Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Gość allluniaaa
trzeba było zostać przy jednym :), a nie kombiinować :P. Jak zatęsknicie zawsze możecie wrócić, zapraszam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allluniaaa
Chciałam zapytać czy macie już pokarm, bo jak ścisnę sutek to takie zielone mi leci, czy to normalne? czy pokarm ne powinien być biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny. Nie potrafie sie zalogowac na prywatnym forum wiec raczej pozostane przy rozmowach na kafe... Jesli jest tu ktos jeszcze to bedzie milo popisac czasem... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allluniaaa ja juz mam pokarm zwany siara ale u mnie jest lekko zoltawy a nie zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Grudniówki ja też zostaje na kafe, piszcie dalej, żebyśmy były na bieżąco z naszymi dolegliwościami:) U mnie jak na razie nie ma nic w piersiach. Dzisiaj mam wizytę, to już 18+5 tyg. Mam nadzieję, że już będzie widać kto to, już mnie ciekawość zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co się stało? wiem ze mnie pewnie nie kojarzycie ale zajrzyjcie na pierwsze str. tego topiku, udzielalam sie kiedys :) dlaczego uciekacie? co sie stało, podczytywałam was sobie czesto! Bedziem i was brakowało! czy mozna sie przyłaczyc do tego nowego forum prywatnego?? widzialam ze lady kate pisala cos o depresji w ciazy, chcialabym z nia troche popisac... pozdrawiam 🌻 Botha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botha oczywiście, że można. Podaj tylko proszę swojego maila (wpisz go w stopce)- prześlę Tobie namiary na nowe priva. agi79 musisz wejść na ta stronę, którą dostałaś na maila. Zalogować się pod swoim loginem z kafe, wpisać swoje osobiste hasło. Następnie przyjdzie do Ciebie mail zwrotny i gotowe. Elwirka nada uprawnienia i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocketmail bez spacji nie wiem dlaczego tak wkleja czasem tak jest tu na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pozakladane wszystko czekam tylko na uprawnienia dostępu pagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj chwilkę, uprawnienia daje Elwirka86. Już ją informuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allluniaaa
a o taich rzeczach to sobie już piszcie na gadu gadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botha i Agi79 już macie dostęp. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już tez nie wiem gdzie sie podpiać tu, czy do reaktywacji? Na szczęście wczorajszy dzien sie lepiej skończył niz zaczął i hormony mi sie uspokoily :) bylam na usg. Na szczęście wszystko ok :) tylko że maluch/szka włożyła sobie pępowinę pomiędzy nogi i nici z podglądanie. Wiec może być wstydliwa dziewczynka albo łobuz chłopak ;) następne usg to połówkowe (teraz jestem w 17tc) więc może wtedy. Jeśli chodzi o piersi to nic nie zauważyłam, oprócz tego że bolą mnie końcówki.... ale to nic nowego. mam pytanie czy miałyście może robiony posiew z moczu? jak długo sie czeka na taki wynik? thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrredna pomarancza
allluuunia - bardzo mądrze piszesz :) te kobity wywleką największe szczegóły które albo nie są istotne (tzw. o d*pie marynie pryszcz na zadku) albo takie którymi się nie nalezy chwalić, typu lewe L4 i "Tańczenie z odkurzaczem" na zwolnieniu lekarskim...trzeba mieć trochę odpowiedzialności społecznej, a nie mi dobrze to za***ram innym kiedyś w przyszłości. Te fora nie są czytane wyłącznie przez znudzone panienki, ale także ludzi z Z*suu i innych instytucji. ale jak to mówią, głupich nie sieją... tamta "znienawidzona pomarancza" miała rację, należało posłuchać, ale jak chcą się znudzone panny uzewnętrzniać to proszę bardzo. Niedługo będą fotki s*r0mów wklejać bo kolorki im nie będą się podobały albo coś w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrredna pomarancza
tak więc powodzenia na nowym, tajnym forum ;) warto również pamiętać, że " mowa jest srebrem a milczenie złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pomaranczowa
mam wrazenie ze allluniaaa i wrredna pomarancza to ta sama osoba :O zenada. ja nei lubie pisac, tylko podczytuje ale wkurza mnie to ze pomaranczowa prowokatorka tak sie zapanoszyla. jakim prawem ocenia dziewczyny. ja tez stad spadam, nie do zamknietego forum, bo nie lubie logowania i tych bzdur, ale laski jak najbardziej rozumiem, niestety juz widze jaka kultura tu bedzie rozkwitac..zaloba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola zuuuu
a ty widocznie sie nudzisz i jakaś zawiść,żal przez ciebie przemawia,dałybyscie już spokój,nie wasza sprawa,co wam przeszkadza to ze ktos chce chronic swoja prywatnosc ,a zdjecia sromu,chmmm nie wpadlabym na to,masz pomysly...pisz o tym co wazne,po to chyba weszlas na to forum a nie walkujesz te sama sprawe,spedza ci to sen z powiek??zajmij sie swoimi sprawami,bo to forum przez takie zlosliwe osoby zniknie a te ktore na prawdę chca pogadac zniecheca sie tym jadem i przestana pisac...masakra ta nasza polska mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola zuuuu
poprzedni opst byl do wrednej pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola zuuuu
post nie opst, poprawiam się od razu bo zaraz mnie zlinczują że pisać nie umiem jak znam życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka28
Allunia nie irytuj się tak bo złość piękności szkodzi :) Ja sobie was podczytywać będę i zobacze o czy wy pisac bedziecie jak nie o pryszczach na zadkach to o zielonym mleku z cyca super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka28
Już współczuję waszym dzieciom zacietrzewionych mamuś za dychę, wredne pomarańczki :) haha Niech wam się miło pisze buaha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu zal!!!! pisac to o ile ja wiem na forum to kazdy moze i o czym chce !!! nikt natomiast nie zmusza do czytania!!! najlepiej bylo tylko z ukrycia czytac i obserwowac kto co pisze przez pare miesiecy a teraz jeszcze kogos wyzywac!!!! nie Ty jestes od oceniania czy ktos jest na lewym zwolnieniu czy nie! to idz i teraz mnie podpierdol niech mnie sprawdza!no lec!bo ci powiem tak mam lewe! i sprzatam w domu i gotuje!to straszne naprawde.no jak ja tak moge.....ciekawe czym ty sie zajmujesz?sledzeniem forum czyjegos zycia i opowiadan?tak? moge sie zalozyc ze grudniowki2010 nie beda istniec bo juz nikt nic nie bedzie pisal...bo zostaly tylko czytajace!!! to zboczone jakies jest! szybko zaniknie calkiem forum i te teksty mozecie wrocic zapraszam phiiii kto bedzie pisal z taka wredna baba! na innych gada a zielone mleko ma!tylko zdjecia nie wstawiaj! juz nie bede tego komentowac bo naprawde szkoda pisac na takich ludzi....zapamietaj nie pasuje to nie wchodz i nie czytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to można sobie już odpuscic to forum. Brak słów. Szkoda ze sie nie dopsałam do tej listy i nie moge przejsc. Kffiatuszku a moze Ty sie za mną wstawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska2010
Witam serdecznie wszystkie grudnióweczki. Ja mam termin na 01.12.br własnie dzisiaj rozpoczyna się 20 tydzień ciąży czyli połowa drogi za mną i w sumie to za wami też:) pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×