Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Dopisuje się :) Z tym ze maila mam pod nickem czarnym swoim, ok? (mam nadzieje ze sie wstawil haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86, ja jak coś znam się na tych sprawach ;) sama prowadzę dwa fora. Jakbym mogła wam pomóc to chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail wysłany do: *Dzidzia* asiulekz agi79 gagatka85 Sonkaa beija flor Malin_xxx Lady Kate luśka24 kfffiatuszek padlinka czarnaEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kfiatuszku bardzo chetnie!!:) dostalas od Pagi maila?jak dolaczysz na nowe forum to ja odrazu robie z Ciebie moderatora!:) to pomozesz usprawnic wszystko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek z nieba nam spadasz. Ja to zielona jestem :) elwirka86 zaraz z Ciebie zrobi moderatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, stare nasze kochane. Piszcie jak któraś chce z nami przejść na prywatne forum :) Proszę napisać: ja też chcę. I zamieścić swojego maila w stopce :) Osoby, które nas czytały i korzystały z tego a krępowały się z nami pisać mogą podziękować wrednym pomarańczowym za to, że znikamy stąd. Przykro nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te które już przeszły niech już nic tutaj nie piszą, będzie łatwiej dojrzeć, która chce jeszcze z nami przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luśka 24 ja biorę luteinę po 4 tabletki dziennie dopochwowo od samego początku i przynajmniej do 20 tygodnia jeszcze będę brała. Wiem że ta pod język jest gorsza ale te dopochwowa też mnie już wkurza. Ale jak trzeba to trzeba i nie ma co marudzić jeśli ma to pomóc naszym dzieciaczkom. Chętnie bym wam pomogła w zakładaniu tego forum ale ja wcale się na tym nie znam więc wolę żebyście Wy mądrzejsze głowy zajęły się tym, bo ja to zaraz pewnie bym coś pokręciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulekz loguj się na tym forum co Ci wysłałam maila. Jak nie można się zalogować, to poczekajcie chwilkę. Może jest jakieś przeciążenie chwilowe... Nie piszmy tutaj już nic, przeskakujmy tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki asiulekz, ja też tyle biorę, a co do nowego forum to też nie mogę wejść, może później się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany nie było mnie pół godzinki bo mi korki brat wyłączył ( kładzie elektrykę w łazience - 5 tydzień remontu) a my już swoje prywatne forum mamy jupiii. Dziewczyny ja od początku biorę luteinę to już chyba 3 miesiąc i nadal mam brać, na początku brałam pod język, oj nie dobre to było, potem mój gin mi powiedział, że mam nie trzymać pod językiem bo to niedobre jest tylko połykać jak normalną tabletkę i tak się rozpuści:) I tak robię już miesiąc Zaraz sprawdzę maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam na prywatne forum udało mi się tam zalogować - do zobaczenia na prywatnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadam09 już wysyłam :) Lady Kate- zapraszamy do nas :) Maila dostałaś na pewno :) Dziewczyny, próbujcie, próbujcie. Rejestrujcie się na nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Moje Drogie! W takim razie ja tez wbijam do was na prywatne. Mysle, ze bedzie duzo bezpieczniej i swobodnie ;) Jak akceptujecie to zostawiam maila i czekam na kontakt od nowych adminek lollka-lotta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi, dostałam linka z adresem i ok, a hasło? mam podać swoje? bo mi wyskakuje ze niepoprawne, Mówiłam, że gapa jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kate, tak. Przy rejestracji podajesz swojego nicka i swoje hasło (tylko Twoje). I gotowe :) nI żeby z nami gadać będziesz musiał się logować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. To są już nami, zarejestrowane: elwirka86 (admin) kfffiatuszek (admin) Ja (moderator) gagatka85 Sonkaa czarnaEEE asiulekz *Dzidzia* Malin_xxx Lady Kate Jeszcze czekamy na 5, które dostały maila ode mnie. I oczywiście na pozostałę nasze staruszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze kurcze co tu się dzieje ....jejku nie wiem o co chodzi! doczytam później!ale ja też, weźcie mnie ze sobą!!!!! jeszcze ja!!!! coolturkas@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mI TEZ sie udalo zarejestrowac :P kurcze mam nadzieje ze uda mi sie mentalnie przestawic na forum prywatne :) kafe uzaleznia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mnie też nie udaje się, pewnie wszystkie na raz wchodzimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka poszedł już mail do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×