Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

już jest aktywne logujcie się i dodawajcie zdjęcia. www.fotosik.pl login: grudniowki2010 hasło:grudniowki2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę sobie najpierw zrobić zdjęcie z brzucholem bo nie mam nic jeszcze niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dodalam fotke bardzo aktualna z przed2 dni, nie wiem jak ja podpisac wiec dodalam komentarz kto ze na nim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aktualna fotke zrobie sobie jak farne naloze - moze za 1,5 tyg i moze jakies brzuso juz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq dziewczyny...ale miałam do czytania,a ile do oglądania ;) Super z was babeczki :) Ja od 12stej kosiłam trawę wokól domu,sadziłam kwiaty i rwałam zielsko,a przed chwilą skończyłam robić obiad-puree z mizerią plus brokuły polane bułką tartą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:* Wczoraj padł mi net a jak czekałam az znów będzie to zasnęłam :( dziś byłam w pracy wracam siadam przed komp a tu tyle do czytania... nie wiem czy zdąże dziś :P Najpierw dziękuję wszystkim którzy się ciesza że u mnie i u dzidzi wszystko ok. Jak Wam powiem co szykuje sobie na kolacje to pewnie nie uwierzycie... Miałam ochote na CEBULE:) Poważnie:) obrałam 4 duże cebule pokroiłam w plastry a teraz je smażę w garnku z olejem i solą:D Dziwne co? :D no cóż w końcu smaki w ciązy są różne:) Teraz będę tak podczytywac co od wczoraj nastukałyście w klawiaturkę i zaglądać na cebulkę żeby jej nie spalić:D Mąż jak usłyszał co robie na kolacje to powiedział że on napewno nie bedzie jej jadl ze mną:D zrobie mu bekon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa ja też uwielbiam cebulkę duszoną ale z kiełbaską mniam mniam. Kamyskaa a ty kochana uważaj z tym sadzeniem kwiatków, jak ja ostatnio sobie posadziłam w ogródku, to przez miesiąc plecy mnie tak napierniczały, że szkoda gadać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale super jesteście...mi mąż zabrał do pracy kompa i cały dzień tęskniłam za forum:) super zdjęcia, każda z Was śliczna, jak tylko jakieś zrobię, to też wrzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam swoje, tylko nie mogłam znaleźć gdzie dodać opis, więc jest w komentarzu. Zdjęcie małe, bo z telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
dziewczyny, chcialam sie was spytac czy juz czujecie wasze dzidzie w brzuchu? ja od kilku dni (jestem w 15tc) czuje takie delikatne laskotanie i jakby babelki powietrza, ktore sobie tam wiruja. pytalam lekarki wczoraj czy to juz ruchy dzidzi i mi powiedziala ze moge juz czuc. Wiec moj synek daje juz o sobie znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby podpisac zdjecia trzeba wejsc w Przegladaj, moje zdjecia i tam obo kazdego zdjecia jest opcja dodaj opis do zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, ale są to na prawdę delikatne łaskotania i muszę się dobrze wsłuchać w swoje ciało by poczuć moją kruszynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje ruchy ale jeszcze nie codziennie i najczesciej wieczorem jak juz sobie w lozeczku leze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia-spokojnie,posadziłam tylko 6 ;) starałam się nie przemęczać-na kuckach :P A u mnie to i tak wszyscy na mnie w domu z byka patrzą,że niby nic nie robie...(mieszkamy obok rodziców i rodzinki brata) mimo,że wiedzą że powinnam jak nawięcej odpoczywać (zw.na tą kosmówke)...ale i tak musiałam powyrywać troche tego zielska paskudnego i trawnik skosić,bo nikt inny nie chciał się do tego zabrać :o A jeśli chodzi o ból pleców,to dośc często mnie bolą...ale nie ma na to reguły czy po wysiłku czy nie...:o stakato29 i Anula1000 -witajcie w gronie ;) opisujecie tak samo jak i ja toodczuwam :) a czuje najczęsciej gdy leżę na wznak i też tak trochę muszę się wsłuchać w siebie ;) a...i też wieczorem zazwyczaj,hehe :P oby to nie były nocne marki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa, u mnie to samo. w mojej biblii ciążowej czytałam, że ruch bioder kołysze dziecko i ono sobie wtedy śpi, natomiast jak my idziemy spać (bioderka się nie ruszają), to dzieciaczki rozrabiają, nie ma to związku z porą dnia, więc nie ma się co martwic o nocne marki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz-no to już wiadomo heh :) dziewczyny sorki,ale ja wolę się nie ujawniać...nie chodzi absolutnie o Was,bo Wam chętnie pokazałabym się...ale forum jest dla każdego i pózniej może to być wykorzystane...więc ja wolę nie :) Mam nadzieję,że mi wybaczycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×