Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość degszgfdgdeg

czy penis 16 cm we wzwodzie to duzo

Polecane posty

Gość degszgfdgdeg

ja jestem wąska- tak mi powiedziała kiedys ginekolog i długo seks sprawiał mi ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degszgfdgdeg
nikt mi nie napisze taka jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halojzy bombel
Na pewno nie mało. Ja mam - tak uczciwie mierząc we wzwodzie - 12cm długości i 13 w obwodzie. Na pewno nie chciałbym mieć mniej aczkolwiek tyle co mam zupełnie daje radę - zatem 16 to całkiem sporo - według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speczjalist
to jest chyba ciut ponad przeciętna miare ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystycznie
Statystycznie rzecz ujmując, to jest chyba akurat średnia długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hmm używacie jakieś żele? kwestia jeszcze pozycji przy jakiej się kochacie ? bo nie każda pasuje niech będzie delikatny niech się stara z czasem od częstrzego wkładania i wyjmowania się rozciągnie tylko tu trzeba czasu i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielona fala
Udzielasz się we wszystkich wątkach a jest mega idiotka!! "Od częstego wkładania i wyjmowania z czasem się rozciągnie" - hahahaha. Wiekszej bzdury to tutaj już nikt dawno nie napisał. Tobie chyba ten jedyny zwój mózgowy się rozciągnął od przesiadywania na forum o dymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
przeprasza, że się udzielam we wszystkich wątkach ale jak czytam niektóre to wtedy się onanizuję moim wielkim wibratorem lubię to forum bo lubie wszystko co jest związane z dymaniem a, że za mądra nie jeste to już kilka osób mi powiedziało hihi ale się tym wcale nie przejmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wikipedią
Badania opublikowane we wrześniu 1996 roku w Journal of Urology podają średnią długość prącia jako 12,9 cm (mierzone przez personel). Erekcję wywołano u 80 zdrowych mężczyzn (średnia wieku 54 lata; różne grupy etniczne) metodą farmakologiczną. Celem badania było dostarczenie informacji dotyczących wielkości penisa, które mogłyby pomóc pacjentom rozważającym jego powiększenie. Stwierdzono również, że ani wiek badanego, ani wielkość zwiotczałego penisa nie pozwala przewidzieć jego długości podczas erekcji. Opublikowane w International Journal of Impotence Research w grudniu 2000 roku dane podają, że średnia długość prącia wynosi 13,6 cm (mierzone przez personel). Celem badania było ustalenie cech klinicznych zwiotczałego penisa, aby przewidzieć jego wielkość podczas erekcji. Zmierzono wielkość prącia podczas wywołanej farmakologicznie erekcji u 50 osób cierpiących na impotencję; wyniki nie uwzględniają osób, u których dysfunkcje erekcji mogą być spowodowane czynnikami innymi niż na tle psychicznym. Według pomiarów prowadzonych przez LifeStyles Condoms średnia długość prącia wynosi 14,9 cm, ze średnim odchyleniem 2,1 cm (mierzone przez personel). Głównym celem badania, przeprowadzonego podczas wakacji 2001 roku w Cancn (Meksyk), było ustalenie odpowiednich rozmiarów dla prezerwatyw. 401 mężczyzn zgodziło się na dokonanie pomiaru, z czego 300 było zdolnych do osiągnięcia erekcji (wzwodu nie indukowano farmakologicznie). Opublikowane w 2007 roku badanie 3300 włoskich nastolatków w wieku 17-19 lat, wolnych od wad rozwojowych prącia oraz od schorzeń endokrynologicznych, dało średni wynik długości penisa podczas erekcji jako 12,5 centymetra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrock
ale wy tu gadacie głupoty,zajmijcie sie czymś bardziej pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co
nazywasz pożytecznych okopywanie tematów i pisanie takich bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedemon
14cm srednia europejska? :D 16-19cm to sredni sprzet :) jakies badania ze 12.9cm... bzdura, testy kolesi z malymi fiutami, zanizajacymi statystyki, aby sobie humor poprawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @pulsedemon
to może podaj jakiekolwiek dane na ten temat, jesteś idiotą i dobrze o tym wiesz, wikipedia cytuje kilka najbardziej znanych badań i wyniki to po kolei 12,9 ; 13 ; 13,6 ; 14,9 ; 14-16 tak więc średnia średnich na pewno nie przekracza 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
jak mowia w armii : nie nauka lecz chec szczera zri z ciebie ... :) Ano tak jest ze faceta poznaje sie nie po tym jak zaczyna a le jak konczy i to jest to ! kobitka i tak cie oceni po tym JAK uzywales tego mega penisa anie jaki on dlugi. Wiele kobiet obawia sie dlugich penisow bo te nie odsc ze rozciagaja im pochwe do maksa to jeszce bija z sila mlota pneumatycznego we wnetrznosci co skutkuje pozniejsza obolaloscia wnetrza,co nie jest przyjemne.Tak twierdzi prof Starowicz uznana slawa naszej " bo polskiej "seksuologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedemon
pewnie, pocieszajcie sie chlopcy :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni. :)
Mój facet akurat ma 16 cm i jest ok. Więc nie ma czym się martwic. Doznania duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżizusChrajst
moj facet ma 20cm :o boli i nie jest w stanie caly wejsc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moim zdaniem rozmiar idealny (jak dla mnie). ale przede wszystkim ma znaczenie grubość i to czy właściciel umie się nim posługiwać, a nie obnosić się ze swoją bezużyteczną kiełbasą, którą nic nie umie, albo tryska aż po trzech ruchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinx
Powiem tak, mój były miał teraz na to patrząc małego bo 14cm obecny ma 21cm i powiem szczerze jest różnica i to ogromna w odczuciach. Zgadzam się że technika jest ważna, ale bez odpowiedniego sprzętu nie ma zabawy. Poprzedniego nie czułam mówiąc dosłownie, obecnego czuję bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_Rzeszów
I po dwóch miesiącach powiększył mi się o całe 3 cm. Wcześniej miałem 5 cm a teraz już ma 8,1 cm ! To jest progres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limak
Moj ma 15cm i obwod 16 to chyba dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeedforSex
Od jakiegoś czasu dorabiam sobie jako facet do towarzystwa i czasami ludzie chwalą tą moją 16-to centymetrową pałę więc to chyba wystarczająca długość a i dodam że mam niecałe 16 cm w obwodzie może komuś to humor poprawi że się ta długość sprawdza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet ma prawie15cm ale stoi mu dosyc dlugo zanim szczeli sprema to czuje sie przerznieta jak szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 cm jest sie czym chwalic , zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeedforSex
Po co ta nienawiść? Nie chwalę i nie żale po prostu temat był o długości więc do niej się odnoszę a prawda jest taka że najważniejszym elementem jest długa erekcja :p jak koleżanka pisała wyżej miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasość
Ja mam 16 cm. Ta co bylem z nia 5 lat nie czula go :d a inne chwalily za minetke i dobre bzykanko. Wiec gadanie takie ze 16 cm za malo to mozecie sobie w dupsko wsadzic : ] ps ta 5 lat lubila dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlopak ktory mnie prawie dziennie posuwa ma prawie 19 cm i jak dla mnie jest wspanialy nie wymienilabym na mniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj obecny chlopak ma 18 cm bo mu zmiezylam i jestem zadowolona bo i tez jestem rowno przez niego walona, a lubi mnie posuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie 16 cm to jest stanowczo wystarczajaco tylko jeszcze jak parenascie minut popacuje we mnie to jest oky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 17 lat i mam 16cm czy urośnie mi jeszcze penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×