Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

ja tez cos kurna nie moge....dobra jak ktos probuje to ja przestaje bo moze dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tego maila luśki nie mogę znaleźć. Dawaj luśka jeszcze raz bo mi się już w oczach pierniczy od tego przeglądania stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już utworzyłam. Zaraz ci prześlę na maila hasło i tam już pewnie dostałaś z forum to musisz kliknąć na linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co z tym kluczem aktywacyjnym od Was? Bo ja na e-mail jeszcze nic nie dostalam... to Wy rozsylacie same czy to automatycznie generuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale się pozmieniało od rana. Ja oczywiście też chętnie się z Wami udam na priv. Mój mail w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się zalogować... wszystko szło oki a teraz nie mogę wejść na nasz temat. próbuje się zalogować, dodaje hasło i nick i pokazauje ze mam złe dane... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pewnie wejsc nigdzie nie moglas ja jak zobaczylam ze dolaczylas to odblokowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak sie zalogować buuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, przepraszam że wczoraj się nie odzywałam Wolska, oczywiście że przechodzisz z nami :) Po prostu wczoraj padłam jak mucha. Zaraz posprawdzam, kto wczoraj już przeszedł a kto jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka24, już masz :) nadałam Ci, a jakbyś miała nadal problem pisz już na forum tamtym w temacie weryfikacja konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są już z nami na nowym prywatnym forum: *Dzidzia* ; asiulekz; gagatka85; Sonkaa; beija flor; Malin_xxx; Lady Kate; luśka24; elwirka86; kfffiatuszek ; padlinka; czarnaEEE; mamadam09; Coolturka; aness2; paulasz2206; Kamyskaa; Asieńka24 ; AgnieszkaW ; aaannkkaaa ; gosienka986 ; stakato29; lollka-lotta Czekamy jeszcze na (maila już wysłane): agi79; kaczorekmc; madllene; tylo; Anula1000; Zosia 80; natalka1234; Wolska Jednocześnie informuje, że pomarańczowe oraz nowe czarne osoby, które nie są na liście i których nie znamy- nie mogą przejść na prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×