Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

relissys strasznie współczuję- wierzę że będzie dobrze i niedługo będziesz znów cieszyć sie fasolką Dziewczyny mam pytanie, może głupie ale kurcze teraz nie wiem. Można pić w ciąży Activie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mnie z testu wyszła dziewczynka na 61% :D Dzisiaj o 11.00 mam wizytę u gin trzymajcie kciuki mam nadzieję, że będzie wszystko ok :) :O Życzę miłego dnia w ten brzydki, zimny i pochmurny dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!Aneczka powodzenia u lekarza:)a mi z tego testu wyszło na 89% dziwuszka:) powiem Wam ze na pierwsza ciaze wysnił mi sie maly chlopiec no i mialam syna....a teraz na poczatku ciazy snila mi sie dziewczynka wiec moze znow sie sprawdzi....w sumie mi to jedno byle cale i zdrowe:) jak powiedzialam mezowi ze wychodzi mi z testu dziewuszka to smial sie ze bedzie chlop hehe.....hmm...Activie ja tez uwazam ze mozna dyc to jogurt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relissys ❤️ ❤️ ❤️ Agneste, kocyk...ciasteczka....herba.... marzenie!! :-) gagatka, sporo tych badan robilam - morfologia pelna, mocz, hormon tarczycy, Hbs, toksoplazmoza, cytomegalia, kiła, HIV, gr krwi przy pierwszej ciazy przeciwciala odry, ospy i rozyczki jeszcze sprawdzalam wolska, pieknie napisalas o szansie od Boga, pieknie i prawdziwie... posiedzialas troche w nocy... ja 22-23h padam jak mucha ewika, a skad watpliwosci co do activii?? ales mi zagadke dale ;-) to prawie jak z ta mieta, ze jej czesto pic nie mozna ;-) mysle ze nie ma zadnych przeciwskazan, bo z jakich powodow? zywe kultury bakterii, toc potrzebne :-) padlinko, ja od 4h w nocy walcze z migrena :-( koszmar :-( czuje ze to sparwka cisnienia, ktore sie zmienia, ech co robic :-( trzymaj sie! miejmy nadzieje ze czarownica migrena pojdzie w koncu precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relissys !!! przykro mi bardzo , ja tez jeszcze na 100 % nie jestem pewna czy moja ciąża zakonczy się szczęscliwie i bardzo Ci wspolczuję bo sama mam problemy i niepewnosc co sie zdarzy.... czytałam duzo w internecie o problemach innych kobiet z ciązą , z zajsciem, z donoszeniem ..i wiesz , ze prawie kazda opowiesc konczy się sukcesem !!! Ostatnio wzruszyła mnie opowiesc dziewczyny, która za 6 razem nie poroniła i urodziła zdrową córkę. Czytałam jej wypowiedzi od 2007 roku - 5 poronien w 7-8 tygodniu a jakie piękne zakonczenie :-) TRZYMAM KCIUKI !!!! napisz nam jesli Ci się uda !!! odezwij się koniecznie ! WOLSKA - Ty mnie kochana nie strasz i odzywaj się czesciej ba ja juz popadam w kolejną paranoję , jak się nie odzywacie !!! :-) GaGATKA - 8 tydzien według OM i 7 tc5d to równiez potocznie mowiąc 8 tydzien ( skonczony siódmy czyli 5 dni osmego tygodnia) - moim zdaniem jestes idealnie w 8 tygodniu. A 5tc5d od zapładnienia to idealnie wychodzi 7tc5d...bo ciąże licza od ostatniego dnia miesiączki - to jest początek - pierwszy tydzien , mimo , ze nie jestes jeszcze w ciąży lekarze juz to liczą :-) zapłodnienie najczesciej jest 2 tyg od OM, wiec...KSIAZKOWY PRZYKŁAD ;-) a kiedy miałas OM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ot moj wynik z mądrosci ludowych buhaha Wynik: Na 50% będzie to chłopczyk. Na 50% będzie to dziewczynka taka madra to i ja jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka to ze activia naturalna to mało przekonujący argument ;-) tyton tez jest naturalny - taka piękna roslinka i konopie indyjskie takie ładne , zieloniutkie ;-) i coca cola tez własciwie bez sztucznych konserwantów :-) ech....ja po nabiale czuje sie tragicznie...moge jesc tylko tosty z ketchupem pikantnym, ewentualnie kanapke z wedliną i ketchupem...pikantnym....buuuuuuu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki testu Na 40% będzie to chłopczyk. Na 60% będzie to dziewczynka. a na 100% dowiem sie po porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane a skąd bierzecie ten test?? bo chyba mi coś umknęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ....daj koniecznie znac po wizycie...jak ja nie cierpię wizyt ;-) będzie dobrze :) a kiedy miałas OM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na sporą część pytań w tym teście musiałabym strzelać... ;) Więc wynik nie może być miarodajny ;) Ale wyszło tak: 41% chłopczyk 59% dziewczynka :) Dostałam takie coś, taką tabelkę do wyliczenia płci ;) http://jolmys.webpark.pl/ I tu mi wyszedł syn :) I bądź tu mądra kobieto :) Nadal czuję się słabo. Gardło nie przestaje boleć, pocę się jak mops. Coś widać mnie dopadło. O 14 wizyta u gin, zobaczę co on powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiihih, w tym tescie pierwszym strzelalam :) Nie wiem gdzie u mnie polnoc gdzie poludnie hehe nabial uwielbiam ale wedlina mnie odrzuca, brzucha jeszcze nie mam, no i nie mam pod reka igly heeh ale wyszla mi dziewczynka :) W tej drugiej zabawie ...chlopiec :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugiej zabawie wyszedl mi synek, ale sprawdzilam sprawdzalnosc:D i wychodzi ze pierwsza powinnam miec corke a mam synka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka87
Hejka. Relissys bardzo mi przykro, trzymaj się kochana i pamietaj ze wszystkie w Ciebie wierzymy. Z madrosci ludowych mam dziewczynke, czyli tak jak przewiduję:) Nie powiem nadal po cichu licze na chlopca ale staje mi sie to coraz bardziej obojetne:) Mam pytanie. Mozecie moze polecic jakis krem, czy samoopalacz sama nie wiem co bo nigdy nie stosowalam... Chodzi mi o to, ze solarium odpada a jednak fajnie by bylo jakis kolorek na wlasnym slubie prezentowac. Moze znacie cos dobrego? No i jak to kochane jest z farbowaniem włosów w ciąży? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tym teście "ludowym" nie trzeba strzelać, można zostawić odpowiedź bez zaznaczania :) Mi wyszło 71 % dziewczynka :) Izydo - ja też wszystko zalewam pikantnym keczupem,hihih... ale tylko z włocławka :) i śmieję się że mam krwawe kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka - podobno można farbować włosy bez żadnych obaw po 3 miesiącu :) teraz farby nie są takie szkodliwe i duszące jak kiedyś, że paliły skórę i wyżerały oczy swoim zapachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak to jest z tą grupą krwi... ja mam + , tatuś ma - i czy to jest jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka---zostawialam wolne i wyszlo Na 14% będzie to chłopczyk. Na 86% będzie to dziewczynka. hehe ale smieszne te pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Nie fajnie czyta się takie wiadomości od rana:( Relissys - bardzo mi przykro, trzymaj się i próbuj dalej, czasami droga jest kręta i niebezpieczna, ale prowadzi do celu ❤️ Ja mam taki zapieprz w pracy, że nawet nie ma czasu zjeść, więc wczoraj bardzo mi się przydał taki relax pod kocykiem:) Izydo a Ty myśl Kochana pozytywnie i przestań szperać w necie i sie nakręcać- WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE! 🌼 Niech to będzie Twoja mantra:D Padlinka, musisz coś dziewczyno zrobić z tymi migrenami bo się wykończysz, akupresura to bardzo dobry pomysł, można również spróbować fototerapii U nas przestało padać:) na szczęście, jest zimno i wieje gorzej jak w listopadzie ale chociaż żabami nie rzuca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madllene taki układ grupy krwi nie ma wpływu na konflikt. Ja też mam BRH+, mąż ma coś - , chyba AB- (nie pamiętam, wsyd ;) ) ale nie ma konfliktu. Znalazłam takie zdanie w artykule dotyczącym konfliktu serologicznego: "Konflikt serologiczny może wystąpić tylko wtedy, gdy matka jest Rh-, ojciec Rh +, a dziecko odziedziczy po nim czynnik Rh." Więcej jest tutaj: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5141240.html W ogóle wystarczy wpisać w google konflikt serologiczny i wyskakują różne artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o farbowanie włosów to ja byłam zrobić sobie pasemka ok miesiąc temu... włosy farbowała mi koleżanka-fryzjerka. jak była w ciąży to farbowała, układała przy pomocy różnych lakierów włosy do końca ciąży i ma teraz ślicznego i zdrowego dwuletniego chłopczyka. także ja w to nie wierze, że to jakoś szczególnie szkodzi dzieciątkom... kiedyś może tak było ale teraz farby są o wiele lepsze i nie zawierają już takich substancji szkodzących... madllene - jeżeli ty masz + to już nie masz się czego obawiać. tzw konflikt serologiczny może wystąpić tylko jak kobieta ma - a facet +. Ja mam - ale na szczęście tatuś mojej fasolki też ma - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się właśnie zważyłam....przytyłam 4 kg :o jak tak dalej pójdzie to przyjedzie greenpeace i zaciągną mnie do Bałtyku, bo pomyślą, żem wieloryb:D Pochwaliłam się, że nie pada, ha właśnie zaczęło lać:( koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to Pawlak mówił.... mądrego to aż miło posłuchać, dziękuję Wam bardzo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie zdałam sobie sprawę że dopiero niedawno dowiedziałam się o tym że jestem w ciąży a według ostatniej OM w czwartek zacznie się już 13 tydzień... czyli II trymestr :) czas strasznie szybko mi leci odkąd wiem że będę mamusią :) zastanawiam się czy jak pójde na badania w 15 tc to czy będzie już widać czy to chłopiec czy dziewczynka :) pewnie gdyby w mojej mieścinie był lepszy sprzęt to bym się dowiedziała :( ... a może pojadę do Bydgoszczy na badania 3D... hmm... ciekawość to ludzka rzecz, no nie dziewczyny? :D idę zaraz coś wpałaszować bo moja już dość duża fasolka woła, że ma ochotę na ziemniaczki z sosikiem, udko z kurczaka i mizerię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy znow o jedzonku :D az slinka cieknie u mnie dzisiaj na obiadek krokiety i barszczyk czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pysznosci jecie :-) ja mam zamowione u Mamy kopytka z buraczkami i kotlety rybne mi sie marza :-) mniam nie wiem ile przytylam :-P ale w nowych-ciazowych jeansach czuje sie super, zgrabnie i wcale nie grubo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×