Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto czy warto

Czy warto zostac stewardessa?

Polecane posty

Gość czy warto czy warto

Od paru miesiecy szukam pracy, natknelam sie ostatnio na ogloszenie naboru na stewardessy (Cabin crew) I tak sobie mysle chyba lepiej robic cos, niz siedziec i nic nie robic? Jak myslicie? Oczywisice nie chcialabym byc do konca zycia stewardessa ale teraz z braku laku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kifffka
czesc. sama jestem jako tako zwiazana z lotnictwem. znam mnostwo dziewczyn-stewardess. praca dosc meczaca i w low-costach nie licz na niewiadomo jakie kokosy. jesli latasz dla dobrych linii (lufthansa,LOT) to moze to byc ciekawy pomysl - wiele krajow do odwiedzenia. Jesli zas rafisz do wizz-aira czy ryanaira to moze nie bardzo kolorowo. poza tym low-costy maja swoje bazy na wyspach i tam pewnie bys mieszkala. ale jesli jestes sama i nie masz pomyslu poki co na zycie to sprobuj - zawsze to jakas przygoda i doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto czy warto
kiffka - dzieki, tak wlasnie liczylam ze wypowie sie moze ktos zwiazany z branza. Ogloszenie o naborze dotyczy wlasnie low costow - konkretnie Ryanaira. Dla mnie idealnie bo glownie chodzi o latanie po Europie. Wiem ze to ciezka praca bo nie raz lecialam, i teraz pytanie, bo np w ogloszeniu pisza ze praca 20 h tygodniowo. Nie chcialabym trafic brzydko mowiac do obozu pracy, bo jesli pisze ze dwadziescia tyg a tak naprawde bedzie 50 to ja dziekuje. Z drugiej strony jesli mialabym byc bezrobotna przez kolejny rok, zakladam czarny scenariusz, to chyba lepiej jakos ten czas zagospodarowac? Sama nie wiem. Idealnie chcialabym pracowac na lotnisku w oblsudze pasazerow, ale niestety tu nie ma zadnych ofert i pewnie nie bedzie przez kolejne lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×