Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

hej mamuski :-) jestem wyspana, wykąpana i w szlafroczku jem z Wami sniadanko :-) zaraz biegne na bazarek, dzis mlode ziemniaczki z koperkiem, zolta fasolka i maslanka :-D a wieczorem teatr :-) la la la la ja na ciezarna nie wygladam jeszcze.... raczej na kobitke co sobie pofolgowala kulinarnie :-P czekam na ksztaltna pileczke w miejscu oponki ;-) hop hop Elwirko, jak tam badanie? Kffiatuszku 🌻 wyluzuj z waga, wiesz czesto jest tak, ze kobieta po ciazy wazy mniej niz przed, takze w ogole o tym nie mysl 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszku prosiłam Cie zebys mi tam dane pozmieniała ale sie nie doczekałam.....co do wagi przed ciaza to bylo 59kg teraz jest 61 czyli +2kg....brzuszek mam juz dosc spory a jezeli chodzi o cycki to hoho zawsze byly duze ale teraz to wole nie gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin ajkilju za te maki co robisz przyzwoitym ludziom :D wkurzam sie z tym drętwieniem kurde..cale lewe ramie mnie boliii :( chlip chlip ale kij tam, przeżyje :P kawa wypita..duszkiem prawie. gdzie to slonce pytam, gdzie? ponoc od poniedzialku ma byc w koncu ladnie :) oby! a i ubolewam, bo Wlosi odpadli...ten mundial to jakas jesdna wielka niespodzianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka- ja tez z 59 zaczynalam:D a teraz juz 63, takze juz 4 na plu(przed chwila sie wazylam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Grudnióweczki :):):) kffiatuszku nie przejmuj się wagą, ja też nie należę do szczupłych. Teraz się tym nie przejmuję, staram się nie przytyć 20 kg do grudnia i mam nadzieję, że wylaszczę się w przyszłym roku. Często jest tak, że kobiety przy kości wcale tak strasznie nie tyją w ciąży. Potem szybko zgubimy wagę, dzieci z nas wyciągną . Poza tym mam nadzieję, że maluszek będzie tak absorbujący, że nie będzie czasu na obżarstwo i waga sama też trochę ucieknie:) kffiatuszku proszę dopisz mnie do tej super tabelki w wolnej chwili karo 31 wiek 31 termin porodu z OM 9.12 dziewczynka?w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka, spoko ;-) skapowalam, ze o smaki chodzi ;-) kilmi...kilmi!!! ;-) kochana, a moze Ty jakis ucisk masz na kregi i stad te bole glowy i to dretwienie ... ?? nie pojdziesz z tym do lekarza? to dosc niepokojace to dretwienie.. lece na zakupy :-) ale odmiana od chodzenia do pracy :-P slonca nie ma ale powietrze tak pieknie pachnie!! zimne ale lato! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1000 ja juz z poltorej tyg sie nie wazyłam dzis zwaze sie u mamy to zobaczymy czy cos doszło:)ja jestem dosc wysoka bo mam 172cm wiec zawsze wygladałam jak wyżeł afrykanski;)wiec teraz troszke jak dojdzie nic mi nie bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ale się wyspałam :)) Ale śliczna tabelka :)) Widać, że komuś się nudzi hehe. A wracając do tematu cycków to moje są jakby opuchnięte i czasem strasznie bolą ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyneczki 🖐️ Ja zaczynałam ciążę z wagą 67kg. to dość dużo jak na mnie (też 170cm) Jakoś tak po poprzedniej ciąży tak mi ta waga skakała. Kiedyś było już nawet 60, ale troszkę się utyło. W poprzedniej ciąży przytyłam 22kilo ale teraz mam plan tak nie tyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas w wielkopolsce znów od rana słoneczko 🌼 :D dzisiaj chyba się wezmę za jakaś robotke bo wczoraj miałam totalnego lenia :) padlinko z tym drętwieniem to ja na twoim miejscu spytałabym lekarza... Kurcze taka ładna pogoda a ja ciągle siedzę w domu,no bo tak: na rowerze to jeździć raczej nie powinnam,samochód mąż zabiera,a na wieś sama jak palec nie pójde,na podwórku sama siedzieć?-bez sensu :o Wkońcu jak będzie bąbelek będą spacerki,wyjścia na plac zabaw,zabawy na podwóku-fajnie :) Będę miała bardzo absorbującego towarzysza/towarzyszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam wszystkim, niedawno tu pisałam , teraz musze się Was poradzić! wczoraj bylam u mojej lekarki i moje malenstwo ma 50,05 mm czyli no 5cm i pol mm. a jestem w 14 tygodniu ciazy (płód 11tyd i 6 dni) lekarka mowila ze troszke jest malutki. powinnam się martwic????? ktos mi odpowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynałam ciążę z wagą 50 kg... ostatnio wyczytałam w jakiejś gazecie, że powinnam przytyć 12 kg więc mam nadzieję nie będzie tak źle A u mnie w Warszawie słońca brak :((( Dobrze chociaż, że nie leje tak jak wczoraj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po całonocnej ulewie szaro i buro :( Nic się nie chce. Co do wagi to ja w poprzedniej ciąży do 5 miesiąca przytyłam tylko 5 kg a przez kolejne 4 miesiące nadrobiłam kolejne 13kg :/ także ja jeszcze się nie cieszę, chociaż wtedy startowałam od wagi 54kg przy wzroście 174cm. Zobaczymy jak teraz wiem tylko że apetyt mam teraz dużo mniejszy. Kfffiatuszek mam do Ciebie przeogromną prośbę czy stworzyłabyś mi taką tabelkę na moje drugie forum na którym się udzielam, zrobiłabym dziewczynom niespodziankę a jestem zielona w te klocki. Kobitek jest tylko 22, i tabelka miała by mieć tylko nick, datę porodu oraz płeć. Jeśli byś się zgodziła pisz a ja podam Ci dane :) Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ,u mnie dzis pochmurno niestety :9ale sie wyleczylam z 2 dniowego dola :)mezus kupil mi wczoraj bób i wsunelam cale kilo na pocieszenie i pomoglo :D Dodzia 25 ja Ci niestety nie pomoge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka123
Hej :) U mnie znowu pogoda do dupyyyyy, aż się z łóżka nie chce wstawać :( Dodzia, ale jak lekarka powiedziała, że ejst troche maly to co jeszcze powiedziała? mowiła o jakiś ewentualnych powikłaniach?? powinnaś się jej dopytać. a Jesli bardzoo CIę to męczy to na stronie www.swiatzdrowia.pl jest ginekolog któremu można zadac pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie znowu pogoda do d**yyyyy, aż się z łóżka nie chce wstawać Dodzia, ale jak lekarka powiedziała, że ejst troche maly to co jeszcze powiedziała? mowiła o jakiś ewentualnych powikłaniach?? powinnaś się jej dopytać. a Jesli bardzoo CIę to męczy to na stronie www.swiatzdrowia.pl jest ginekolog któremu można zadac pytanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. To jest niestprawiedliwe,że u niektórych ładna pogoda jest...... i jeszcze się chwalą. U mnie siąpi deszcz, jest zimno i paskudnie. Brrr. Wczoraj byłam na USG. Takie ekspresowe niestety bo w przychodni państwowej ale zobaczyłam malucha, leżał sobie leniwie i machał nóżkami i rączkami, nawet ssał kciuka. Wszystkie parametry bardzo dobre, kość nosowa jest , przezierniość 1,6. więc się cieszę. I jakis duży jest, nie pamiętam dokładnie bo gin wyniki mi odda 28 na wizycie ale duży. Urodze giganta. Cóż . Ja też do kruchych kobietek nie należę. Wczoraj był koniec roku w przedszkolu i przedstawienie . Moja Tosia śpiewała solo piosenki. Pięknie. Nie wiedziałam, że tak ładnie śpiewa. W domu nie chce. Wyrodna matka jestem. Muszę lepiej przyglądać sie swojemu dziecku. Może zapiszę ją do szkoły muzycznej? Przez tę pracę strasznie duszo tracę kontaktą z nią. Tabelka pierwsza klasa. Mam taką propozycję. Jeżeli któraś potrafi ( ja nie) to może załozyłybyśmy taka stronke gdzie mogłybyśmy wrzucać nasze foty np. z USG , naszych dzieci czy nasze, oczywiście jeżeli będzie ktoś miał taką ochotę. Ja bym chętnie zobaczyła wasze buzie. Pomyślcie o tym. wiek: 34 TP: 30.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tylo Heh moja dzidzia też duża 7,78 mm i jak byłam we wtorek to powinien być 13 tydzień, a wielkością jest na prawie 15:)) Mam nadzieje, że to nie będzie jakiś gigant, bo jak ja taka drobna go urodzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie :) a dzis wraca moj maz po miesiacu to na kafe mnie nie bedzie tylko bedzie rozpusta hehe ;p ja mam wizyte u poloznej na 19 a usg na 25.... licze na informacje o plci... wkoncu to bedzie 18 tydz... kffiatuszku prosze o wpisanie mnie do tabelki :) termin na 27.12. a przeczucie mam, ze to dziewczynka bo mi odbiera urody.. ale nie mam jej za zle :) a co do wizyt ja place 100 zl i jestem kierowana na wszystkie badania do szpitala (oczywiscie darmowo) wiec ogolnie 100 zl za komplet. dziewczyny mi sie snilo ze lecialam samolotem i cos bylo nie tak, wiec kazda ma swoje smutasne sny. czy Wy tez macie nadymane wielkie brzuszyska z rana przed poranna toaleta? ja na lezaco to 5 mies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka24, przepraszam nie zauważyłam prośby, ale już się poprawiłam. stakato29, oczywiście kochana, że TAK ! podaj link to tematu itp czy do odpowiedniej stronki, ja wykonam, podam Ci tu, a Ty zaskoczysz dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny:) u mnie pada, pada,pada:( Któraś wczoraj pisała coś o zgadze, jak byłam ostatnio w szpitalu to taka fajna położna powiedziałam mi, żebym kupiła sobie Gelatum Aluminium to jest mleczko na zgagę (w szpitalu też mi je dawali) mówiła, że to nie ma wpływu na dziecko. Nie jest to drogie ok 5zł butelka, może warto spróbować jeśli inne rzeczy zawiodły, mnie pomogło. A co do cycuszków to ja nosze cały czas ten sam stanik co przed ciążą- nie widzę raczej różnicy w powiększeniu jedynie może są bardziej sterczące:) Za wizytę płacę 80zł i mam ja co 4 tygodnie. Chodzę prywatnie i przy każdej mi robi usg, ale o nagrywaniu płyty czy posłuchaniu serduszka nie ma mowy bo ma stary sprzęt. w ogóle ja to ledwo co mogę na nim dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×