Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia33

Kosmetyki ekologiczne...naprawde.

Polecane posty

Gość Joka22
A tak zapytam ogólnie na temat ekologii to słyszeliście że teraz w Warszawie budują implant ekologiczny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka124
Jak jesteście zainteresowani wegańskimi kosmetykami, to warto sobie obejrzeć ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=U-5ZMcYC1oo tam znajdziecie dużo przydatnych informacji na ten temat. Moim zdaniem kosmetyki naturalne, wegańskie to super sprawa i cieszę się, że są obecnie dostępne na rynku bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Ręcznie robione kosmetyki wkroczyły na nasz rynek. Są ekologiczne i robione z naturalnych składników. Na polskim rynku działa już wiele firm, które się w nich specjalizują. W ich ofercie możemy znaleźć szampony, mydła, kremy i peelingi.http://jesttak.pl/kosmetyk-recznie-robiony-jest-ekologiczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skarbcu natury są w 100% ekologiczne. http://skarbiec-natury.pl testowalam probowalam, kilka kosmetykow stoi na polce. i tak sa eko, i bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDya19
Najlepsze w tych kosmetykach jest to, że na rynku mamy rodzime firmy, które oferują świetne produkty naturalne. Stosuję produkty Ava, bo mają certyfikat ECOCERT i naprawdę dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafa44

Zajrzyj na stronę Starej Mydlarni, mają na prawdę same w stu procentach naturalne kosmetyki. Jestem oczarowana ich jakością, składem i wydajnością. Mój numer jeden bez dwóch zdań 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Jeśli chodzi o kosmetyki "w pełni naturalne" to te posiadające certyfikat Ecocert muszą posiadać co najmniej 95% składników ekologicznych. Z tego co wiem niemieckiej kosmetyki Lavera posiadają taki certyfikat a niektóre z ich produktów są również wegańskie. 

Ostatnio korzystałem z ich balsamu nawilżającego po goleniu i bardzo się sprawdził. Moja skóra bardzo często reagowała alergicznie na produkty tego typu innych znanych marek a tu nie dość że skóra nawilżona to i bez podrażnień. Kupiłem w sklepie internetowym ecobody.pl w bardzo ciekawej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Bardzo dobry krem e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159. Powiem tak. Masz efekty mocno porównywalne do kwasu hialuronowego, a nie wydajesz takiej kasy. Regeneracja jest widoczna po kilku zastosowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

Próbowałaś tych od pat and rub? Ja osobiście kupiłam już 3 produkty od tej marki i jestem zachwycona!! Efekty widać w mgnieniu oka, pachnie pięknie no i jest w 100% naturalne. Gorąco polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×