Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elektryczna_Pomarańcza

Darmowe próbki, gadżety, katalogi itp.

Polecane posty

Zakładam nowy wątek ponieważ widzę, że na poprzednich jest pełno kłótni, reklam itp. Więc tutaj od nowa, czyściutki wąteczek;) Piszcie adresy firm które prosicie o próbki i rezultaty oczywiście;) U mnie dzisiaj tak: - 3Dwhite - wystarczy zarejestrować się w klubie i co jakis czas przysyłają paczki z nowościami; - Iwostin nie wysyła próbek - Yves Rocher wymaga rejestracji na stronie - Zas-pol też nie wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adunia1252
http://probkomania.pl/ - Mnóstwo próbek ! A u mnie w skrzynce mailowej na razie same negatywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adunia1252
Dziękuje , dziękuje =D U mnie znów same negatywy : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też żadnej pozytywnej odpowiedzi, ale założyłam konto na próbkomanii i mam nadzieję że, coś przyślą. A ma ktoś namiary na jakieś gratisowe gadżety, typy długopisy, notesy, kubki...?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Próbki to jeszcze uwierzę, że są darmowe, ale gadżety? Nie istnieje coś takiego jak darmowy gadżet, chyba że jest do niczego. Ja kupuję gadżety najczęściej na urodziny i chłopakom (swojemu, albo bratu, tacie). Oni zawsze lubią takie rzeczy jak te na wasserman.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adunia1252
Noi kolejne forum zaczyna schodzić 'na psy' . :/ U mnie pustki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa79 istnieja i darmowe gadzety xD ja w wakacje dostawalam na prawde sporo kalendarze, dlugopisy, olowki, breloki, torby materrialowe, kompas jakies magnesy i takie tam ale to juz bylo dawno teraz coraz wiecej wysyla sie @ i adresy sa spalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adunia1252
Chyba mogę to potraktować jako pozytw ; d : Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi kosmetykami, jeśli spełniła Pani warunki określone w regulaminie Vichy Consult to otrzyma Pani Pakiet próbek dostosowany do Pani potrzeb. W chwili obecnej agencja wysyła takie pakiety. Prosimy o cierpliwość. Jako dział konsumencki nie wysyłamy próbek, dostarczamy je do aptek. Z poważaniem Dział Konsumencki Vichy Laboratoires Od Vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adunia1252
Dostałam dziś autograf Izabeli Miko :D Tu macie jej Maila : izabella@izabellamiko.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia900@vp.pl
Vichy - zarejestruj sie - wypełnij test na "stan" skory a dostaniesz próbki :) ja otrzymalam :) napisalam równiez do Ziaji i tez dostalam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adunia1252
A mi zjaja napisała że nie wysyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia900@vp.pl
Elektryczna_Pomarańcza automatycznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia900@vp.pl
http://www.tena.pl/ załóżcie konta i poproście z zakładce "kontakt" o darmowe próbki :)) własnie czekam na odp ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shilea
Hej, jak podajecie co dostaliście to podawajcie też stronki do tego. Wszyscy się ucieszą. A ja dorzucam: 3360383 To jest numer gadu pewnej kunsultantki, która wysyła próbki od Avon i Oriflame jak się o nie poprosi. Ona prowadzi rozmowę i wysyła przychądzą po tygodniu i są SUUUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shilea
HALO!!! TO JEST TEMAT DARMOWYCH PRÓBEK, ANIE GŁUPICH KONKURSÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł. A może umówimy się o konkretnej porze na tym temacie i pogadamy jakie i zjakich stronek mamy darmówki??? A co do twojego pytania Pomarańcza (jeśli tak mogę mówić) to te próbki mają darmową przesyłkę itp. Dostałam proszek Persil Aloe Vera Pearl. Dla chętnych link: http://www.persil.pl/swiat-produktow-sensitive/konkurs-rady-na-plamy/ na dole strony klikamy wejdź i piszemy byle co. Dalej dane i w ciągu 30 dni dają przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
ma tej str próbkomania trzeba sie najpierw zalogowac?jak to działa,po kolei instruuja ze najp próbki a potem napisza co dalej? wybieramy tyle probek roznych kosm ile chcemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozetka
Jakiej pojemnosci są próbki? Czy jesli zamawiam probke okreslonego szamponu to oni przysla mi np. jedna saszetke pojemn. 10 ml? i tyle? Czy wysyłają kilka sztuk saszetek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na próbkomanii jest tak że musisz założyć konto i zaznaczasz te próbki które Cię interesują. Ale zazwyczaj to lipa bo ja np. zamówiłam kilkanaście próbek i nie dostałam żadnej ;/ A z pojemnością i ilością zamawianych próbek jest różnie, to zależy wszystko od firmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna Pomarańcza co do zarcia to z pedigree mi wyslali z tej wyprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×