Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elca

zmienianie trybu życia

Polecane posty

Gość elca

jak myślicie czy to wypali, chce schudnąć parę kilogramów, przy wzroście 166 wazę 65 kg chciałabym ważyć tak55-58 kg na wakacje od 17 dni zlikwidowałam słodycze, chipsy i inne niezdrowe przekąski, jem na śniadania i kolacje, jogurty naturalne, ciemny chleb, takie zdrowe żarcie, jedynie na obiadach sobie nie żałuje i jem normalnie, bo wiem ze gdybym zastosowała całkowitą dietę i na obiad tez jadałabym zdrowe rzeczy to nie wytrwałabym przy niej długo skacze na skakance, teraz mam zamiar zacząć chodzic1-2 w tygodniu na basen i jak sie zrobi ciepło to tak 3 razy w tygodniu biegać myślicie ze taki tryb życia da jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie w poniedziałek zaczęłam cos podobnego:)Tez mam nadzieje ze cos uda się zrzucic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze da. Grunt to jesc, podchodzic do wszystkiego ze zdrowym rozsadkiem i zainwestowac czas w 'fizycznosc' :) I moja sugestia- hantelki :D:D (no sorry Was ale sie zakochalam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elca
myślę że katowanie sie dietą gdzie przez 2 tygodnie czy miesiąc, jeść jakieś okropne, zdrowe jedzenie to nie dla mnie, chce zmienić swój tryb życia,tak to mam przyjemność przynajmniej z obiadu;) mam nadzieję że nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak robiłam i z 85 kg zeszłam do 68 ;D biegałam a później zapisałam się na rowerki do siłowni i fakt trwało to jakiś rok ale w końcu schudłam ;D najlepsze jest to że od roku nic nie robie, opycham sie słodyczami i czym tylko zechce, a nic nie tyje a nawet chudne bo moja przemiana materii zmieniła sie diametralnie :D a wiec waaarto :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie zastanawiam się nad kupnem rowerka-poki co pozostaje mi lezenie na plecach i pedłowanie w powietrzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-teraz to juz w ogóle jestem zmotywowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elca
skakanka teraz to jest dla mnie zamiennik za bieganie, biegałam w poprzednie wakacje i dało efekty, staram sie skakać co drugi dzień właśnie żeby sie nie przeciążać i czegoś sobie nie nadwyrężyć a hantelki to dobry pomysł bo przy bieganiu najwięcej chudną nogi wiec coś na ręce i klatkę tez sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge sie przyłaczyc?? zaczełam dzis dietke i zakupiłam rowerek stacjonarny...:) teraz czekam tylko na kuriera kiedy mi go dostarczy...myslalam ze dzis juz go bede miała a tu lipa ...kuriera nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elciu a moze taniec?:) teraz zawsze mozesz pompeczki pykac i powojowac z jakimis butelkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na desce nie umiem...Elca a powiedz obiad jesz taki jak zwykle czy zmniejszyłas porcje?Bo ja obiad jem normlnie:)Tylko kolacja i sniadanie mniejsze i zdrowsze.I na przekąske jabłko.Zadnych słodyczy ani fast foodów.I oczywiscie cwiczenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elca
myszka widzę ze daje to efekty wiec super, teraz mam jeszcze większa motywacje, za miesiąc idę na wesele i chce już do tego czasu schudnąć 5 kg, będę wtedy już 1,5 miesiąca na mojej "diecie" i mam nadzieje ze sie opłaci i wcisnę sie w moja sukienkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zmotywowala infekcja
wiem, że smiesznie,ale prawdziwe dopadła mnie grypa zołądkowa, wyobracała, wymęczyła, ale kiedy już mogłam patrzeć na oczy, okazało ise że ważę mniej, brzuch jest płaski i widać zarys talii :) co prawda po tak gwaltownym schudnięciu i chorobie skóra na brzuchu nie jest jędrna a ja blada. pomyslałam jednak, że może warto podtrzymać efekty a nawet je wzmocnić, ale w pozytywny sposób. Od tygnodnia po tej infekcji jem zdrowo, dużo mniej i zupełnie odstawiłam słodycze i słone przekąski (moja zmora) Jak tylko odzyskam siły zaczynam ćwiczyć w domu przed tv z Cindy, a jak tylko wiosna się objawi - rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nat87- ja stosuje Mż i Wr...;) bo nie umiem stosować konkretnej diety jak wszyscy w domu jedza na co tylko maja ochote.... staram sie jesc wszystko ale mało kalorycznie...i w tych samych odstepach czasu co 3 godzinki, 4 posiłki czasem zdazy sie 5 posiłków dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zmotywowala infekcja
oczywiście nikomu nie polecam ani nie życzę choroby, ale ważne by negatywne wydarzenia w życiu przekuwac na pozytywy. :) Trzymajcie się moja dieta : MŻ + RD (mniej żryj + rusz dupę) wybaczcie ze tak brzydko, ale do mnie czułe słówka nie docierają gdy widze paczkę czipsów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elca
na obiady jem wszystko na co mam ochotę,nie patrze na żadne kalorie czy tłuszcz, za to właśnie śniadania i kolacje zdrowusienkie;) i oczywiszą żadnych przekąsek niezdrowych tańczyć niestety nie potrafię, ale zastanawiam sie nad jakimś fitnessem, tak 2-3 razy w tygodniu, tylko do tego trzeba już w ogolę mobilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze ten topik nie umrze smiercią naturalną:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byloby agonalnie gdyby nie Ty Nati ;) swoja droga, az milo sie czyta jak ktos siebie kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
to ja, od grypy zołądkowej :) tak się bedę nazywać, boo już sam nick mnie będzie motywował :) bo ta cizia jest tam gdzieś ukryta w środku :D wczoraj nie jadłam kolacji, wcale nawet nie byłam głodna, czyż to nie jest piękne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
no no, mam nadzieję, że zapał do odchudzania macie większy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam duży zapał,dlatego piszę dopiero teraz:)Byłam na przechadzce z moimi kijkami nordic walking:)Ja na kolacje zjadłam pół skibeczki chleba razowego.Trochę do słodyczy mnie ciągnie,ale daje radę:Da jak reszta dziewczynek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×