Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
biała_czekolada

e-papieros??

Polecane posty

Gość Zabiba
Mi udało się rzucić palenie dzięki e-papierosom, przeszłam ten proces dość bezboleśnie. Kupiłam sobie http://www.green-smoke.com.pl/ , jest bardzo fajny, mały i wydajny, do tego ma roczną gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta000
E Papierosy są dobrym rozwiązaniem dla każdej kobiety. Taki e papieros jest tak fajną rzeczą że można sobie np: dobrać smak. Ja korzystam z tego sklepu Intersmoker.pl mają znakomity wybór, nop oczywiście jest mnóstwo innych sklepów ale intersmoker działa doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIUCHCIA
Intersmoker.pl ??! no ja ten sklep znam od małego ;-) także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek192
E papierosy są znakomitym rozwiązaniem - sklepów jest jak mrówków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papieros1099191
Czytać można o wszystkim, każdy kieruje naszym zdrowiem. Co jak Ciebie boli głowa to szukasz rozwiązania w google ? to byłby największy błąd, bo google nie powie ci wszystkiego a ty sam nie wiesz jak opisać ból lub schorzenie bo jest zmienne. Dlatego palenie e papierosow jest takie fajne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety palenie wciąż jest modne. Nic na to nie poradzimy. Pracuje na oddziale płucnym, codziennie połowa (jak nie więcej) pacjentów wychodzi poza oddział zapalić. Jak zareagować? Rozmawiałam niedawno z pewnym pacjentem. Zapytał, czy może palić w sali ponieważ pali e-papierosa. Co o tym sądzicie? Jak w ogóle można palić w szpitalu? Mówił, że to nie szkodzi otoczeniu, ale sama nie wiem co myśleć. Miał e-papierosa firmy "Green smoke" - wygląda jak prawdziwy papieros !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech pali, nikt nawet nie poczuje tego zapachu, a on nie będzie musiał wychodzić na dymka być może kiedyś powstaną wiarygodne badania naukowe na temat szkodliwości e-papierosów, teraz trzeba raczej patrzeć na to, kto i dlaczego finansuje jakieś badania tego typu trzeba pamiętać, że przemysł tytoniowy to jest gigantyczna kasa, na pewno nie pozwolą tak łatwo ludziom uwolnić się od papierosów, na pewno będą się w najbliższym czasie pojawiały opinie, że e-papierosy nie są zdrowe trzeba nauczyć się oddzielać marketingowe ściemy od naukowej prawdy nie twierdzę, że e-papierosy są zdrowe, na pewno wielu osobom pomagają w zerwaniu z nałogiem i za to powinno się je wynosić pod niebiosa a czy nie szkodzą w jakiś sposób to pewnie dopiero się dowiemy, chwilowo wiemy, że papierosy na pewno szkodzą i jeżeli ktoś rzuca je dzięki e-papierosom to chyba trzeba się z tego cieszyć i to popierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na kupnie e papierosa i znalazłam ciekawy portal na którym dużo wyczytałam o dobrych i złych e papierosach http://epapierosopinie.pl każdy palacz który jest na kupnie papierosa powinien poczytać jaki produkt będzie dla niego idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie - warto palić e-papierosy? Przeglądam fora i już sama nie wiem... Wiele osób napisało, że e-papierosy są zdrowsze. Jak znaleźliście jakieś fajne artykuły na ten temat to proszę o przesłanie. + jakie e-papierosy wybraliście? Z tego co widzę na forach to wiele osób poleca markę "green-smoke". Proszę o Wasze zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam milda x-7 od ponad roku. Raz musiałam wymienić baterię. E-fajki są fajniejsze niż zwykłe papierosy. Schodzę z poziomem nikotyny i mam nadzieję, że w końcu całkiem przestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z moją poprzedniczką - elektroniczne papierosy są lepsze. JESZCZE palę, ale mam nadzieję, że niedługo przestanę. Polecam tym, którzy chcę się odzwyczaić od palenia ! A jakie Wy kupujecie e-papierosy? Na różnych forach lub w artykułach można wyczytać, że niby nikotyna bardzo się wchłania podczas palenia e-papierosów. Czy Wy to zauważyliście? Ja się czuję lepiej, a nie gorzej. Kupuję od http://www.green-smoke.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie- jako nie palacza-czy "fajka", czy e-badziewie.To jeden szajs.!10 lat sam paliłem i 20 już nie palę.....Czasem stoję na przystanku .I szczególnie z rana dusi mnie wypuszczany przez palaczy dym....Chociaż ,dym z e-papierosów mnie nie dusi.To jedyna dla mnie zaleta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem Waszym doradcą online. W imieniu Foof i Tabaque prowadzę kampanię informacyjną nt. wszystkich aspektów e-palenia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chcielibyście poruszyć nurtujący Was temat to zapraszam do dyskusji w tym wątku. Jestem do Waszej dyspozycji. Tomek, Doradca online Foof & Tabaque www.reddog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Wożniaczek
Markowe e-papierosy to podstawa bezpiecznego użytkowania i zadowolenia. Paliłam zazwyczaj LD i przerzuciłam się na e-papierosa różnica ogromna. Najlepiej zamówić online jest taniej niż w stacjonarnych punktach. Zamawiam tylko tutaj : http://www.moj-fajek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violletula 2012.02.17 Uważajcie na elektroniczne papierosy. Nie jest do końca zbadane co w nich siedzi, a do tego może wybuchnąć bateria, jak w tym przypadku, facet ma uszkodzony język i zęby: http://www.fox8live.com/content/news/watercoo ler/story/Electric-cigarette-explodes-in-mans-mouth/TOotnM90 tk-bAwEGGhONSA.cspx to ten wam na pewno nie wybuchnie, bo jest jednorazowy :D: http://www.belvene.com/e-papierosy-jednorazowe,c2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zdarzenia jakie miały miejsce z wybuchającymi epapierosami wynikają głównie z kiepskiej jakości produktu, oraz jego niewłaściwego użytkowania. W dobryc jakościowo epapierosach takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć. Do tej pory nie odnotowaliśmy takich sytuacji w przypadku epapierosó Foof Tabaque One Doradca online Foof & Tabaque www.reddog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampier
Zdecydowanie polecam e-fajkę Vilt, do tego smakowe wkłady i jest super. Najważniejsze - podejście. Ja rzuciłem z dnia na dzień, szybko czułem zapach normalnych fajek - do normalnego palenia na pewno więcej już nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkiem trafiłam do sklepu www.liquides.pl i udało mi się kupić naprawdę dobry liquid waniliowy w niewygórowanej cenie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów i na pewno będę częściej w tym sklepie kupować – szczególnie, że wybór smaków mają naprawdę ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranzabal
Ja długo szukałem dobrego e-papierosa i w końcu postawiłem na Vype ePen. Niedrogi i łatwy w użytkowaniu. Do tego ma fajny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nill
W kwestii gustu nie dyskutuję, ale rzeczywiście jakość Vype'a w stosunku do ceny jest bardzo dobra no i te dwa tryby mocy, fajny myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com chciałbym zaprosić do zapoznania się z ofertą pożyczki w naszej firmie. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoryjkaa
Swojego e-papierosa kupiłam na kingsmoke.pl, zawsze zamawiam u nich bo maja bardzo fajne, mają wszytskie potrzebne akcesoria itd... Kupiłam sobie teraz smak arbuzowy i jest pyyychaa:) tak pięknie pachnie :) Jakie pyszne smaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po przerzuceniu się na e-papierosa czuję się lepiej, niż podczas palenia tradycyjnych fajek. Liquidy kupuję przez internet na sklep.takeitliquid.eu/pl/c/Liquid/18 . Szczególnie polecam smak jagodowy i truskawkę w śmietanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja liquidy zamawiam na vogell.pl . Maja dobre ceny i duży wybór smaków, najbardziej mi odpowiada arbuzowy i mango :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dremike
Moim zdaniem są dobrym rozwiązaniem. Moja druga połowa pali elektroniczne i dla mnie to ogromna ulga. W domu nie śmierdzi, a i on ma mniejsze problemy zdrowotne. Kupił najpierw na próbę jednorazowy w http://www.trafika.pl/ i sprawdził się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×