Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

z tymi wymiarami to jest różnie...moje maleństwo w 14tygodniu miało 8cm i lekarz powiedział,że prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! To ja też poproszę kfffiatuszka o dopisanie do tabelki :D Pyra_83; wiek 27; termin 10.12.; pierwsza ciąża i nie mam żadnych przeczuć co do płci. Co do piersi, to troszkę mi urosły. Jeszcze na wcisk założe stanik, ale w zasadzie już od ponad miesiąca nie noszę, bo mnie strasznie drażni. Może w sumie powinnam nosić, żeby mi później cyce nie opadły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje malenstwo w 11 tyg i 6 dni miało od głowy do pupy 6,6cm, a taka całościowa długość prawie 8cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SCZESLIWA 88, Twoja kawka capuccino I klasa!!! jest pycha! i wyszla mi cudna pianka o kawowym smaku na zwyklym chudym 2% mleku :-) u mnie caly dzien wczoraj lalo, dzis nie pada, ale ciemno od chmur....nic to , trzeba na spacerek biec- sie i Malenstwo dotlenic :-) pa pa kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylo- masz racje ze fajnie by bylo podejrzec zdj. z usg, zdj. naszych dzieci i nasze lub naszych brzuszkow:Dtylko ja tego nie potrafie zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozna na fotosik wrzucać :) moge załozyc Jesli chodzi i mnie to duża częśc kafge juz mnie widziała, na slubach i weselach :) bo sprzedawalam suknie, tzn nadal sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kfffiatuszek jesteś kochana :) Podaję Ci link: http://forum.trojmiasto.pl/MAMUSIE-GRUDNIOWE-2010-CZ-4-t168770,1,16.html Aktualna tabelka jest prawie na samym dole. Gdybyś jeszcze mogła to poproszę Cię jeśli jest taka możliwość o podrzucenie tabelki też w formacie html bo mam programik w którym uda mi się potem może kogoś dopisać lub z aktualizować tabelkę by Ciebie nie fatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link trzeba skopiować cały bo nie chce się prawidłowo na kafe zapisać i trzeba usunąć spację między zero a przecinkiem 0 ,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka 1234 to załóż tę galerię. i wytłumacz jak korzystać. trochę się boję ale trudno. Mogę nawet moje pryszcze pokazać. Może to będzie miało działanie terapeutyczni. Takie Catarsis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzi sie na stronę www.fotosik.pl tam na górze po prawej stronie jest zaloguj sie i login to: grudniowki2010 a hasło grudniowki2010 a potem dodaj zdjecia i dodajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z wizyty i jestem zalamana:/ z moja watroba jest cos nie tak,powoduje to zagrozenie dla dziecka,wiec musze brac jakies silne leki,ktore tez maja pewnie wpyw na ciaze:/ no i czeka mnie pelno badan:/ no i z waga jest nie tak,bo wg lekarza powinnam byc juz okolo 3 kg ciezsza a dalej waze mniej niz przed ciaza i przez miesiac od ostatniej wizyty nie przytylam ani grama:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! U mnie też dzisiaj pogoda po psem. Szaro i ponura. Ech tak jakos smutno :( Pisałyście wczesniej o piersiach i że Wam stoją suteczki. Cieszcie sie z tego ,bo to ma znaczenie przy karmieniu. Ja niestety mam małe sutki i przy obydwu poprzednich ciązach próba karmienia skończyła się ostrym zapaleniem piersi i tabletkami na powstrzymanie pokarmu. Nie pomogły nawe specjalne kapturki do karmienia. Po drugim porodzie dostalam nawet ochrzan od lekarza ,że wcześniej nie powiedziałam ,że mam taką sytuacje ,bo bym sie nie musiała męczyć. A ja przeciez tak bardzo chcialam karmić :((( a mam jeszcze takie pytanie do Was Czy ktoras z Was ma problemy z żylakami????? Mnie sporo pojawiło sie w poprzedniej ciąży . Nie wygląda to ciekawie. A teraz widze ,że pojawiaja sie już kolejne . Porażka...Niewiem jak ich uniknąć. Ide wstawiać do piekarnika ciasto z truskawkami - w końcu zmusiłam się ,żeby je zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny. Przed wczoraj gadałyśmy o tych zupkach i sałatkach, no to kupiłam i szukam przepisu , a tu 12 stron wstecz ;) Normalnie do grudnia to my tu epopeję stworzymy :) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) ja dzisiaj takim przelotem:) full roboty, urlopy się zaczęły:( AgnieszkaW ja jestem z Wałbrzycha, to rzut beretem:) aness2 no wreszcie się zjawiłaś:) Malin_xxx Ty mnie nie denerwuj tym swoim lenistwem i cudowna mamusią:D mieszaneckaa.. mnie tez we wtorek kuł lewy jajnik, ale ja mam tam torbiel:( ale za to w środę kuł prawy:) wyliczyłam, że to jest ten czas w którym byłoby jajeczkowanie, może jeszcze hormony sie wyrównują:) SZCZĘŚLIWA88 ciesze się że wszystko super:) ja robie extra cappuccino w Termomixie...mniam:) padlinka cicho bądź bo dostaniesz obiecana saperkę:P a teraz sie Wam pochwalę:) wczoraj kupiliśmy autko:) Forda Galaxy....cudna srebrna rakieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc grudnioweczki:) dla tych ktore pytaly(dziekuje:) - po wizycie wszystko wporzadku!:) widzialam dzidziusia strasznie sie wiercil!ale to strasznie!i przez to gin powiedzial ze nie da sie zobaczyc plci.szkoda!bo ciekawa jestem!ale powiedzial ze z dzidzia wszystko jak najbardziej w porzadku!i to najwazniejsze!usg mialam przez brzuszek a byl ze mna moj chlopak wiec go szybko zawolalam i tez mial okazje pierwszy raz zobaczyc swojego bobasa! w drodze powrotnej zajechalam na wileniak i w cafrurze kupilam 3 body:) tak sie trafily a byly po 3,99 jakos tak.no a potem na jedzonko:) a co do wizyt to ja za kazda place 120zl bez wzgledu na to co mam robione.na wczesniejszej mialam robiona cytologie i na kazdej biore zwolnienie. a co do piersi....to mi tez sie troche powiekszyly no i brodawki niestety tez co mi sie nie podoba.ale faceci to chyba na to uwagi nie zwracaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksf wszystko będzie dobrze. trzeba w to wierzyć. Będziemy trzymać kciuki, a wiesz ile to kciuków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksf bardzo mi przykro:( ale nie zamartwiaj sie jak juz wiadomo co jest i bierzesz leki to musi byc tylko lepiej!!!:) Szczesliwa ciesze sie ze u Ciebie tez po wizycie oki:) no zawrotne tempo pisania ja od wczoraj nadrabialam i mi sie zeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksf jeśli chodzi o wagę, to ja też jestem ciągle na minusie w stosunku do tego co było przed ciążą. Ale też sporo wymiotowałam, teraz już mi przeszło więc myślę, ze i waga pójdzie w górę. No w końcu musi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksf--- ja kochanie, w ciąży z Gabrysią mialam cholestazę cieżarnych---koszmarnie upierdliwa dolegliwosc, tez wątrobowa--skora mnie swedziala tak, ze mialam podrapana do krwi, lezalam w szpitalu a wszytsko cudownie sie skonczylo, leczenie szybko przynioslo rezyltaty wiec nie boj sie:) bedzie dobrze. leki na wątrobę sa bardzo skuteczne Agneste kochanie! gratulacje autka !!!!!!!!!!!!!!! my dalej czekamy na kase ze zwrotu :( i dopiero potem cos kupimy..a mam takiego fajnego forda mondeo upatrzonego..jak nic nam go podkupią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×