Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

herbatko-ja tez dzisiaj obiadek od tesciowej dostalam , kotleciki ziemniaczane z sosikiem z suszonych grzybow:D pyyychota ale zamiast tego kalafiorka to bym fasolki szparagowej zjadla,ale na to trzeba jeszcze poczekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę na 10.45....pójdę wczesniej spac, zeby szybciej czas mi zlecial...po co ja się tak denerwuję.....ale i tak jestem dumna z siebie , ze nie siedzę od rana w topikach typu poronienia, problemy w ciazy, pusty pęcherzyk , za mały zarodek..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jadłam na kolację szparagi zielone :D ale pychotka - próbowałyscie kiedys ? Z bułeczką tartą i masełkiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika - moi chłopcy czy zdrowi czy chorzy ciągle jezdzą motorami i samochodami po ziemi ;-) znam ten ból wysokich decybeli , najgorzej jak maja kraksę ;-) nie no musi byc dziewczyna - bedzie grzeczna, miła, nie będzie piszczała ani wrzeszczała , będzie po sobie sprzątać, nie będzie się bic z rodzenstwem , ani pierdzieć motorami wokół stołu he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wczoraj u lekarki, dzidzia zdrowo rośnie i na 24.05 mam usg aby wykluczyć wady wrodzone, szkoda że zawsze chodzę sama bo mąż ciągle zabiegany :( możne 24.05 pójdzie ze mną u mnie w domu moi mężczyźni (teściu, mąż, brat) robią remonty, zarządziłam malowanie wszystkich pokoi, tylko wybrałam kolory i jada po kolei, a ja za nimi ze ścierką :) dziś jadalnia i salon w nagrodę zrobiłam im gofry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh spac izydo mowisz - ja pewnie nie bede mogla zasnavc!! A jutro w pracy zniose pewnie jajko!! o boze!!! czemu ja sie tak stresuje!! no czemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo, przepraszam że tak długo nie pisałam ale byłam w pracy. ja tego lekarza dostałam z polecenia od 2 osób. Napisz do mnie na gg 15571433 to podam Ci namiary lekarz przyjmuje w Wilanowie i na Ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZJADLAM TE ZIEMNIACZKI Z KEFIRKIEM, ALE NIE BYLO AZ TAK DOBRE JAK SOBIE WYMARZYLAM HIHIIH glowa mnie nie przestaje bolec, generalnie czuje ze jesli nie pojde na chociaz tydzien urlopu to skonczy mi sie cala energia..w pracy zamiast sie oszczedzac mam zapieprz :( Boze, jak zazdroszcze wszytskim niepracującym mamusiom .. zastanawiam się kiedy isc na usg...teraz jestem w 10n tyg. przeziernosc sprawdza sie pomiedzy 9-12 tygodniem ponoc..Wolalabym jak najwczesniej..Myslice ze w przyszlym tygodniu będzie dobrze jak pojde? 25 mam usg ale taki zwykle w przychodni, nawet filmiku nie bede miala hehe a zawsze to jakas pamiatka :) Wole zaplacic te 80 zl, miec pamiatke z badania i przy okazji sprawdzona ta przeziernosc itd :P no i ciekawa jetsem czy wszytsko ok. Izydo, ja tez w tej ciazy ciagle lapie jakies paranoje :( tylko raczej ze dziecko bedzie chore albo cos..nie wiem jak sie z tego wyleczyc brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka-mi lekarz powiedzial zeby to usg sprawdzajace przeziernosc zrobic miedzy 11-14 tyg.ja ide 31 maja i bede wtedy w 12 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) to pojde pod koniec przyszlego tygodnia :) jak ja wytrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem oaza spokoju !!jestem oaza spokoju !! I nawet przez te 2 tyg. nie zagladalam na zadne fora zeby sie nie stresowac i nie czytac glupot!! Oj dziewczyny cale zycie czlowiek sie stresuje, najpierw czy jest zdrowy, potem zeby leczenie bylo ok, zeby zajsc w ciaze.. a jak sie juz zajdzie to sie martwi zeby z dzidzia bylo wszystko ok. Zeby ciaza sie rozwijala prawidlowo, zeby dziecko bylo zdrowe. Pod koniec czlowiek matrwi sie porosem, potem czy poradzi sobie z dzieckiem. Jak juz podrosnie to trzeba wrocic do pracy ... ehhh i tak do 20 dziecka!!! matko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka-masz rację- pierwszy dzien w przedszkolu przezywałam nie mniej stresująco niz jutrzejsze usg...a pierwszy wyjazd na wycieczkę szkolną 3 dniową- co za dramat był...ledwo przezyłam ;-) ciąza to dopiero początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety Wy juz planujecie USG z przeziernoscią a ja choloerka jasna nawet nie wiem w ktorym tygodniu jestem :( o losie przewrotny.... jutro się okaze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo ja tez nie bardzo wiem, w którym tygodniu jestem:) i tak sie zastanawiam, czemu mam badanie usg i kontrole dopiero na 11.06, Wy już wszystkie jesteście po kilku usg , no nie wiem, lekarz powiedział, ze wszystko jest ok i widzimy się za 6 tyg i wtedy zrobimy test PAPPA więc tego się trzymam. a mój facet zabrał mnie dzisiaj na pstrąga...mniam świeżutki, prosto z łowiska, z surówką i frytkami , normalnie bomba cholesterolowa, ale co tam pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i trzymam za was kciuki jutro i meldujcie zaraz jak wrócicie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 1000 ja znów mam informację że przezierność powinno się wykonać między 11 a 13 tygodniem i ja mam termin na 26 maja w dzien matki hihi:) bo to w tym roku juz masze święto:) Mam dobrą lekarkę chodzę tylko prywatnie na abomanet z pracy ale nie wiem czy to dobrze, gdzies słyszałam ze nie dostanę becikowego jak nie chodzę na NFZ, myślę jednak ze to głupota. Mam pytanie dziewczyny czy wy chodzicie do lekarza ze szpitala gdzie planujecie rodzić? Podobno wtedy jest większa szansa że nie odeślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka123456 Gdynia... Nie dziwię się Tobie, że nie zamierzasz się z tamtąd ruszać. Ja też uwielbiam całe trójmiasto :) Mam rodzinkę we Wrzeszczu więc całe dzieciństwo w wakacje byłam wyworzona do Gdańska i szwędałam się po całym Trójmieście :) Co do usg przezierności karku (czy jak to tam się nazywa fachowo) mi gin powiedział, że robi się je między 12 a 14 tygodniem. Idę do niego 18.05 i mamy się umówić na to właśnie usg. Mam się stawić do niego teraz ze wszystkimi badaniami i założy mi już kartę ciąży. Sprawdzałam na swoim usg ale tętna nie mam nigdzie zapisanego. Jest masa różnym literek i cyferek ale tętna nie ma. Co do becikowego to przepisy się zmieniły jakiś czas temu i teraz wystarczy jedno zaświadczenie, że było się chociaż raz w ciąży u lekarza i nie ma znaczenia czy prywatnie czy na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu o Waszych dzisiejszych pysznościach też mi ślinka leci. Co ja bym nie zjadła... I kalafiorka i młodą kapustkę (ostatnio tatuś mi zrobił- pyyyycha) a najbardziej to chyba placki ziemniaczane- takie z cukrem i ze śmietanką. Po prostu uwielbiam :classic_cool: Tylko ziemniaków nigdy mi się nie chce trzeć :-P Niestety tak późno wracam z pracy, ze pozostał mi śledzik :) Również pyszny ;) Dobranoc i również czekam na meldunek z jutrzejszych Waszych wizyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczynki mam pytanie bo wy jesteście już bardziej bogate o doświadczenie. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Dziś mam 24 dzień cyklu przy cyklach zazwyczaj 28 dniowych, wczoraj robiłam test z moczu i wyszedł pozytywny, dziś rano robiłam inny i też pozytywny ale kreska mniej widoczna jak wczoraj. Czy jest sens iśc na bete hcg przed terminem spodziewanej @? Czyli od dziś przewiduje @ za 4 dni tj poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80-ja chodze do ordynatora szpitala w ktrorym bede rodzic, mysle ze to dobry pomysl bo od razu inaczej do ciebie podchodza w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aness2
Hej. Dziś 13 .wiele z was dziś ma wizyty u gin. Trzymam kciuki Ja byłam na wizycie w poniedziałek. Lekarz stwierdził,że wszystko ok , brzuszek pięknie rośnie. Dostałam piękną kartę ciąży i skierowanie na usg genetyczne , ze względu na swój wiek . Musze czekać na nie do końca 12 tyg ciąży . Już się umówiłam na wizytę na 7 czerwca. Dłuuuuuugo !!!!! A już tak chciałam zobaczyć mojego skarba. Ale będe cierpliwie czekać z nadzieją ,że wszystko będzie ok . :))) Czerwona cherbata --- całkiem niedaleko mieszkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa--ja na becie wogole się nie wyznaję..nigdy nie miałam robionej :)Wiec nie pomogę Ale gratulacje !!!! Ah dziewczyny, po wizytach u lekarza meldować się z wieściami :) Mnie już 3 dzień boli non stop głowa..paracetamol nie pomaga nic a nic a jestem na skraju wytrzymałości już :O nie wiem co to może być :( buuuuu Co slychac u Was? Piszcie piszcie :) Herbata czerwona :) moze ta lekarka chce zebys się tym dobrodziejstwem spania na brzuchu nacieszyla ile mozesz heheh Ja uwielbiam spac na brzuchu, dlatego w ciazy w nnocuy zawsze sie bardzo meczylam, bo jak brzuch juz jest, to mozna sobie tylko o tym pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo, zobaczysz z jaka radoscia bedziesz nam pisac mile slowa o swoim zarodku, ktory mam sie swietnie i pienie rosnie! ha, dobrze macie ze te wizyty tak wczesnie! ja usg mam dopiero na 14.20 a wizyte u mego gina 17.40 ja to dopiero musze sie uzbroic w cierpliwosc!! obudzilam sie rano kompletnie zmeczona.... sily mnie opuszczaja :-( nie pamietam czy az tak mialam w I ciazy czy ciaza po 30 tak wplywa na energie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin haha ja wizyte mam dopiero za tydzien a USG tez najwczesneij za tydzien :P tu dopiero trzeba sie wykazac cierpliwoscią:P zleci Ci Kochanan blyskawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko, ale to moje pierwsze usg w tej ciazy....nie mialam jeszcze zadnego! a jak czytam ze dziewczyny mialy juz po 3..4 to zastanawim sie jakim cudem wytrwalam do dzis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA no tak :) To zupelnie inna sprawa :) NNo to faktycznie... Ja juz jedno mialam to się mądrzę heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!! nie mam dobrych wiesci :( ..niestety nie ma zarodka Dostałam skierowanie do szpitala, zaraz jadę na konsultację . ech...co za zycie.... Martwię się ale nie jestem rozhisteryzowana, jakos spokojnie to przyjęłam. Nie martwcie się o mnie, uwazajcie na swoje dzidzie. Dam znac .... pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze ciąże, ja mam dwoje zdrowych dzieci mam dla kogo zyc i działac nie zamierzam się załamywac...ALE MI SMUTNO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo - Bardzo mi przykro ale nie załamuj sie. Wzasadzie nie wiem co mam napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×