Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paweł_z_Rybnika

szukam dziewczyny do małego skoku w bok.tylko sex.

Polecane posty

Gość Sol 8822
Kto sie podszywa po demnie do cholery Ja jestem prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 8828
I młody uważaj bo ta czarna sol to pewnie jakiś facecik i to zakompleksiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 8822
28 spadaj z topica podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 88288
No proszę podszyw goni podszyw , no ale skoro to takie zabawne to pobawny sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 8822
sam sie pobaw zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 88288
Idę sobie ukradli mi nick i tyle , tylko szanowne podszywy nie narobić mi wstydu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 8828
sami spadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co jak bym miała takiego
faceta to bym się pocięła. 😡 Żal mi tej twojej laski, bo zasługuje na kogoś lepszego. Właśnie między innymi dlatego nigdy nie zrozumiem Polaków, bo gnoje dwudziestokilkuletnie wiążą się na stałe, żenią z pierwszą dziewczyną której zdejmą majty, a potem robią ją w balon przez resztę życia. Po jaki chuj to wszystko??? Na cholerę wam gnoje te śluby i wesela??? Co znaczą zaręczyny??? Nie lepiej poczekać do 35 r.ż. i nie oszukiwać się na wzajem??? M A S A K R A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 88288
Dobra podszywy i Ja ta prawdziwa , której nick ktoś ukradł , nie o nas tutaj chodzi tylko o Kolegę, więc może dajmy Mu dojść do słowa i powiedzieć czego oczekuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczucia dziewczynie
Ktoś sobie robi niezłe jaja, w każdym razie muszę pomyśleć, czy któraś koleżanka ma chłopaka Pawła.... Nie wierzę, aby ktoś był taki naiwny i głupi, ale może jednak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 88288
spieprzac hujki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 88288
te podszywy są niemożliwe :) cóż za desperacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 88288
swedzi mnie i zaruchala bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co jak bym miała takiego
Błądzimy??? Może najpierw dorośnij, zmężniej a dopiero później bierz się za żeniaczkę, jak twoi rówieśnicy z EU. Po kiego chcesz się wiązać z pierwszą dziewczyną z którą spałeś??? Kto tak robi??? Wyjdź dzieciaku do ludzi, zalicz jeszcze z 5 związków, zobacz jak jest i po trzydziestce się zwiąż z tą jedyną - bo według mnie ty masz w głowie ewidentnie siano i obydwoje będziecie się tylko ze sobą męczyli i cierpieli. :o Zresztą czemu się dziwić, skoro każdy cioł wie, że człowiek do 26-28 r.ż. jest psychicznym dzieckiem... ciało zresztą też ma dziecka, więc na cholerę mu te sakramenty, dokumenty i inne pierdoły? Idź dziecko i skosztuj życia zanim komuś zrobisz krzywdę!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 88 28
Nie odchodź, jak zobaczyłam to zdjęcie to cały czas mam mokro w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł idź
do kibla i zwal se konia to odechce ci się ruchać inne panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kobieta raczej nie odwazy mi sie zadac pytania czy ja kiedys zdradzilem. ja zreszta rowniez. kiedys na poczatku zwiazku mielismy taka sytuacje, ze nakrylem ja na oszustwie- napisala mi, ze siedzi w domu i nie ma prądu wiec nie moze wejsc na neta, a moj kumpel widzial ja w tym czasie na miescie w knajpie z naszym wspolnym znajomym. byla afera itd, ale wybaczylem jej. biore pod uwage to ze mnie moze kiedys zdradzila, albo zdradzi. jezeli nie odbije sie to naszych relacjach to nie widze problemu. dlatego nie mam skrupulow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co jak bym miała takiego
I dlatego gnoje nie powinny się wiązać na stałe. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sol 8 8 2 8 3
czy ktos wrzucil je juz na gejowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego kazdy temat musi schodzic na polityke?:D po pierwsze nie chcialbym sie wdawac w dysputy z nawiedzonym eurofederastą, po drugie ja sie do żeniaczki poki co nie pcham, wiec z takimi dygresjami to zapraszam na forum koszernej gazety wyborczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli to zemsta
ty mały fiucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co jak bym miała takiego
No to miej jajka i podziękuj panience za lata związku, zróbcie sobie formalną przerwę od siebie, spróbujcie z kim innym i jak nadal będziecie się lubić to do siebie wrócicie po 7 latach, czy iluś tam. Inaczej nie widzę tego waszego 'stałego związku'. :o Brzydzę się takim zakłamaniem! Masz kurna tupet dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila98798
Biedny uciekł, jutro jego dziewczyna bedzie już wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tych którzy nie westchną
No! W takim razie gratuluję pierwszej dojrzałej decyzji i życzę samych mądrych wyborów w dalszym życiu (i erotycznym i tym uczuciowym). Ucz się być mężczyzną, a nie młodym chujkiem, który gdzieś ma ludzkie uczucia. Miłego dorastania! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na prawde to nie powiem jej tego;) ale generalnie fajnie zareagowaliscie, dalo mi to mocno do myslenia. jeszcze nie zdradzilem i chyba raczej tego nie zrobie, zreszta nasz zwiazek i tak sie chyli ku koncowi, wbrew mojej woli, ale chyba macie racje, ze slusznie. pozdro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×