Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
biała_czekolada

e-papieros??

Polecane posty

Gość polonka
Jakieś chyba ściemy z tą baterią, bo link nie działa :) Zresztą kupując e-papierosa trzeba pamiętać o tym, aby nie skusić się na jakieś tanie buble za 20 zł, bo wtedy nigdy nie wiadomo co tak naprawdę kupujemy. Jak już ma być coś dobrego na początek to celować w okolice 100 zł. No i lepiej zakupy robić w sprawdzonych sklepach, które sprzedają tylko e-p i akcesoria do nich. Ktoś kto szuka czegoś dobrego na start polecam np. taki model http://e-dymek.com/index.php?p476,e-papieros-cigito-fun-kolor-czarny-lub-bialy - to dla okazjonalnych palaczy :) Dla nałogowców dobry będzie ten: http://e-dymek.com/index.php?p455,e-papieros-cigito-2go-basic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sillyrabbit
Pale juz od paru miesięcy (e-papierosa) no i zapalilam ostatnio zwyklego ;) reakcja? fuj. E-papieros w pelni zastapil mi zwykle papierosy i nie czuje potrzeby zapalenia zwyklego ( no może jak troche wypije). Niestety z tego co wiem nie wszystkim rekompensuje, Ja palilam tylko 2 lata .. z kolei ojciec,ktory palil ze 40 lat i teraz sprobowal e-palenia nadal wspomaga sie zwyklymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonka
Moja reakcja na pierwszego zwykłego papierosa po kilku miesiącach palenia e-papierosa była taka sama. Po prostu mnie odrzuciło. Z kupionej paczki analogów wypaliłam pół i reszta od dwóch miesięcy leży nietknięta i nawet mnie nie kusi żeby po nie sięgnąć. Zdecydowanie folę elektronicznego fajka, bo jest wygodniej, bo nie śmierdzi, bo taniej. Oj plusów jest wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonka
Jeżeli dobrze dobrałaś i model i aromat i poziom nikotyny, to wcale mnie nie dziwi, że Cię nie ciągnie do tradycyjnych papierochów. Od świąt minęło już trochę czasu, więc myślę, ze najgorsze za Tobą :) Ja na poczatku miałam problem z doborem mocy. Zaczęłam od 12 mg/ml, ale to było za mało. Taka optymalna moc dla mnie to 18 mg na 1 ml liquidu, a aromaty lubię owocowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaQQQ
ja mam takiego e-papierosa i jestem bardzo zadowolona nie jestem przesiąknięta całym tym smrodem z normalnych papierosów nie żółkną paznokcie mam wiecej energi nie wpominajac juz o kosztach jakie ponosilam przy paleniu normalnych fajek ja kupywalam mojego papieroska w salonie ale maja oni tez sklep internetowy e-tank.pl za zestaw z nikotyna zaplacilam lacznie 111zl do tego kobieta powiedziala mi ze plyn ktory kosztuje 39zl w nim jest zawarte 50 PACZEK PAPIEROSOW uwazam ze naprawde warto jesli masz tylko mozliwosc najlepiej wybrac sie do salonu kobetka ktora mnie oblugiwala napelnila mi zbiorniczek wszystko wytlumaczyla nawet probowalam smakw fajek. aaaa i najwazniejsze pamietaj zeby zapytac czy dym jest gesty dla mnie to jest najwazniejsze jesli dym nie jest gesty nie umiem sie napalic. bateria trzyma mi 2dni a potem tylko na dwie godziny podpinam do kompa i znowu paleeeee do woli :) powodzenia Ci zycze i sadze ze to lepsza metoda trucia sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonka
Tak a propos rozładowanej baterii i samego ładowania, to nie wiem czy słyszałeś, że teraz są już dostępne takie e-papierosy, które informują o stopniu naładowania (a więc nie wyjdzie się z domu z pustym akumulatorkiem) i które można używać podczas ładowania przy komputerze, a więc nie trzeba czekać aż bateria się naładuje, tylko można chmurzyć bez przerwy. Zobacz tu masz taki model Cigito VaVoom: http://e-dymek.com/index.php?p560,e-papieros-cigito-vavoom a tu recenzja do niego na videoblogu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jx2uDiyR9_s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczila
Hmmm... ja mam od kilku tygodni model FS809 e-papierosa. Wcześniej używałam sporadycznie collinsa mojej mamy, ale to nie to samo !!! Mój jest rewelacyjny- naprawdę. Palę go tak, jakbym paliła zwykłe papierosy. Smakuje podobnie. Jest świetny w porównaniu z tym mojej mamy :) Myślę, że spokojnie rzucę z nim palenie, a przynajmniej ograniczę do minimum tak, jak dotąd. Polecam wypróbować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka890
Ja polecam sprzęt od Rm1. Jest taki..bardziej ekskluzywny hahahahah podobają mi się zestawy zapachowe, że jest róznorodnie i nic się nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam81
Ja z moją żoną zaopatruję się w sklepach freesmoking, jestęsmy bardzo zadowoleni. Smak i zapach normalnych papierosów teraz nas odrzuca. Epapierosy to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy poleca swoje sprzęty i liquidy, to i ja polecę stronkę, zktórej sciągam sobie sprzęt i płyny:). Chodzi o http://cayani.eu. Ceny, jak za liquidy są dosyć standardowe, że tak to ujmę, ale ogólnie czas realizacji przesyłki jest bardzo krótki i do tej pory nie miałem jeszcze problemu z zamówieniem, a to jest ważne dla e-palacza, bo każda chwila bez sprawnego e-papierosa jest groźbą sięgnięcia po papierosa "analogowego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikael098
Też miałem problem z wyborem e-papierosa, ale pomogła mi strona http://www.e-papieros.edu.pl. Na tej stronie jest wiele porad dotyczących wyboru i obsługi urządzenia. Polecam dla początkujących. Osobiście wybrałem model Ego 3 i mogę powiedzieć, że się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z mezem palimy e papierosy vibra tank bateria ma wbudowana winracje ktora informuje o wypaleniu jednego standardowego papierosa www.ritchy.pl Liquidy palimy tylko i wylacznie ritchy sa genialne cena 15 zl za 10 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EEEEEEe,takie papierosy to jakies g***o przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
To wszystko gowno, ja palilem 60 lat. Pod koniec maja poddalem sie zabiegowi biorezonansem i juz nie pale. Trwa to 15 min. i kosztuje 100,- zl. Przy powtorce polowa. Radze z tego skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi rezenans tez nie pomógł,to wyrzucanie kasy,jak nie masz chceci rzucenia i silnej woli,to wszystko jest psu na bude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia79a
ja niedawno kupowałam na prezent dla ojca taki elektroniczny papieros: tiny.pl/qfsfw, jest fajnie zapakowany, do tego 5 smaków do wyboru i w zestawie 3 katomizery, wiele osób pozytywnie wypowiada się o nim na forach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
"Zamienił stryjek siekierkę na kijek".. Jako, że nie chciałam zupełnie rezygnować z palenia zakupiłam sobie e-papierosa i tak już drugi rok go palę.Z pewnością nie jest to zdrowe, aczkolwiek zdrowsze i przede wszystkim tańsze od standardowego palenia. Poza tym nie mam problemów z ciśnieniem, nie odpluwam co rano.. i nie mam uporczywego kaszlu. Teraz leżę sobie i popalam e-papierosa i śmieję się, jak wspominam, gdy w deszczu, w szlafroku, tracąc fryzurę i makijaż paliłam na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Jakie w*********e są te pseudo-reklamy, te osoby, które tak zachwalają dany produkt powinny mieć dozywotniego bana na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na stronie Marmari.com.pl też jest ciekawa promocja, gdzie w dniach 13-16 luty 2014 każdy kto zrobi zakupy na kwotę minimum 30zł otrzyma od nas GRATIS polski liquid o pojemnosci 10ml ponad 30smaków do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze Polecam Desmoxan brałam te tabletki, całą kurację. A dziś już mineło 7 miesiecy odkad nie pale! Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep27
Sam rzuciłem pale dzięki e-petom :D teraz żonie staram się pomóc ;) nawet chciałabym jej kupić nowego i stylowego e-papierosa www.belvene.pl <--- mam nadzieje ze się jej spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie udało się rzucić palenie razem z desmoxanem. Kupiłam na stronie apteki czerwonej był w najlepszej cenie. Co prawda zjadłam dwa opakowanie a nie jak obiecują . ale nie palę więc się opłacało. teraz myślę właśnie o e papierosie ale nie wiem co wybrać, dajcie jakieś wskazówki co do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×