Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakassobiebarmanka

gafa?

Polecane posty

Gość jakassobiebarmanka

chyba przesadzilam...widze sie z moim facetem dosc zadko, bo dwa razy w tygodniu, czasem mniej i zawsze mamy na siebie ogromna ochote i ostatnio, kiedy ja juz usypialam, bo bylam po 12 godzinach pracy wzielo mu sie na igraszki no i jak to bywa tez i u Was(zreszta, jak kto lubi ;)), trzeba sie zabepieczyc...no to moje kochanie...czego nie nawidze, mowi, zebym poczekala i wstaje...no to mi sie odechciewa, no ale ok czekam, patrze co robi a on chyba z minute szukal pudelka, poznie minute odpakowywal...dobra smialam sie ale on ze mna tez, a jak juz wrocil, to mnie sie odechcialo i zaczelam mowic, cos tam...nie pamietam, niewazne, zaczelismy oboje sie smiac, przynajmniej ja tak myslalam, po czym...wypsenalo mi sie, ze to komiczna sytuacja...no i trach, moj facet strzelil focha...no dobra, trwal krotko, pozniej rano bylo juz ok, a teraz po dwoch dniach, mowi ze boi sie mnie w lozku...przeprosilam go i powiedzialam ze jest cudowny u nie mialam na mysli, ze to on jest smieszny...nie wiem co mam zrobic, chyba spalilam... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×