Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wielkopolak

Czy była żona chce do mnie wrócić?

Polecane posty

Witam, długo mnie tutaj nie było. W zasadzie u mnie nic nowego. Z sympatią łączyła mnie tylko przyjaźń. A była żona, znowu ożyła i znowu odwiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się zalogować, :P
Skoro odwiedza to czegoś chce:) Pytanie, czy Ty chcesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wielkopolak, mialem zone dziewice, traktowala mnie jak inwentarz. Niebawem bede sam. Moze ona by mi sie przydala. Taka doswiadczona jest tolerancyjna i z bledow sie nauczyla. Moglbys mi ja odstapic? A z jakiego znaku ona jest, przypuszczam ze strzelec albo blizniak, kozoroziec odpada. Prosze napisz mi jej inerwal wiekowy, np. 40 -50, oraz rejon, gdzie mieszka. Moze cos z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wielkoplak, napisz mi trochą o Twojej ex. Może by pasowała do mnie. Wtedy będziesz miał spokój z nią. Na dziewicy się sparzyłem, teraz potrzebna mi jest kobieta seksualnie doświadczona z kilkoma facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_8
Nie wiem czy się doczekasz bo post tak jakby wygasł ale próbuj anóż znowu ożyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zunie
Wielkopolak, po co w ogóle pytasz, skoro jesteś tak bardzo na nie. Nie rozumiem. Bo jeśli całkowicie przekreśliłeś swoje małżeństwo i nie widzisz żadnych szans powrotu, to skąd takie pytania? Jesteś jakiś niezrównoważony, czy co? Jeśli naprawdę nie chcesz i nawet o tym nie myślisz to co cię obchodzi cała reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet876
Ona go jeszcze kreci, bo oddac jej nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiutek008
Wznawiam ważny temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probowalam, ale
ja po rozstaniu daalam mezowi szanse, powrocilismy do siebie, bylismy 1 rok razem, ale jak zaufania nie ma, to nic z tego nie bedzie, roztalismy sie i 1 rok jestem sama, popelnial maz te same bledy..brak szacunku, wyzwiska, nerwy....nie ...powiedzialam dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrócie moja sytuacja wyglądała tak, że chłopak po krótkim czasie rzucił mnie, ponieważ nic poważnego nie czuł, a on szuka powaznego związku i kobiety na całe zycie. Nie zależało mu aż tak bardzo, by kontynuowac ten związek, po prostu nie widział dla nas przyszłości. Problemem było to że ja się już zdążyłam w nim zakochać…. Musiałam go odzyskać. Zrobiłam to dzieki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl. Wrócił i jesteśmy szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Mimi spoznionej wypowiedzi moze sie ona kiedys przyda komus innemu, a moze I Tobie.... Wyszlam dwa razy za maz za swojego bylego. Na szczescie mielismy slubu wylacznie cywilne. Uwazam, ze jezeli sie zakonczylo jakikolwiek etap to nalezy go zamknac raz na zawsze. Szczegolnie, ze moja historia jest taka, jak Ty opisujesz - on zdradzal. Ja zazadalam rozwodu. Teraz po wielu latach bycia tzw. singielka jestem w malzenstwie koscielnym, z najcudowniejszym mezczyzna swiata. Nie bede Ci pisac, co robic. Sluchaj swojego serca. Ja osobiscie zaluje ze dalam druga szanse. Owszem, sumienie mi mowi, ze jestem na prostej drodze. Szkoda tylko zdrowia, nerwow I czasu w moim przypadku. Ludzie zmieniaja sie wylacznie w wyniku traumatycznych zdarzen. Wylacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie niby do kobiet, ale miałem podobną sytuację, żona też mnie zdradziła, na początku byłem na nią wściekły, sądziłem, że nigdy jej nie wybaczę, minął rok, dowiedziałem się przypadkiem, że podobno "nie jest szczęśliwa" w nowym związku, stwierdziłem, teraz albo nigdy, odzyskam ją! Ale nie miałem pojęcia jak, wyczytałem gdzieś tu na forum o stronie odzyskać byłą, zgłosiłem się tam, a wczoraj obchodziliśmy z żoną drugą rocznicę ślubu, który wzięliśmy na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Lawal

Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natrafiłem na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, on dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do chubygreat@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×