Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość marta999

Moj syn slucha szatanskiej muzyki? czy jest satanista?

Polecane posty

Gość marta999

Moj syn ma 15 lat i od trzech lat slucha muzyki ktora jest chyba satanistyczna bo caly czas slysze jak wydzieraja sie i krzycza mezczyzni. postanowilam poprosic kolege i on sprawdzil co za muzyki slucha moj syn. okazalo sie ze sa tam takie zesoply jak linkin park, system of down, marlin manson, depech mode. slyszalam jak oni spiewaja 'jezus, jezus' ale nie znam angielskeigo na tyle zeby zrozumiec o co chodzi w tych piosenkach. ja wychowalam sie w katolickiej rodzinie i chciala bym dac dobry przyklad mojemu synowi. pomozcie mi, czy on slucha satanistycznej muzyki i moze powinnam umowic sie z psychologiem w tej sparwie? czytalam sporo ze taki wplyw na czlowieka moga miec gry komputerowe. on duzo gra ale staram sie to kontrolowac ale niestety z muzyka jest inaczej bo on ma mp3 i bierze je zawsze z soba i nie wiem co on tam ma. pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wątpię po prostu słucha takiej muzyki a jedynego wykonawce którego można oskarżyć o wyszydzanie różnych religii i kultur (ale nie o satanizm) to Marlin Manson. A po drugie to że ktoś słucha tak zwanej ciężkiej muzyki nie oznacza że jest satanistą bo to tak samo jakby mówić że ktoś kto słucha muzyki z tekstami katolickimi jest świętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespoły, które wymieniłaś nawet nie stały obok tych propagujących treści satanistyczne, także spokojnie :) Nie ma się co martwić. Powiem Ci, że mnie samej zdarza się słuchać naprawdę satanistycznej muzyki, ale do satanistki mi bardzo, ale to bardzo daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
pewnie to metal . ZAlezy jakiego odłamu metalu słucha twoj syn . jesli to Black metal to moze byc satansita . Jesli Death metal , thrash metal to niekoniecznie . Sam slucham metalu trash czy death metal ( poza black metal ) i nie jestem satanistą . RAczej ateistą . Nie uznaje kosciola i zadnych religii, a dla mnie satanizm to tez religia wiec odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucylou
Mój kuzyn też słucha metalu. Ze bierze narkotyki wiedziałam od dawna, ale ostatnio się dowiedziałam że jest satanistą. W sumie to od kilku lat już nie chodził do kościoła, a u niego na blogu pojawiały się teksty typu: chwalmy szatana, ave satan itp. Ale w życiu bym się nie spodziewała, że jest satanistą, myślałam że to tylko dla zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
a tresci satanistyczne najczesciej pojawiają sie w black metalu . zreszta sa odlamy metalu antysatanistyczne gdzie czczą boga . POwstały jako przeciwwaga dla black metalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
narkotykow nie biore i nigdy nie brałem , nie pale i nie pije .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze 3 grosze to jakiej muzyki się słucha nie znaczy że jest się satanistą bo równie dobrze można słuchać muzyki klasycznej i być bardzo złym człowiekiem (za przykład może posłużyć wielu nazistów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
linkin park, system of down, marlin manson, depech mode te zespoly nie maja nic wspolnego z satanizmem . Linking park to jest bardziej jak pop niz metal . a system of a down to nu metal . Nie lubie nu metal bo to komercyjne gowno . Nu metal chodzi raczej o agresywne granie , Nie ma nic wspolnego z satanizmem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytrsas Autorka wymieniła przecież kilka kapel, które w zasadzie z prawdziwym metalem nie mają wiele wspólnego ;) A, narkotyków też nigdy nie brałam tak dla ścisłości. Trochę denerwują mnie te stereotypy, ale co zrobić. Przestałam się nimi przejmować już dawno temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dimu borgir - to raczej anty kulturowe teksty a nie satanistyczne (zaznaczam że znam tylko kilka tekstów wiec to bardzo bardzo subiektywna opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
dla mnie najlepszy zespoł to In Flames i tego najczesciej słucham . Wiadomo jest jeszcze metallica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen b
To co on slucha promuje szatana w najgorszej postaci, proponuje kupic mu plyty chrzescijanskich zespolow takich jak: Mayhem, Emperor lub Marduk i liczyc na to ze dzieki nim sie nawroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
slabosc black metalu polega na tym ze jest tam duzo wydzierania i darcia mordy , a mało dobrej muzyki . Ja lubie w metalu czad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z glenem b :D ytrsas Z całym szacunkiem, ale ci Twoi "czadowi" metalowcy nie byliby w stanie nawet próbować zagrać kawałka black metalowego :D Zdajesz sobie spraw jakich wymaga to umiejętności? Nie bardzo. Wybacz, ale moim zdaniem jesteś pozerem, który o metalu wie tyle ile ja techno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
przykro mi ale jest bogiem metalu . A black metal to gowno i darcie mordy jak nagloscniej . CZego przykladem jest nasz nergal . Muzyka musi miec nute melodie , a nie walenie w tym samym tonie . Black metal to niestety darcie mordy i zero muzyki . mettalica jest 100 razy lepsza od tego gowna . To najlepszy zespol metalowy obok in flames . Zreszta kiedys czytałem opinie fachowcow gdzie wsrod najlepszych 10 zespolow metalowych w historii jest wlascnie metallica i in flames .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
black ma ten sam poziom co nu metal czyli dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
Dream Theater tez niezły zespol jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen b
sluchaj sobie dalej tego popowego in flames i dupy fanom blacku nie zawracaj, co do metallicki ta sa lepsze zespoly grajace ten rodzaj metalu np Exodus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black metal to najprościej bardziej intensywny pod względem ilości dźwięków metal, trzeba się wsłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ;) Jeżeli utożsamiasz black metal z Nergalem to więcej pytań nie mam :D Metallica... taa, to jest dobre dla dzieci w przedszkolu:D Wiesz, nie chciałam Cię urazić. Nie rozumiem zatem dlaczego się tak unosisz? Słuchaj sobie czego chcesz, ale nie nazywaj bardzo trudnej i nie trafiającej do zbyt szerokiej rzeszy odbiorców dnem. Widzę, że nie znasz się zbytnio po prostu i jak sam powiedziałeś, że nie jesteś bogiem metalu, więc chyba nie masz prawa oceniać. Aż strach pomyśleć kim byli ci fachowcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos wreszcie zapoda jakiegos Bialego Misia na rozladowanie atmosfery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrsas
Metallica... taa, to jest dobre dla dzieci w przedszkolu metallica stworzyla muzyke do dooma 1 i doom 2 . TAka gra na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×