Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

no ja wlasnie tez:) tak dla zabawy to sobie mozna posprawdzac:) ale ja wlasnie chcialam nap.ze najbardziej to ja lekarzowi uwierze:) jeszcze troszke cierpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski byłam dzisiaj u gina i oczywiście też nie miałam usg, ale byłam przygotowana na to... on nie jest za częstym usg, następną wizytę mam 9 sierpnia więc zobaczymy czy mi zrobi będzie wtedy koło 20 tyg. a ztego co słyszałam i on mówił, że lubi robić koło 22 tyg, ale i tak mam zamiar wybrać się prędzej prywatnie... On jako lekarz jest bdb dużo kobiet do niego chodzi państwowo jak i prywatnie, jak byłam pierwszy raz na potwierdzenie ciąży prywatnie to sam mi kazał chodzić do niego państwowo, nie narzeka na brak chętnych... ale przynajmniej słyszałam tętno dziecka:) buziole dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa to super ze wszystko dobrze!:) a to na usg chodzisz do calkiem innego?czy do niego tylko ze prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. pierwsze usg miałam w 7 tyg żeby potwierdzić u niego prywatnie, potem jak byłam w 11 jak miałam te problemy z ZUSem to byłam u innego ale to dlatego że mój nie przyjmował a ja potrzebowałam zaswiadczenie do pracy no i tamten mi od razu robił, a mój to robi tak 1 4 us w czasie całej ciąży w 3 miesiącu, 5, 7 no i już w 9. no i to normalnie państwowo. A ja chce się wybrać do jakiegoś innego na lepszy sprzęt, może 3d jak znajdę gdzieś u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby wszystko ok, badania w porządku, badanie mi zrobił ale badania ginekologiczne mnie nie przekonują, bo co on może sprawdzić no i serduszko pukało:) ale chyba każda z nas jest spokojna jak na ekranie widzi dzidzię... zmieniać lekarza na pewno nie będę bo ten jest ok no i ma branie a to coś znaczy, zresztą wiele pochlebnych opinii n jego temat słyszałam, poza tym do niego lepiej na nfz bo tyle się nie czeka no i u nas kobiety w ciąży mają pierwszeństwo, no a jak będę mieć za mało usg wg mnie to pójdę gdzieś indziej zrobić i tylę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według chińskiego wychodzi dziewczynka. Moja koleżanka na podstawie tego kalendarza sprawdzała płec swojego dziecka, rodzi teraz we wrzesniu i wychodzi jej że chłopak i na usg tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak usg zawsze mozna zrobic jak sie chce:) a czemu badania ginekologiczne Cie nie przekonuja?jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czemu tak jakoś mam, wkłada te paluchy i co on może nimi sprawdzić?dzisiaj byłam spięta, zresztą jak zawsze a on do mnie no dobrze to wsadzę Pani jeden palec, jak to śmiesznie zabrzmiało hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo matko!!!!! to zabrzmialo!:) ja juz na ostatniej wizycie to juz nie mialam tak tylko usg przez brzuch. a to czemu Cie to nie przekonuje to co mialby Ci zrobic?chodzi Ci o to ze bez usg, tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz lekarz to cos tam tymi palcami sprawdza wlasnie.oni sie znaja:) moj wlasnie ostatnio mi robil przez brzuch to tylko mnie po brzuchu reka pomacal i powiedzial ze macica dobrze ulozona czy jakos tak:) oni maja lata doswiadczenia chyba i juz odrazu wiedza:) a i slyszalam ze po 12 tyg.lekarz nie powinien padac od dolu...tylko przez brzuszek.ale niektorzy wlasnie podobno tak maja ze badaja dolem i cala ciaze.to juz chyba tylko od nich zalezy...my musimy sie dawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palcami on chyba sprawdza gdzie jest dno macicy. Mnie też zawsze tak bada i mówi, że wszystko ok a potem USG. Też już miałam ostatnio przez brzuch w 15tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, już któraś z Was pisze że na tym etapie ciąży macie badanie ginekologiczne. Ja zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży takie badanie miałam tylko w 6tc a potem tylko usg i to przez to badanie mam określaną szyjkę macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio mialam robione dolem badanie i usg w 11tyg. ostatnio w 16 juz przez brzuszek.i uwazam ze tak powino byc jezeli na dole nic sie nie dzieje.bo tak jak pisalam podobno nie powinno sie juz tam kobiety pozniej ruszac.tak slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ale przez całą pierwszą ciążę i teraz mam takie badanie przy każdej wizycie. No ale ja chodzę cały czas do tego samego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz badał tylko na 1 wizycie, a potem na 3 robił mi posiew z szyjki macicy :) tak tez mnie nie bada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ale przez całą pierwszą ciążę i teraz mam takie badanie przy każdej wizycie. No ale ja chodzę cały czas do tego samego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ale przez całą pierwszą ciążę i teraz mam takie badanie przy każdej wizycie. No ale ja chodzę cały czas do tego samego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia nie nie zagląda:) I nawet mnie to cieszy bo nie lubię takich badań :} brrr... Pierwsze i ostatnie badanie na fotelu miałam w 6 tc do tego jeszcze doppler. Teraz mam tylko i wyłącznie usg przez brzuch. Również dwie ciąże prowadzę u tego samego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia nie nie zagląda:) I nawet mnie to cieszy bo nie lubię takich badań :} brrr... Pierwsze i ostatnie badanie na fotelu miałam w 6 tc do tego jeszcze doppler. Teraz mam tylko i wyłącznie usg przez brzuch. Również dwie ciąże prowadzę u tego samego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi w dwie zbadal wszystko.zrobil cytologie i wyslal na biocenoze i gc.i chyba juz nie bedzie mi nic na dole robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisalam sa lekarze ktorzy ciagle na dol zagladaja a sa tacy ktorzy na poczatku a potem to juz tylko brzuszek!:) ja tez sie ciesze ze moj nie nalezy do tych grzebiacych bo tez nie lubie tych badan!!:) to zalezy poprostu od lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) melduje sie tylko szybciutko po weekendzie a te 9 stron doczytam jak bedzie chwilka czasu bo w koncu lato jest i mezus na urlopie to nas prawie w domku ie ma:) oj czas nam leci w sobote imieninki tescia, w niedziele nad wode igril, a po poludniu na drugi gril i na nocke pod namiotem, takze sie dzieje:) jutro ide upusic troszke krwi:O a w srode wizyta, ale raczej besz usg:( milej nocki zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) melduje sie tylko szybciutko po weekendzie a te 9 stron doczytam jak bedzie chwilka czasu bo w koncu lato jest i mezus na urlopie to nas prawie w domku ie ma:) oj czas nam leci w sobote imieninki tescia, w niedziele nad wode igril, a po poludniu na drugi gril i na nocke pod namiotem, takze sie dzieje:) jutro ide upusic troszke krwi:O a w srode wizyta, ale raczej besz usg:( milej nocki zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam i sie nie wyslalo....cos na koniec dnia sie psuje... tak w skrocie...kiedys slyszalam ze sa lekarze co lubia tak zagladac inni nie.moj tez na szczescie nie nalezy do tych grzebiacych!:) bo jatez nie lubie tych badan. i wlasnie jedni badaja dolem caly czas a inni przez brzuszek i mi sie bardziej podoba ta druga opcja:) bo uwazam ze nie ma takiej potrzeby jesli na dole jest wszystko w porzadku:) a te badania nie sa za przyjemne.... mi to zawsze dziwnie bylo...a na poczatku jak wychodzilam to mnie zawsze brzuch cos bolal i sie smialam ze fasolce tez te badania sie nie podobaja!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) melduje sie tylko szybciutko po weekendzie a te 9 stron doczytam jak bedzie chwilka czasu bo w koncu lato jest i mezus na urlopie to nas prawie w domku ie ma:) oj czas nam leci w sobote imieninki tescia, w niedziele nad wode igril, a po poludniu na drugi gril i na nocke pod namiotem, takze sie dzieje:) jutro ide upusic troszke krwi:O a w srode wizyta, ale raczej besz usg:( milej nocki zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie spsulo....jakies opoznione forum mam........:( dobranoc dziewczynki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin też na szczęście nie należy do grzebiących co mnie bardzo cieszy. Od dołu miałam badanie na samym początku ciąży a później, chyba w 10 tygodniu (o ile mnie pamieć nie myli) miałam pierwsze usg dopochwowo. Teraz przy każdej wizycie robi usg przez brzuszek, chociaż na chwilkę lubi zajrzeć do Juniorka właśnie przez brzuszek. Mi to baaaaardzo pasuję bo cieszę się, że mogę i ja podejrzeć Juniorka :) Już jutro o 12.30 zobaczę Juniorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×