Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała czarna z temperamentem

sukienki do oceny

Polecane posty

Gość sammer
mi sie bardziej pierwsza podoba druda jakos tem dól mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
jeszcze ta 3 jest fajna ladnie ma zrobione na gorze ladnie eksponuje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
wiesz kazdem co innegosie podoba.w ktorej najlepiej sie czujesz ktora ci sie najbardziej podoba?wszystkich nie da sie niestety zadowolic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką byś nie wybrała to zawsze znajdzie się ktoś wśród gości weselnych kto uzna ''tyle ładnych sukienek, a ona wybrała taką jakąś nijaką'' albo coś w tym stylu. To Tobie ma podobać się, to Ty masz w niej podobać się swojemu przyszłemu mężowi, a jemu to pewnie podobać się będziesz w każdej :) , to Twój i Twojego męża wyjątkowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia piękna ale dla
osób o wąskich biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bruneta
Mi podoba się 1, 3 i 5 z przewagą dla jedyneczki ;) Autorko, a Tobie która najbardziej się podoba? Mierzyłeś je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domidla
To zależy w której ty się dobrze czujesz i jak na tobie leży bo na modelkach inaczej a na tobie może też być inaczej. Wiem z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia--- 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Narzeczona ***
Moj typ to 4 i wczasach kiedy myslelismy o slubie koscielnym chcialam ja kupic. Ladnie uwydatnia piersi i podkresla figure. Prosta klasyczna skromna ale elegancka i wydobywajaca kobiece atuty a to marszczenie na biodrach boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Narzeczona ***
O przepraszam zle policzylam mialam na mysli 3 !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3, 4 i 5
śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi najbardziej podoba się numer 2. Ale to i tak powinna być ta, w której Ty sama najlepiej się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann//
mi najbardziej podoba sie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynka jest OK. Dwójka to taka skromniejsza wersja pierwszej, fajna, wymaga bardziej wyeksponowanego bukietu, bo ma mniej świecidełek. W trójce czuję się... seksowna:-) bo ta sukienka podkreśla wszystkie atuty kobiety - biust, talię, bioderka. Choć boję się, że za bardzo podkreśla te ostatnie (nie noszę rozmiaru 34). Czwórka to moje odwieczne marzenie (subtelna,z delikatnymi rękawkami), rozważałam tylko w bieli, ale nie wiem, czy koronki się dobrze prezentują na pannach młodych i czy to nie jest zbyt staoświeckie... Piątka za bardzo podkoszulkowa, ją najszybciej bym odrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osb - ser-wator-ka
1 - jeżeli masz duży biust będzie wyglądać kiepskawo. 2 - podobnie 3- śliczna pod warunkiem,że masz niezłą figurę i ładny biust 4 - jeżeli masz ładne ramiona, jeżeli jakiekolwiek zwisy bęzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorko - dzięki za rady. A ja myślałam, że 1 i 2 lepiej bedą wyglądały na dużych biustach. U mnie rozmiar odzieży 36/38, wzrost 166cm, biust jędrny, 90cm, czyli raczej standard, do wielkiego mi daleko. Zwisów narazie nie mam:-), ramiona OK. Szyja o długości przeciętnej, obojczyk dobrze podkreślony. Jak bym miała narzekać, to na udka, które najbardziej będą podkreślone w 3. sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×