Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jeden moment

prezent na komunie

Polecane posty

Totalnie nie mam pomysłu. Jestem matką chrzestną i nie wiem co kupić. Dzieciak ma dosłownie wszystko! Może gra komputerowa? Może jakiś odtwarzacz mp3? tak przekladam 3kropki.pl i za chiny nie wiem co wybrać. Dlaczego w dzisiejszych czasach dzieciaki mają wszystko czego zapragną i dlaczego wymagają tak dużo i tak wiele? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Szczerze powiedziawszy, te prezenty które nas kiedyś cieszyły to dla współczesnych dzieciaków żadna gratka. Rower i zegarek? To już wyszło z mody. Teraz dzieciaki chcę elektronikę! Gadżety! Konsole! Laptopy! No i jak tu z tego wybrnąć nie nadszarpując kondycji portfela? Chyba tylko niskie ceny na electro.pl mogą jeszcze jakoś uratować sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś było tu fajniej
i właśnie dlatego trzeba się zastanowić nad potrzebą takiego sakramentu... czy komunia to jest chęć przyjęcia Jezusa czy prezentów ? :O W zeszłym roku chrześniak mojego męża zażyczył sobie... quada. Dostał multimedialny kurs j. angielskiego i jakieś gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rower jest zawsze spoko prezentem ale chyba już nie na komunię. Dzieciaki teraz takie rzeczy dostają, że głowa mała. Zgadzam się z MArysią ze Wspólnej. Kup dzieciakowi laptopa. Przyda mu się na pewno i do nauki i do gier komputerowych. Jak rodzice mądrze rozgraniczą mu czas spędzany przy komputerze to może się to okazać fajnym prezentem. Tutaj masz fajnego laptopa w przystępnej cenie: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przesadzajcie z tymi prezentami....na komunie laptop za 2 tysiące to co kupicie na 18-stkę?...samochód?...a na wesele mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Można zrobić niezłe zakupy komunijne w jednym sklepie internetowym. Oczywiście nie mówię tu o garniturze, świeczce i obrazku, ale o wypasionych prezentach komunijnych :) W wasserman.pl jest tyle gadżetów, że rzeczywiście jest w czym wybierać. No i ceny są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee... ferrari brzmi dobrze. Sama chciałabym, żeby mój syn dostał kiedyś ferrari na komunie, albo meiszkanie, albo cokolwiek dużego :) Warto w takim razie w dzisiejszych czasach mieć dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Jeżeli szuka się prezentu na komunię, to po prostu nie ma opcji, żeby nie zajrzeć na wasserman.pl Co prawda nie każdy zna ten sklep, ale nie znając go - tylko się traci, bo wasserman to najlepszy sklep z gadżetami w sieci. Zasłynęli z wifi i CB, ale teraz sprzedają praktycznie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam świetny odtwarzacz mp3 na 3kropki.pl, ale jest bardziej dla dziewczynki niż chłopca :/ bo to różowa główka myszki miki Zatem chyba trzeba będzie tego iPoda jednak kupić. Ale jeszcze jest trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powiedziałabyś czym się dzieciak interesuje, było by łatwej.Jeśli historią, to możesz mu kupić jakąś grę strategiczną o tematyce wojennej. Laptop dla ośmiolatka??? Chyba, żeby go rozpieścić i zepsuć. Wiem, że czasy się zmieniły i łańcuszek to za mało, ale czasem odnoszę wrażenie, że komunia to jakiś wyścig dla gości kto przyjdzie z większym, droższym i bardziej szpanerskim prezentem. Może kup mu model do sklejania? Z farbami, klejem itd zamknęłabyś się w 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklmop
Na komunie od chrzestnych 15 lat temu dzieciaki srednio dostawaly cos ok. 500 zł. (prezenty o takiej wartosci, czy pieniadze) Ile teraz sie daje? Tyle samo? Chyba potrzeby dzieci od tego czasu nie wzrosły jakoś kolosalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez matka chrzestna
kupiłam laptopa po 1.mała o nim marzyła po2.przyda jej się chocby do nauki więc praktyczny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laptop praktyczna rzecz, ale nie kazdego na to stac. Mnie jako matki chrzestnej np. nie stac, dlatego zostaje przy odtwarzaczu mp4. Znalazłam całkiem neidrogi, bo do 400zł w Electro. mały powinien się ucieszyć. W końcu nie prezent się liczy tylko uczucie, tak? :) No.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soldiersi... jest to jakies wyjscie, ale jednak postawiłam na odtwarzacz mp4, ale tez z 3kropki.pl Creative. Mam nadzieję, że się dzieciakowi spodoba. W sumie innego wyjscia nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam podobny dylemat ostatnio... w efekcie wybrnęłam kupnem konsoli psp, mam nadzieję, że maluchowi przypadnie do gustu. a na przyszłość polecam zaglądać na magicznaplaneta.pl, też szeroką gamę elektroniki mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychul

zależy co mlody lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rammberry

Aktualnie w modzie są prezenty typu laptop, konsola, smartfon czy nawet quad. Warto mimo wszystko pomyśleć o czymś w tematyce religijnej. Nie zapominajmy o co w tym wszystkim chodzi. Tak na dobrą sprawę prezenty to tylko dodatek. W księgarni Dobre Słowo macie ogromny wybór zarówno muzyki, płyt dvd jak i książek na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomma
Dnia 20.06.2019 o 01:18, Gość rammberry napisał:

Aktualnie w modzie są prezenty typu laptop, konsola, smartfon czy nawet quad. Warto mimo wszystko pomyśleć o czymś w tematyce religijnej. Nie zapominajmy o co w tym wszystkim chodzi. Tak na dobrą sprawę prezenty to tylko dodatek. W księgarni Dobre Słowo macie ogromny wybór zarówno muzyki, płyt dvd jak i książek na ten temat.

no dobra co jak co, ale dziecko raczej cieszy sie z takich prezentow jak wlasnie smartfon, smartwatch itd. takie czasy ;-) na urodziny czy komunie to najbardziej popularne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longa
Dnia 22.06.2019 o 20:47, Gość tomma napisał:

no dobra co jak co, ale dziecko raczej cieszy sie z takich prezentow jak wlasnie smartfon, smartwatch itd. takie czasy 😉 na urodziny czy komunie to najbardziej popularne prezenty

Dokładnie 🙂 Ja ostatnio mialam 2 x urodziny w rodzinie, 16latka i 13 latki, obojgu kupiłam smartfony (ale nie jakies drogie, za okolo 5/6 stówek - bo to moi chrzesniacy :)) Radosc bezcenna! Chinskie modele tyle kosztują, warto sprawidzc i kupic dziecku wymarzony prezenty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska
9 godzin temu, Gość longa napisał:

Dokładnie 🙂 Ja ostatnio mialam 2 x urodziny w rodzinie, 16latka i 13 latki, obojgu kupiłam smartfony (ale nie jakies drogie, za okolo 5/6 stówek - bo to moi chrzesniacy :)) Radosc bezcenna! Chinskie modele tyle kosztują, warto sprawidzc i kupic dziecku wymarzony prezenty 😉

Totalnie jestem za przemyslanymi prezentami!  prezenty są dla dzieci a nie dla nas, dorosłych 😉 5.6 stow to malo jak na smartfona? To jakies meizu czy inny chinski tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVAnetka
5 godzin temu, Gość Baska napisał:

Totalnie jestem za przemyslanymi prezentami!  prezenty są dla dzieci a nie dla nas, dorosłych 😉 5.6 stow to malo jak na smartfona? To jakies meizu czy inny chinski tel?

Na pewno meizu, ewentualnie jakie hułałeje. Ale sama np mam meizu pro7 i wiem ze to telefony ktore pozytywnie zaskakauja po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynt
9 godzin temu, Gość TVAnetka napisał:

Na pewno meizu, ewentualnie jakie hułałeje. Ale sama np mam meizu pro7 i wiem ze to telefony ktore pozytywnie zaskakauja po prostu.

MEiZU tez polecam od siebie, bo moje dzieci mają, to ich pierwsze telefony i uwazam ze się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach dzieci wszystko mają. Spytaj rodziców, czego dziecko nie ma a chciałoby mieć i będzie po problemie. Gorzej jak więcej gości wpadnie na ten sam pomysł z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto kupić coś "dla dziecka"? Zapytaj co lubi czytać. Proste. Bez sensu kupować coś co będzie leżeć i się kurzyć. Ja dla mojego syna zamówiłam Władcę Pierścieni. 

Jesli jednak chcecie podarować cos religijnego, polecam zajrzeć sobie do Merito: 

https://www.meritohurt.pl/rozance-komunijne.html

W sklepie można zamówić ładne pamiątkowe różance komunijne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×