Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annnwwwww

Są tu jakieś mężatki, które jeszcze nie pracowały i nie mogą znależć pracy??

Polecane posty

Gość annnwwwww

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem w takiej sytuacji, mam męża 1 dziecko i niestety duży problem ze znalezieniem pracy:( a Ty napisz coś o sobie, jak długo szukasz jakiej pracy szukasz, i w jakiej jesteś sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem w takiej sytuacji, mam męża 1 dziecko i niestety duży problem ze znalezieniem pracy:( a Ty napisz coś o sobie, jak długo szukasz jakiej pracy szukasz, i w jakiej jesteś sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derewi
nie pracuję,nie pracowałam,ale chcę pracować. Myślę o otwarciu kawiarenki i szukam wspólniczki. Słyszałam o dotacjach z UE,na rozkręcenie biznesu. Potrzebuję 30 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no do 2 storn owszem
jak mozna brac slub nie majac pracy? slub jest dla doroslych ludzi a dorosli potrafia sie sami utrzymac, moja znajoma jedna tak robi, niedlugo slub a ona nie ma pracy, on dorywczo jakos na budowach, beda mieszkac z jej rodzicami.... no rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo39
"dorosli potrafia sie sami utrzymac" raczej nie wszyscy ;) Nie jestem mężatką, ale mieszkam z moim narzeczonym jak dobre stare małżeństwo, to prawie jak byśmy byli owym małżeństwem i właśnie jestem w trakcie poszukiwania pracy i niestety bez żadnych rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam_Grać_W_Scrabble
Ja co prawda pracowałam wcześniej, ale po urodzeniu syna nie mogę dostać żadnej pracy :( Mimo iż on chodzi już do przedzkola, do pomocy w razie gdyby są obie babcie i mąż.. Za każdym razem słyszę to samo "zadzwonimy do Pani" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesjonalistka
no do 2 storn owszem jak mozna brac slub nie majac pracy? slub jest dla doroslych ludzi a dorosli potrafia sie sami utrzymac, moja znajoma jedna tak robi, niedlugo slub a ona nie ma pracy, on dorywczo jakos na budowach, beda mieszkac z jej rodzicami.... no rece opadaja Och, jaka TY mądra jesteś. Brak słów - jakie wąskie horyzonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można zakładać rodzinę nie mając pracy? wieeeeelka nieodpowiedzialność... brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwomun
Witam, będzie wam ciezko pewnie po tylu latach "nie pracowania" znaleźć pracę, bez doświadczenia...ale może znajomi pomogą? trzeba sie rozglądnąć, popytac!!! pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×