Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

A mi cały czas wyskakuje ze niepoprawne dane i nie moge sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zarejestrowałam się :) a teraz czekam, na uprawnienia, żebym mogła poczytać co tam napisałyście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madi6613 zrobiłaś wszystko po kolei? Login: madi6613, hasło... (Twoje prywatne, osobiste hasło). Rejestrujesz i czekasz na maila zwrotnego i dalej według instrucji z maila. A później Elwirka Ciebie już przejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek jak nic nie moge jak Cie nie widze na tamtym forum to nie dam Ci uprawnien.musisz dobrze sie zarejestrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddi jesteś już, widziałam w użytkownikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszaja, ale użytkownicy z uprawnieniami dostępu moga wejsvc na to forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka juz:) przepraszam byc moze ja przez przypadek Ci to zrobilam bo zdjelam Ci moderatora bo nie chcialas.chyba ze chcesz ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliwrka nie :) nie chce :) i tak sie na tym nie znam :P hehe juz moge pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc a co siedzieje? musisz wpisac ten sam login co tutaj haslo i maila.potem na maila powinnas dostac wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc nie możesz się zalogować czy zarejestrować? jak zarejestrować to zrób tak jak napisałam madi: login kaczorekmc; hasło Twoje osobiste prywatne, czekasz na zwrotnego maila, dalej według instrukcji z maila i Elwirka Ciebie zgarnie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zarejestruj sie jeszcze raz moze wtedy juz bedzie dobrze.bo wychodzi ze cos z haslem nie ten.a to nie chodzi o te kody popierdzielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię dokładnie tak jak piszecie login: asiulek_82 potem moje hasło prywatne ale maila zwrotnego nie dostaję:( eh komutery mnie nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86 kochana, zaopiekuj się dziewczynami. Ja za moment się ulatniam na troszkę. Gdyby, któraś chciała dołączyć a nie byłabyś pewna kto to, to ostatnia najaktualniejsza tabelka jest na stronie chyba 207 (ja ją sobie skopiowałam i na niej sprawdzam chętne do przejścia na priv).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba cos sie udalo ale jeszcze nie mam aktywownego konta ....bo nie moge czytac postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc już jesteś wśród użytkowników. Uprawnienia da Elwirka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek_82 a wpisałaś poprawnie maila? Zwrotny przychodzi bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc zaraz Cie zrobie:) asiulek prosze podaj mi maila ja to zrobie za ciebie jeszcze raz i potem mailem ci wszystko wysle bo sie pewnie zaraz wkurzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pewno poorawny bo dostałam od Ciebie na maila żeby zalogować się na to forum więc teraz naprawde nie wiem co robię nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fakt hormony buzują ale to mąż obrywa najbardziej chyba za to że tak bardzo się stara i taki kochany jest ale ja zawsze się do czegoś przyczepię juz podaję aczynienik@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×