Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość escargot

Polacy bardziej wola zwiazki z Ukrainkami niz Polkami? - wyniki sondazu

Polecane posty

Gość Łukasz KK
Ja mam dziewczynę która jest Amerykanką. Jej ojciec jest Brytyjczykiem a matka Irlandką. Mieszkamy razem w Krakowie i jesteśmy szczęśliwi. Wbrew pozorom kobiety z Zachodu wcale nie są brzydkie ani rozwiązłe. Moja z wyglądu przypomina Taylor Swift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sondaż mówi wiele - to tylko obrazuje jak różny system wartości mają Polki i Polacy . Polki chcą awansu społecznego i pieniędy za wszelką cenę. nie ukrawajmy większosć Polek nie jest sobie sama w stanie tego zapewnić wiec najprosciej wyrwać obcokrajowca. A Polacy chcą tylko seksu z ponętną kobietą dla której awansem będzie właśnie Polska. Ja bym Ukrainkę brał w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ukrainkom , z komentarzy wynika że ich największymi fanami sa nieudacznicy czekający na łatwy seks i robota domowego , ale z drugiej strony ukrainki często sa dużo łatwiejsze od Polek żeby się wkupic w łaski , swój do swego ciągnie a jak człowiek czyta takie posty to az serce ściska że dla nikogo się już nie liczy miłość taka normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz KK
Największymi fanami Ukrainek są nieudacznicy którzy chcą tylko seksu, co ja poradzę. Ukrainki mają problem. Ale to ich sprawa. Niech sobie biorą Ukraińców a nie Polaków bo Polak zasługuje na lepszą ( Białorusinka, Litwinka). Szkoda że Polki są takie beznadziejne. Znam wiele Polek i tylko kilka jest OK. Reszta to dno. Wszystkie fajne Polki (ok. 1% kobiet) jest już zajęta. Znaleźć wartościową uroczą Polkę to trzeba mieć wielkie szczęście. Ja znam aż 7 więc jestem wyjątkowym szczęściarzem. Szkoda że mają chłopaków. Muszę sobie wybrać cudzoziemkę bo Polka mnie zdradzi. Tylko że mam niewielki wybór: Ukrainki. Kobiet z innych krajów jest bardzo niewiele. Ukrainki lecą tylko na kasę. Może kiedyś wybiorę się do Czech, na Słowację albo do Wilna i tam poznam swoją 2 połówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L itwinki Polaków nienawidzą , to rasa bałtycka a nie słowiańska , a po drugie Litwa jest bogatsza od Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter

Polki myślą że paskudny tatuaż , botoks w pośladki i usta poprawi ich wgląd. A ich staranie o faceta kończy się wraz ze słowem tak przy urzędniku. Mówią sorry taki mamy klimat . Trzaskają wymownie drzwiami i biegają za Włochem lub Hiszpanem, który po czasie okazuje się imigrantem z Afryki z dwiema żonami o wyznaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
Dnia 27.03.2012 o 18:49, Gość fionella napisał:

polki sa zajebiste i piekne przy swoich polakach

Hahahahahaha, dobry żart.

Dnia 27.03.2012 o 18:59, Gość syfiara, jesteś żałosna napisał:

dlatego kobiety jak ja wychodzą za mąż za obcokrajowców

Ci obcokrajowcy, którzy się z wami wiążą, to przegrywy, których żadna kobieta z ich kraju nie chce, więc muszą szukać Polek, bo te nawet najgorszy sort wezmą, byle zagraniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Dnia 27.03.2012 o 19:48, Gość syfiara, jesteś żałosna napisał:

i powtarzam: słowiańskie piękności są dla zaradnych, dbających o siebie i myślących mężczyzn! 🖐️

Te cechy nie mają żadnego znaczenia, jeśli mężczyzna jest przystojny (lub obcokrajowcem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Dnia 16.06.2017 o 11:30, Gość gość napisał:

jak człowiek czyta takie posty to az serce ściska że dla nikogo się już nie liczy miłość taka normalna

No niestety dla Polek nie liczy się miłość. Albo przystojniak, albo obcokrajowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

Jak masz kasę to cie status społeczny nie obchodzi i tyle. A że wy kasy nie macie, to rozkminiacie coś, co dla was jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

i babki i faceci bez roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×