Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ja NA CHWILKĘ. mam nadzieję ,że mnie też zabierzecie. Boję się bo ja kiepska jestem w te klocki i nie wiem czy sobie poradze z tym nowym forum. Teraz lecę kurna do pracy. Chyba się popłaczę. Całusy. kluka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja co prawda sie nie udzielam ale regularnie was czytam i prosze o dopisanie:renataziolkowska4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś wyśle maila z namiarami na to forum jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pegi, Poslalam Ci emaila, mam nadzieje, ze mnie ze soba wezmiecie! ps. elwirka - twoje riposty do pomaranczowych rozwalily mnie na lopatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam sie, to chyba atak paniki, ze mnie zostawicie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolska,no co Ty,Ciebie?...no nigdy w życiu!! :D Pewnie niedługo któreś z dziewczyn Ci wyślą namiary...:) cierpliwości,bo jest małe zamieszanie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka, kfffiatuszek Dziewczęta mam teraz taką info: Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum. Poprawcie mnie laseczki pls, posty idą a ja już mam w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mogę przejść na to prywatne, tak samo nie daje mi się zarejestrować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolska ostatnio martwiłyśmy się co u Ciebie więc nie ma opcji że Cię zostawimy. Musimy tylko przebrnąć przeprowadzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trza próbować. Innym dziewczynom też się nie chciało, ale w końcu się udało. Ale ja rymuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mogę przejść na to prywatne, tak samo nie daje mi się zarejestrować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wywala tak ja beja flor, może kfiatuszek mogłaby mi tak samo pomóc a ja później zmienię hasło. Bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ktora jeszcze ma problemy albo jeszcze nie dolaczyla a chce? a nie dostala od nikogo maila? Pagi chyba juz spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luśka chyba akurat kffiatuszka nie ma, ja spróbuję nie wiem czy mi się uda potem zmienisz sobie hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka ratuj ja się zarejestrowałam, loguję ale nie mogę czytać i nic nie widzę, tylko komunikat że nie mam uprawnień bubuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×