Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elektryczna_Pomarańcza

Darmowe próbki, gadżety, katalogi itp.

Polecane posty

Skoro lubicie darmowe rzeczy, to proponuję się pobawić na odlotku:) Wszystko przejrzyste, są gry, ja np namiętnie teraz gram w tetrisa, szybciutko zdobywa się punkty, i można coś wygrać w loterii albo uzbierać punkty na nagrodę gwarantowaną :) Ja wygrałam ekspres Bosha, a to zakrawa na cud, że cokolwiek wygrałam :) Także jakby ktoś był chętny to link jest poniżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla właściceli kotów i psów: darmowa wyprawka od pedigree/whiskas. www.rosnij-zdrowo.pl Datę urodzenia(zwierzaka) i pesel można zmyślić. Będzie wyskakiwał błąd słownika jak wpiszecie nie swój pesel, ale po prostu jeszcze raz zatwierdzicie i będzie ok. UWAGA: osoby, które braly udział w tej kampanii lub ktoś z ich rodziny o tym samym nazwisku nie mogą się zgłaszać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppaatt
TakeAGiftl to portal, dzięki któremu możesz zdobyć niesamowite nagrody w zamian za niewielką ilość Twojego czasu! Nagrody są bardzo różnorodne - od niewielkich akcesoriów elektronicznych, po konsole, najnowsze telefony komórkowe oraz wiele, wiele innych! zapraszam do rejestracji http://www.takeagift.pl/polecam:405814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Wejdźcie w ten link - rozdają bony na zakupy w Biedronce od 100 do 1000 zł!!! Wystarczy wejść w ten link zagrać w prostą grę i się zalogować!! Niech każda z nas ma szanse na darmowe zakupy!!!!!!!!! http://www.wygraj100.info/?t=84969147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloce
dobre promocje i ofert z darmowymi próbkami i gadżetami ma sklep internetowy z kosmetykami na www.sklep.pollenaewa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×