Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

kochane ja nadal hasła nie dostałam,nie chcecie mnie?:(:(:( mój mail podaję raz jeszcze na wszelki kasiag111@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( Ja podałam maila i od nikogo nie dostałam żadnej wiadomości :( byłam na wakacjach na tydzień i nic nie wiem na temat nowego forum :( a nie jestem w stanie nadrobić tego co przez ten czas napisałyście z braku czasu :( Proszę o maila z informacją i instrukcjami odnośnie togo nowego forum bo bardzo bym chciała zostać z Wami. mój mail: ela.tondos@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki zalogowałam się i mam cos takiego "Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum" Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa czy to to zalogowalas sie jako kafe? chodzilo o nick z kafe :) ja Ci dostep tam niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. zarejestrowałam się . Dajcie mi uprawnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widzę że przechodzi nas- "staruszków" coraz więcej. Nie piszcie tutaj już nic o sobie, a już nic o L-4, niektórym pomarańczowym się to nie podobało i stąd nasze przenosiny na prywatne forum poza tym czytały nas osoby, które nas obrażały. Piszcie już na nowym forum. Jezeli ktoś chce jeszcze do nas dołączyć ale tylko dziewczyny, które są na liście bądź które znamy- zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem jedna z tych która czyta to forum kiedy tylko może choć się nie udzielam z postami. Czytam je od początku ale przez to że moja ciąża była zagrożona nie chciałam się dopisywać do tabelki :( żeby nie zapeszać przez ostatnie 2 tygodnie nie miałam dostępu do neta, więc od weekendu nadrabiam kilkadziesiąt stron żeby w końcu doczytać że forum już nie ma :( mam nadzieje że mnie jednak zabierzecie ze sobą na priv... mój meil to anika1@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka1111 będzie ciężka sprawa... Ze względu na to, że miałyśmy problem z dziewczynami, które właśnie się nie udzielały albo były pomarańczowe przeniosłyśmy się na prywatne forum. Nie znamy Ciebie, nie napisałaś z nami ani jednego posta dlatego w tej chwili jest to nie możliwe żebyś do nas dołączyła. Przykro mi bardzo ale musiałyśmy się przenieść i chcemy zostać we własnym, dobrze nam znanym gronie. Nie twierdzę, że to Ty nas obrażałaś ale nie mamy też gwarancji, że to nie Ty. Przez to, że niektórzy nie dorośli do udzielania się na forum stało się jak się stało. Przykro mi bardzo ale w tej chwili muszę Tobie odmówić przejścia z nami. Za dużo nas kosztowało stworzenie prywatnego forum i wysłuchiwanie obraźliwych tekstów na kafe. Mam nadzieję, że rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok... Jakieś tam posty chyba pisałam ale faktycznie policzyć je na palcach można, never mind. Dzięki za te parę miesięcy - szybciej odpowiadałyście na pytania dotyczące ciąży niż mi one nawet przyszły do głowy, tym bardziej że to moj pierwszy raz. W każdym razie życzę Wam i Waszym dzieciaczkom dużo zdrowia bo to jest najważniejsze. No i najpiękniejszego grudnia w życiu. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że nas rozumiesz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie mam wyboru. szkoda ze parę durnych postów zepsuło takie fajne miejsce, i cóż pozostaje mi tylko żałować że się nie dopisałam do tabelki. 3maj sie Pagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka moze jeszcze ktos tu bedzie pisal forum jest wolne a grudniowek pewnie jeszcze troche jest :) mozecie dalej pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) czy ja mogę przejść na to nowe forum czy nie? Pytałam już, ale nie dostałam na razie e-maila żadnego. mój e-mail karo26@autograf.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dopisałam się na liście, ale czasem coś tam skrobnęłam. Please. zabierzcie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szkoda, ze stad uciekacie... no ja czytam ten topik od poczatku i czasem sie udzielam. Teraz bylam na urlopie, a tu takie nowosci! Szkoda, ze przez jakas jedna glupia wypowiedz odchodzicie.... Ja sie "zaczernilam" bo co prawda jestem juz dosc dlugo na wszej liscie ale zawsze bylam "pomaranczowa" nie przykladalam do tego jaki kolor ma moj nick i jakie ma to tutaj znaczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allluniaaa
Jestem pomarańczowa, ale co z tego, nie musze sie przenosic na prywtane forum. NIe musze sie wszystkim chwalic, ze biore lewe L4, ze kradne w kiosku gumy mietowe czy tez pale ziola, a chociazby pronwasalskie. To nie pomarańcze Wasz zgubiły tylko Wy same. Bo naprawdę nie trzeba przytaczać takich szczegółów z życia. No chyba, ze macie taką potrzebę. Pomagałyście innym, inne Wam pomagały. Wasz ściśle tajnie zamknięty forumowy topik niech się rozwija, niech kwitnie. No i weźcie pod uwagę, że trzeba umieć znosić słowa krytyki, albo dopuścić do siebie to , że inni mogą mieć odmienne zdanie na dany temat. Pozdrawiam, życzę szybkich Wam porodów. Grudniowa Mama Bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam serdecznie
Może jeszcze troszkę przedwcześnie :) ale polecam serdecznie- śliczne getry, legginsy i pieluszki wielorazowe dla maluszków!!! http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 47077 🌻 Życzę lekkich, szybkich i bezbolesnych porodów, zdrowiutkich dzieciaczków oraz samych radości z macierzyństwa!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka84
Hej nie mogę otworzyc twojego linka... Ten upal mnie wykańcza, jutro wolne całe szczęście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaly jeszcze tu jakies grudniowki?? Ja chcialam sie was zapytac czy ktoras z was ma taki problem jak ja, otuz wykryto u mnie w pochwie paciorkowca B!!! Teraz niby on nie zagraza i w ciazy sie go nie leczy ale przy porodzie musze jakis antybiotyk dostac....zalamalam sie troche.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allluniaaa
explosive - a Ty co na dwóch forach się udzielasz? :P NIe przejmuj się, moja bratowa tak miała to nie zagraża ani Tobei ani dzidzi. Dobrze, że w porę zostało to wykryte. Po porodzie dostaniesz antybiotyki i będzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×