Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

a u nas słoneczko :D 🌼 też zaraz idę jakiś jogurcik z muesli przekąsić ;) JA czekam do połówkowego usg-13 lipca,mam nadzieję szczęśliwego...i jak dzidzia się ujawni to zacznę coś kupować :) a już się nie mogę doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny to witam w klubie mi sie juz snilo ze mi gabgsterzy dziecko zabili a mi caly magazynek w leb wladowali, a kolejny przyjemny sen to ze znalazlam trupa miedzy szafkami u syna w przedszkolu do polowy zezartego przez robale:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula :) wiec nie tylko u mnie były robale we snie haha :P ale chyba jednak lepiej robale na trupie zobaczyć niz wyciskać je z własnego ciała hahahahh umieram ze śmiechu hahahah sen z głowa krowy---super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, ahahaha krowa symbol mleka :D a może bawił się w rzeźnika :D co do wózeczków - upatrzyłam sobie 1. https://ssl.allegro.pl/item1078481206_polski_wozek_od_producenta_gratis_bogus_2n.html kompleciki które mi się podobają :D 1. http://www.allegro.pl/item1079430259_ewa_spioch_kaftanik_kacper_62.html 2. http://www.allegro.pl/item1087098761_bobas_komplet_4_czesci_kuleczka_r_62.html Uroczeeeeeeeeeeee ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneste, przykro mi, że syn oblał egzamin, ale 2 razy to jeszcze nic, następnym będzie super, tego mu życzę - całe szczęście, że to nie jest "zasluga" mojego Męża :) ale on raz oblał własnego kuzyna, takiego dalekiego, co prawda go nie poznał na tym egzaminie, ale w rodzinie poszła fama:D sny macie straszne...te larwy i te krowie łby... mi się śniła moja córeczka, choć czuję, że będzie syn, siedziała w wózku i miała duże niebieskie oczy - po mężu, ale moją okrągła buzię:( i się obudziłam rozczarowana, a potem się śmiałam, przecież każde dziecko, jak się urodzi jest okrągłe na buzi:) padlinka, przecież 4 lata między dziećmi, to spora różnica, nie rozumiem, ja Ci zazdroszczę, bo chcemy mieć minimum trójeczkę, a Ty już masz plan wykonany w całości prawie że:) mój mąż by Cię przyjął z otwartymi ramionami:) z całym inwentarzem i radością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam u Was pogoda? ja wstałam ranoo a tu deszcz :( Ja też mam głupie sny, kilka dni temu sniło mi sie że lew uciekl z zoo i nas atakował :/ Zjadłabym coś, ale na nic nie mam ochoty... Co do auta ja mam duży, bo combi więc wózek i inne klamoty spokojne wejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka1234, dosłownie LEJE ! u mnie ;/ raz mocniej, raz słabiej, ale to słabiej to wcale nie takie słabe. Pogoda jest do dup* ;/ i nie da nic odpocząć tym biednym ludziom co ich zalewa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206 ja tez uważam że dwa razy oblać prawko to nic takiego w dzisiejszych czasach:) tylko te koszta każdorazowo trochę wala po kieszeni:( przecież i tak wiadomo, że prawdziwą nauka i egzamin przynosi życie, że te 30 godzin to pikuś. kfffiatuszek mnie się podoba ten pierwszy zestawik tez go sobie upatrzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek- wozeczek super, wlasnie takie lubie:D my tez mamy kombiaka, kupilismy rok temubo wiedzielismy ze bedziejeszcze jedno dziecko na pewno wiec trzeba sie gdzies upchnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka1234 a u nas pięknie słonko świeci i jakieś 23 stopnie ciepła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe paulasz haha :) toś mnie rozbawila haha :D "mój mąż by Cię przyjął z otwartymi ramionami z całym inwentarzem i radością" haha chyba by po tygodniu w łeb se strzelil hahaha i zwrocil mnie mojemu mezowi hahah, o ile ten by chcial mnie z powrotem :P hohoho smiechowe :D a u nas lejeee:( bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! A jeszcze chciałam wrócic do tematu ustępowania miejsca ciężarnym i puszczania pierwszych w kolejce. Ostatnio musiałam iść do urzędu i wiedziałam, że czeka mnie tam kolejka więc chciałam w internecie sprawdzić, czy kobiety w ciąży mają tam jakieś pierwszeństwo. I trafiłam na jakieś okropne forum, na którym wszyscy najeżdzali na ciężarne kobiety. A to , że wydaje im się ,że są nie wiadomo kim, że się wpychają pierwsze w kolejkę, że grube hipopotamy a już najgorszy był tekst, że same sobie są winne, że zachodziły w ciąże. Jak chciały to niech teraz cierpią a nie wymagają wszedzie pierwszeństwa. Po prostu jak to przeczytałam, to zrobiło mi się tak przykro, że stwierdziłam, że nie będe sie upominać o nic. Ale ja też jestem raczej z tych nie walczących o swoje. Albo jak są, w niektórych marketach kasy z pierwszeństwem dla kobiet w ciąży, to aż się boje jak pomyślę, że mam przed wszystkich tych ludzi wejść. CHyba by mnie zbiczowali. Takie mam wrażenie po tym co przeczytałam na tamtym forum. Co do ruchów dziecka, to ja jeszcze nic nie czuję, ale czekam cierpliwie :) Aha! I sny też mam inne, tzn. mam teraz prorocze sny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyra--- :) no prawda jest ze ludzie nie rozumieja ze w wielkim brzuchem jest ciezko stac dlugo..ja tez nie umiem sie upominac tylo a autobusie poprosze czasem o miejsce-ale jak juz bzuch jest naprawde uciazliwy) Oczywiscie mysle ze zdarza się ze kobiety w ciazy faktycznie wykorzystuja swoj stan, tym niemniej mysle ze przepisy sa pzepisami i mozna z nich korzystac jelsi si echce. a co sobie poki co w snach wyprorokowalas ? pliisss powiedz ze widzialas w swych wizjach padlinke w pieknym samochodziku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku**a no!! Napisałam i skasowałam Oczywiście widzę Padlinkę w samochodziku i to całkiem nowiuśkim!! Więc się szykuj kobieto do wycieczek samochodowych!!!! A wczoraj to śniło mi sie piękne miejsce, z rzeczką, zieloną trawką i pięknymi kwiatami. A powietrze pachniało jak płyn do płukania tkanin :) I szłam tak sobie, aż tu nagle... obudził mnie moj pies!!! Ależ byłam zła! CHciałam tam wrócic, ale już nie dało rady. I zauważyłam wtedy, że trzymam się za brzuch więc stwierdziłam, że to moje Maleństwo mnie tam zabrało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah :) rozkoszny ten sen :) nie to co jakies larwy i robale :D oh dzieki za ta wizje z samochodzikiem :D od razu mi lepiej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny.... zaczynam się martwić... zauważyłam że od tego tygodnia mam wilczy apetyt... jem śniadanie i po dwóch godz. już jestem głodna i zjadła bym drugie śniadanie... po dwóch godz. znów jestem głodna.. I tak w sumie co dwie godziny... przecież w takim tempie to się upasę jak czołg!!!! :( czy Wy, dziewczyny z okolic 15- 18 tygodnia też tak macie??? I muszę zadać to pytanie: ile macie już na plusie od początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga--ja tez tak mam ..obzeram sie jak swinka:P nei wiem ile na plusie jestem, bo nie mam wagi ale po ciuchach tylko z brzucha chyba przytylam..oby tak zostalo, ale juz nawet moj mąż - optymista uznał, ze upasę sie straszliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie gorąco:) u mnie od rana brzydko pogoda, trochę pada i wieje Kinga30 no ja jestem w 16 tygodniu i tak nie mam, w ogóle to średnio mam ochotę rano na jedzenie. Niedawno zaczęły mi się poranne mdłości, a na początku nic takiego nie miałam. Ja od początku przytyłam 2 kg, ale to dosłownie w pierwszych tygodniach ciąży jak się dowiedziałam, że jestem i rzuciłam palenie i myślę , że to przez to a teraz to waga stoi w miejscu i nic nie tyję:) Życzę Wszystkim słońca w ten pochmurny dzień:) Idę robić cannelloni na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie też zauważyłam że tylko brzuch się robi większy, a reszta jest ok bo wchodzę w spodnie bez problemu, z bluzkami na cyckach i brzuchu już trochę gorzej, ale ramiona bez zmian. Może wszystko idzie w bębenek :) i w tkankę tłuszczowa malucha :) Lady Kate- współczuje Ci tych porannych mdłości, polecam biszkopta i herbatę z odrobiną imbiru :) dzięki za odp dziewczyny. Może zrobię komuś smak na knedle z truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Lady Kate!!!!!!! 16 tc i mdlosci poranne? biedna...ja od 11 tygodnia nie wiec co to jakiekolwiek mdlosci! biedulko! Spróbuj może migdałów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga30 ja też tak mam jestem obecnie w 16 tc i chyba jem więcej od mojego męża śmieję się że niedługo do pracy będę brała pół bochenka chleba:) ale w ubrania się mieszczę oprócz brzuszka i piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ale brzydka pogoda w Warszawie lało całą noc i od rana ciągle pada:((( Tragedia :(( Dopiero wróciłam od lekarza, bo musiałam zrobić krew TSH od rana trafiam na same wstrętne baby najpierw w przychodni musiałam się wykłócać, bo te stare rumple myślą, że jak jestem młoda to im wszystko wolno i mogą się wpychać przede mnie bez kolejki, a później w sklepie baba miała do mnie pretensje, że ją pytam gdzie leży dany produkt :/ masakra.... A jak u was pogoda czy jest tak samo paskudna jak u mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję z tymi mdłościami mnie męczyły do 15 tc eh wizyty i obściskiwanie wc było na porządku dziennym teraz tylko mi został metalicznych smak w ustach nie wiecie jak sie tego pozbyć bo tic-tac pomagają na troszkę i dalej to samo ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×