Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Witam wszystkie brzuszki :) Piszecie o swoich brzuszkach, że są różnej wielkości.... powiem Wam fakt który miał miejsce w mojej pracy. Pracowałam z dziewczyną w jednym pokoju, co prawda biurka miałysmy tak, że siedziałysmy plecami do siebie, ale codziennie przez 8 godzin przez 2,5 roku w jednym pokoju i wyobraźcie sobie że owa koleżanka była w ciąży nie przyznala sie nikomu, zero brzucha, az nagle któregoś dnia przychodzi ze zwolnieniem i oznajmia że jest w 8 m-cu ciąży, a my wszystkie na siebie....... i niedowiary. Naprawdę zero brzuszka, przed porodem wyglądała ja by wzdęcia miała szok............ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi taka wlasnie powinna spotkac ja kara na caly dzien zamknac!wtedy moze by dotarlo!to ta kobieta matka dziecka jak ja sciagnela policja to sie zdziwila! Zosia 80 nie ma za co.mam nadzieje ze wszystko bedzie oki:) bo moj gin jakos nie zwrocil na to zbytniej uwagi. i fakt platne wakacje!:) powinnysmy sie cieszyc ze cale wakacje wolne!jak za czasow szkolnych:) i nie trzeba w upaly i spiekoty do pracy jezdzic!:) a co do szkoly rodzenia to ja sie raczej nie wybieram mimo ze to moja pierwsza ciaza.... a co do snow to ja tez mam takie dziwaczne!:) czesto dzidziusie mi sie snia:) czarnaEEE to ladnie!to sie wszyscy zdziwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 Hematokryt z grubsza oznacza jakby zagęszczenie krwi::) czyli poprostu pij wiecej i powinno byc dobrze:) PAGi świetnie, że wyniki dobre:) Coolturka kurcze ja to Ci troszke zazdroszczę:) bo niestety musze codziennie doginac do pracy:), ale wcześniej tez zyłam bardzo aktywnie, tym bardziej, że mam dwa konie i jeżdżę (jeździłam konno) a teraz zamieniłam siodło na bacik:D czyli prowadzę lekcje z ziemi:) a biżuterię tez robiłam:) fajna zabawa:) a zresztą czego ja nie robiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 niski hematokryt po krwawieniu to normalne, ale jak będziesz u gina to dopytaj. Ja rodziłam na Bródnie w Wawie i tam była taka zasada chcesz rodzić to przychodzisz ze skurczami, rozwarciem i nie ma opcji żeby Cię odesłali - bo tego się 2 lata temu najbardziej bałyśmy . Mają tam też szkołę rodzenia ale też nie jest to warunkiem na przyjęcie na ich porodówkę. Niestety nie można było się umówić z położną - był taki formalny zakaz i nieformalnie też go wszyscy przestrzegali. Czyli każda rodziła z położną która akurat miała dyżur. Ale może coś się zmieniło? Pierożki na obiadek mniam mniam ale ja mam lenia do gotowania w taki upał. A w sprawie zajęć dla ciężarówek - to może fittnes z brzusiem, jak gin pozwoli to można chodzić od II trymestru - ja sobie poprzednio bardzo chwaliłam, teraz to troszkę żałuję że nie mam tyle czasu... Chłodku życzę w ten upalik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) nie mogę się już doczekać, kiedy będzie wiadomo, kto tam w moim brzuszku mieszka. Chciałabym już wyruszyć na zakupy. Co do imion, to dla chłopca chciałabym Wojtek. Gorzej z imieniem dla dziewczynki. Podobało mi się Celina, ale nikomu ze znajomych się nie podoba i obawiam się, że mojej córeczce też by się mogło nie podobać. Sama nie wiem. Coolturka na Twoim miejscu to bym się porządnie wyspała i poczytała książki. Ja jeszcze pracuje i poza tym jedyne moje hobby to spanie:) Chciałabym nadrobić zaległości w książkach jak pójdę na zwolnienie, a planuje sierpień albo wrzesień. Na razie to nawet nie mogę gazety kolorowej poczytać porządnie, bo po 5 minutach mi się czcionka rozmazuje i zasypiam, nie mogę nad tym zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam o tej bezmyślnej niańce. Masakra jakaś. I weź tu kobieto oddaj malucha komuś obcemu. Wg moich obliczeń będę musiała wrócić do pracy w czerwcu w przyszłym roku. Cieszę się, że mam mamę, która się zajmie dzieckiem. Nie oddałabym takiego maluszka obcej babce a już jakiejś młodej bez wyobraźni to już nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzesz kurde baby aleście naskrobały ;) Tak w ogóle to witam. Nie było mnie dzisiaj cały dzień a jak wróciłam to musiałam duuuuuużo nadrobić tego czytania. Przede wszystkim Agneste sorki że ci nie odpisałam na pytanie ale widzisz, że dopiero siadłam przy kompie ale jak Malinka pisała ja również kupiłam te spodenki na dziale ciążowym. Bo one mają taki panel jak wszystkie spodnie ciążowe. Poza tym nie mogłam sobie darować tych rabatów, a wczoraj kompletnie nie miałam czasu bo się na pociąg spieszyłam, więc jak mój M dzisiaj jechał do miasta to sobie zrobiliśmy rodzinny wypad na zakupy. Kupiłam jeszcze trzy bluzeczki ale to już nie na ciążowym tylko dla chudzielców ;) Jedna sobie wyobraźcie taka brązowa z koronką była po 10zł, a ten sam fason w innych kolorach po 20zł. Bezsens :P A te dwie to z takiego jakby koszulowego materiału na ramiączkach i odcinane pod biustem także idealne na ciążę. Kurde można się obkupić, tylko czemu ja ciągle cierpię na chroniczny brak kasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rade Agneste bee piła więcej i mam nadzieje że będzie lepiej. Karo 31 ja też planuje po macierzyńskim powrót do pracy i tez się ciesze ze mam mame bo nie wiem co bym zrobiła jak bym musiała dziecko w obce ręce oddać. Ja dziś odwiedziłam h&m i też się obkupiłam na wyprzedaży sukienka spódniczka i koszulka letnia wszystko razem 70 zł. Pagi dokładnie tak myślę, ja pracuje od studiów bez przerwy i teraz jest bardzo miły przerywnik zwłaszcza ze w grudniu nam sie życie do góry nogami wywróci i jeszcze zapragniemy się ponudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a ja czuje sie jak jakis paszkwil - pryszcze mam na dekolcie ( spirytus kosmetyczny nie pomaga) nawet kupilam sobie masc cynkowa, na plecach, na twarzy!! Wlosy sa naet ok - ale czeka mnie fryzjer i jakas farba!! Do tego mi sie takie dziwne nogi zrobily tzn po depilacji- kropki mam czerwone!! ehhhh paulasz daj znac jak po wizycie :) niestety nie dam Wam zadnej rady na nude bpo ja na nia nie narzekam - a wrecz przeciwnie chetnie bym sie ponudziala!! Jutro ja mam wizyte i nie wiem czy bedzie usg cyz tylko sluchanie serduszka!! mam nadzieje z eusg tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na nudę też nie narzekam, mój synuś by mi na to nie pozwolił. Ale jak mam czas to moją pasją są kartki okolicznościowe, takie robione ręcznie. A niedawno odkryłam piękną technikę pergamano. Może któraś z was o niej słyszała. Można z kartki papieru zrobić koronkowe cuda :D Jak macie duże pokłady cierpliwości to polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dzidzia*, Malin_xxx dziękuje Kochane:) właśnie córcia zadzwoniła i kupiła mi te rybaczki, oliwkowe:) rozmiar M, mam nadzieję, że będą pasowały:) a tak przy okazji to właśnie powiedziałam szefowej, że będę miała dzidziusia:) a ona mi pogratulowała i jeszcze dostałam od niej kwiatka:D jak na razie to wszyscy są bardzo życzliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie właśnie grzmi:) chyba zaraz lunie, a jest tak gorąco, ze masakra a o tej kretynce co zostawiła dziecko w aucie to już rano mówili w TVN24, normalnie "bezmózgie yeti"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... juz jestem....posluchalam bicia serca, zawsze to troche mnie uspokaja....dostalam skierowania na badania krwi i moczu i kolejne usg- morfologiczne, kt mam zrobic w 22 tyg... co do podrozy - pani doktor na razie nie widzi przeciwskazan i oby tak zostalo:-))) powiedziala, ze bala sie bedziemy miec problem z moja waga, przez to siedzenie w domu, na szczescie przytylam od poczatku 4 kilo, a nie wiecej..;-))) Przepisala mi masc z lanolina na sutki, ktore mnie nadal pobolewaja... I tyle... w piatek mam USG, zobaczymy co tam nowego u Pedra...;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak piszecie o tych ubraniach to mnie z zalu wykreca... tu wszytsko cholernie drogie (kupilam spodnie ciazowe, takie dresowe - glupia szmata, nic specjalnego - 100zl)... Moja siostra sie smieje, ze jak przyjade, to zamieszkam w jakims centrum handlowym na kilka dni...;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 wiem co czujesz ja tez sie za pieknie nie czuje!jak pasztet.czuje sie gruba i to mi przeszkadza.na pryszcze tez uzywam tej masci cynkowej ale za wiele to to nie pomaga.moze ktos zna jakis dobry sposob? co do wlosow to tez niedlugo robie:) a na nogach to tez mi wyskakuja nie wiadomo od czego takie kropki czerwone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko gdzie Ty jesteś??????? jakoś nie przypominam sobie, żebyś miała gdzieś wyjechać albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Jestem pozytywnie zaskoczona waszym optymizmem , jak tak was czytam sama tez zaczynam się mniej martwic i jakaś taka robię się spokojniejsza. Pomimo zapewnień lekarza ze jest wszystko dobrze z maleństwem , każdego dnia doszukuje sie jakiś nieprawidłowości , obsesyjnie myślę o tym co będzie jak stracę moje dzieciątko. Cały czas jest we mnie strach.....boje sie cieszyć , chociaż moje serce jest już przepełnione miłością do mojego maleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonkaa ja przy poprzedniej ciąży też tak miałam że cały czas myślałam, że zaraz coś się stanie złego. A to się trzeba cieszyć i być szczęśliwą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się, wróciłam :) w ogóle z dzieckiem wszystko super, skakało jak zwykle, a że byłam z siostra to była strasznie zszokowana, jak takie małe i takie niedobre:) serduszko, kręgosłupek, nóżki... 16 tc, więc bez zmian z terminem. uwaga, za tydzień idę znowu na usg, bo mam przynieść wyniki badań i znów pooglądam, tym razem z moim Mężem. No i pani doktor nic nie znalazła między nóżkami, więc będę miała raczej córeczkę, bo mówiła, że na 60 % i żeby się jeszcze nie nastawiać - straszliwie się kręciła . Jestem rozczarowana tym, że jeszcze nie wiem na pewno. O dziwo mój Mąż jest wniebowzięty, że córka i cała reszta rodziny też... ja tez się cieszę, najważniejsze, że zdrowa jest moja Mała. Tylko co z tym moim instynktem, podobno matka wie, co ze mnie za matka??? ehhh..... Póki co proszę wpisać do tabelki córeczkę u mnie, ale zobaczymy jak rozwinie się sytuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie dziewczyny, ale mam do nadrobienia WOW :) U mnie brzuszek zdecydowanie bardziej widoczny niż w poprzedniej ciąży. a waga ta sama czyli cały czas 1kg na + i nic do przodu nie wiem dlaczego biorąc pod uwagę że w poprzedniej ciąży miałam +18 kg to teraz jakoś mizernie:) Dziewczyny wyczytałam, że niektóre z Was mają badania na samolocie, kurcze ja miałam badanie na fotelu zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz tylko na samym początku ok 6 tc a potem tylko doppler no i teraz tylko usg przez brzuszek. Co do pogody upał na całego dziś poleżałam trochę na plaży :) Dziewczyny które były na usg gratuluję wyników Te które dopiero się wybierają trzymam kciuki:) Ja mam wizytę 14 zobaczymy czy moje wstydliwe szczęście pokarze kim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206 dobrze słyszeć pomyślne wieści:) Sonkaa nie ma co myśleć negatywnie, bo negatywne myśli, ściągają wszystko co złe, a pozytywne co dobre:) powtarzaj sobie afirmacje, ze wszystko jest super:) nie wiem na której stronie ale, któraś z dziewczyn wrzuciła link z YouTube o tym jak powinno się myśleć w ciąży to jest super sprawa, cofnij się z kilkanaście stron i to oglądnij, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście... pokaże kim jest... sorki za błąd, chyba upał mi się trochę na głowę rzucił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×