się od wersji 9.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu, masz tu dwa numery i jak możesz to próbuj, jak się nie uda to chyba sobie pobiorę nowe gg:) 20750755 3012505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicito, jeśli używasz starszej wersji gg, a chcesz się skontaktować z Mistrzem, który ma właśnie ten wysoki numer, to niestety musisz zainstalować nowszą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mklara - masz chyba rację pobieram aktualizację, bo nie dochodzą wiadomości:( Mistrzu - jak się uporam to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna-serenada
Mmmm, tak sobie Was czytam i mi sie mordka smieje, bo widze, ze nie jestem sama, ze nie jestem taka nienormalna jak mi sie wydawalo. Strasznei mnie kreci fantazjowanie o byciu ulegla suka u stóp Pana, która spełnie wszystkie jego rozkazy i czerpie rozkosz z samej mozliwosci obcowania z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobieram gg.... tempo takie że może do lata da radę:) ale czego się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
WM Jasne! A, czy mógłbyś opisać idealną dla Ciebie uległą? Jak by miała wyglądać, jak powinna się ubierać, preferowany wiek. Czy, ważne dla Ciebie jest to, kim jest; czym się zajmuje, czym interesuje...etc. etc. Czy, w ogóle dopuszczasz, żeby z Tobą rozmawiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zły Pan
Laska ma nie być wieszakiem ano grubasem Wiek między 23 - 30 ubierać się tak jak lubi, przy mnie ma się ubierać jak dziwka Lub chodzić bez ubrania. Reszta nieważna, ma być uległą suką. Jak jej pozwolę to może się odezwać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×