Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Spoko, spoko nie ma co się martwić jeszcze będziemy miały dosyć tych brzuszków :P Co prawda w obwodzie brzuszka przybyło mi już prawie 20 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakis tam mam :P zrobie se fote w domu hahah chyba specjalnie sie umaluje dla Was laski bo wstyd taka sie pokazywać na fotosiku hahah jesli chodzi o slabniecie-ja w ciazy slabne zawsze w kosciele jak zaczynaja kadzidlem machac :P Porodu sie boje...mam tyko nadziee ze 3ci juz bedzie szybki...ale wiem ze nie jest to regułą :( ksf :) sylwunia haha mi tez tak polozne mowily ;) nei chodzisz na Abrahama przypadkiem :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka, ja mam ale raczej nie uzywam:) kiedys taka bylam uzaleznioona e skasowalam konto , a teraz mam tylko profil zeby podgladac ludzi :P ale jestem na facebooku i groni chociaz tez zadko uzywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedzialy ze karty "ciężarowek tzrymaja po prostu w oddzielnej szafie haha :D moze tego kwestia :P jescze 3 godziny i weekend :) ah ah nei chce mi sie wracac do domu..chyba pojde w swiat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie wstawiam fotek w ciąży po co wszyscy mają wiedzieć :)) Ci co muszą to wiedzą :)) A po za tym na nk to już nie pamiętam kiedy zdjęcia wrzucałam już mi się to znudziło :/ czasem tylko zdjęcia innych oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh smutno mi teraz bo moja kolezanke zostawil jej facet a dziewczyna rodzi za jakies 4 tygodnie ,co za pacan!!!!! KSF brzusio fajowy :),ja jak ubiore obcisle ciuchy to cos tam widac ale mi sie wydaje ,ze niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, czekjacie odblokuje tam galerię bo mam tylko jedno zdjecie widoczne, ale nie wiem czy umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloguj sie, i weź Twój profil i wejdź w głowne zdjęcie i skopiuj link :) dziewczyny powiedzcie czy teraz widac więcej zdjęcie? w moim pfofilu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×