Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jedna pytająca

czy facet który się masturbuje

Polecane posty

Gość taka sobie jedna pytająca

od dłuższego czasu spotykam się z moim facetem dosyc rzadko, przenieśli go służbowo do innego miasta. Przyznał mi się, że dla rozładowania "napięcia" onanizuje się... kiedyś sex mieliśmy zajefajny, teraz jest jakoś dziwnie, dziwnie = gorzej :o mam wrażenie, że moze nabrał jakichś przyzwyczajeń co do zaspokojenia siebie? Często prosi mnie żeby pieścić go ręką.... może teraz ja jako ja to juz dla niego inne "wrażenie" ...? Czy facet, który robi to często moze preferować zaspokojenie siebie bardziej od seksu z kobietą? Faceci proszę - wypowiedzcice się.... bo mnie to trochę martwi. Od razu zaznaczam, że nie ma innej kobiety, żebyście nie weszli na taki temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..."Czy facet, który robi to często moze preferować zaspokojenie siebie bardziej od seksu z kobietą"..... odp. TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli robi to czesto to latwiej mu dojść jak kobietom latwiej sie myziac a potem płaczą ze facet nie potrafi jej dogodzic.. Człowiek przyzwyczaja sie ze latwo i szybko moze sprawić sobie przyjemność wiec zwykle kontakty dają mniej przyjemności - delikatniejsza siła doznań- sami bowiem lepiej sobie zrobimy kierując sie co czujemy w danej chwili a partner musi juz kombinować lub pytac wrecz co zrobic. Przyzwyczajenia w każdej dziedzinie zycia sa mozliwe. Rada- musisz mu wytłumaczyć by zadziej to robił bo odczułas ze psuje sie cos w waszych kontaktach. Po 2 staraj sie bardziej by walenie konia bylo mniej przyjemne niz kochanie sie z toba. Moze inne formy sexu zabawki albo cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meenn
a czy tego sobie nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Nikt inny nie wie lepiej, jak pieścić penisa, by przeżyć największą rozkosz niż sam facet.  Tym bardziej, jeśli np. przez dłuższy czas był sam i trenował intensywnie. Dlatego masturbacja jest przyjemniejsza. Ale nie lam się - seks ma inne zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×