Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blablblablabla

co wiemy o Jani?

Polecane posty

Gość cccccc....
Jasnia masz krótka pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem bardzo religijna osoba
ale Jania obraza moje uczucia religjne. jest mi strasznie przykro, ze takie osoby, czy to dla glupiej prowokacji, czy tez ze skrzywienia psychicznego robia taka zla reklame mojej religii. mam duzo tolerancji, czytam te forum od 6 lat, zadne tematy zionace nienawiscia wobec religii chrzescijanskiej, zwlaszcza katolickiej czy w ogole religii nie wzbudzaly we mnie zadnej emocji, wszystkie nagonki na ksiezy w ogole, czy wiele bluznierstw przeciw Bogu nie prowokowaly mnie do niczego, ale posty osoby podajacej sie za Janie godza strasznie w moje uczcia, zarowno religijne jak i w normlana inteligencje. Dlatego tez przestaje tu wchodzic. pozdrawiam wszystkich kafeteriuszy, ateistow i poszukujacych Boga takze bluznierstwem takze :) ale naprawde osoba taka jak Jania za bardzo krzywdzi mnie jako osobe inteligentna i oswiecona a takze religijna. Bywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolcia
Jania - Srania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolcia
TYLko z reguły religijność i inteligencja nie idą w parze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Witajcie 🌼 Ja też myślę, że służebnica Jania powinna zmienić ksywkę. Komu ona służy? To pozostaje niejasne. To, że nie ma matki -to wiele tłumaczy, ale czy latanie do księdza? Średnio sobie radzi z 15 letnim synem - nie ma już 10 latek - dosłownie - dlatego zaszła w ciążę. Oraz żeby jej chciwość na wierzch nie wyszła. W sumie jej mąż mógł się udać za granicę dawno temu, a ona mogła mieć w międzyczasie jeszcze 2 dzieci jeśli tak lubi służyć. Pasuje do swoich koleżanek z kafe (zobaczcie gdzie szuka towarzystwa - jeśli ona jest normalna to ja nie i tyle). ps. a jej motto w życiu to NAMNÓŻ SIĘ - ale się namnożyła - nie mogę :( ps2. osobiście nic do niej nie mam jak jest... nie wiem - jak na taśmie gdzieś siedzi w Polsce. Ale ona uczy w szkole - normalnie nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania kocham cie
ja też nie cierpie kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Powiem wam osobiście nic do przygłupa umysłowego jakim dla mnie jest jania nie mam, ale zadawać sięz taką - po co? I tak do sądu przyleci jak jej...ksiądz każe. Dosłownie :( Znajdzie drogę jeśli trzeba. I nie jest gorsząca z tym księdzem? W razie co to tylko seks, nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
To znaczy ona jest cfana - jak to mówią - cfany cfelek to jest - ale ona jest ciemną masą cfaną - w Polsce to normalne, ale gdzie indziej - wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Weźcie ją wyrzućcie stąd bo zamiast se kochanka znaleźć na kafe to sie do ksiedza dobiera bo przecież ona ma w głowie jedynie HORMONY. Może nie teraz ale za rok - dwa. Oby ją ten ksiądz wyrzucił. No bo bez sensu zupełnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka to projekt
Janka wcale nie jest głupia jak to sie wam wydaje.To gra i prowokacja-zwykły projekt i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Powiem wam ten ksiądz jest głupkiem bo tak nie wolno postępować. Ale jest też sobie winien - on się MOIM ZDANIEM powinien dobrze znać z jej mężem. A zna go w ogóle? A nie powinien jej zwrócić uwagę może , że jej synalek nie jest idealny? Jaki to jest krąg wzajemnej adoracji - ohyda. Ciekawe czy ten ksiądz na nią też leci? NO OHYDA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem to prowokatorka. Ta modlitwa w jej stopce aż razi !! Ani miejsce ani czas janiu. Kyrie, elejson na kafe ??? Jesteś żenująca. Ale chyba o to jej chodzi !!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Znaczy ona nie jest głupia tylko zachowuje się jak... jakby to napisać. Bo właśnie ten mąż jej powinien być W DOMU, nie? Przy niej. Ona se powinna tak życi ustawić, że ten mąż do niej przyjdzie - ja nie wiem. W końcu mają razem jakieś wartości. Słuchajcie - ja nie miałam wartości żadnych religijnych. Ja żyłam jak ateistka. W ogóle się nie modliłam. No ale ktoś się modli, jest religijny - nie widzę po prostu możliwości, żeby sobie nie poradził. Nie wiem - ona jest NEUROTYCZKĄ kompletną. I zachowuje się jak zwierzę jakieś ... nie wiem - kierujące się hormonami. Dosłownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Bo patrzcie - co ona sie pracą przejmuje? No żeby jej nie wypierdzielili to powiedzmy, że do księdza lata. Tak sobie rozumuję. A reszta? Co - ona lubi dzieci? Hahaha :( No może małe dziecko jest polityką życiową dobrą - około 40stki, ale by musiała mieć dwoje np. 15 i 13 i 10 najlepiej i teraz ostatnie, a tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Mogłaby mieć dwoje starszych i później dwoje młodszych choć przy jej rozumowaniu MOIM ZDANIEM to ona cały czas w ciąży powinna łazić albo nie współżyć. No co - namnażanie się. ? Ona ma łeb rozregulowany przez tablety hormonalne - a teraz przez ciążę - NIBY - ale nie ciąża nie rozregulowywuje mózgu. Tabletki tak, ale ciąża nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
ciąża nie rozregulowywuje mózgu - tak miałam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Jania to jest widzicie kara boska nt poglądów jej na seks. Miałaby więcej dzieci, żyłaby sobie spokojnie, a tak ciągle lata - i jeszcze ucząc tej religii truje się tymi tabletami i co? Zachwala to tej młodziezy. To jest dopust, ale co - skąd te wszystkie raki? Bierz to se 10-20 lat - i co nie wyjdzie Ci rak z tego? Już pomijając wszystko. A grzech też to jest i przez to jani tryby w łebie poszły bo religii uczy - tak by się nie rozregulowała gdyby miała więcej dzieci. I co ona temu Bogu kiedyś powie? Ja nie wiem. Całe życie Cię oszukiwałam Panie Boże - tyle. A innych też. A nauczyłam tej religii - naprawdę się starałam. Księdza nauczyłam...seksu ale. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa owieczka Boża me
Ta jania powinna wziąć porządny rachunek sumienia i iść do spowiedzi. Naprawdę. Co za straszne przypadki tu są na tym kafe. :( A jak napisałam - trzeba się dobrze wyspowiadać - to wszyscy tu na mnie z mordą - a pierwsza jania chyba była. A jednak... śniło mi sie, że mam rację - pokuty, pokuty, pokuty - i nawrócenia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×